Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

gosiafrancja-ja narazie mam niereguralnie takie twardnienia brzucha,moze z 15 razy dziennie moze więcej napewno wiecej niz kiedys.A co do blizny to nie chodzi o to co masz na wierzchu tej to ja tez nie widze zresztą ona nie jest az tak napręzona,blizne to my mamy na macicy i to o tą wlasnie blizne chodzi ale nie bede Cie straszyc bo ponoc zadko są komplikacje sama sobie moze niepotrzebie nabilam do glowy.i wiesz co ja tez w dzien porodu poszlam poprostu tak na kontrole a jak mnie lekarz zbadal to juz szyjki nie mialam i rozwarcie na 3 palce wiec kazal mi zostac w szpitalu .Rano mialam byc cięta ale po dwoch godzinach od przyjęcia do szpitala zaczęlam miec wlasnie skurcze.Wiec mialam CC o 1.30 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo ja chyba mialam przedostatnio jak bylam Smiglo a brzusio w odstepach czasu Ci robi sie jak kamien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja trzymam kciuki za ciebie bo widze ze ty jak i ja ciaze nosisz do samego konca hihi ja rodzialm w 7 dniu 42 tyg ciaza przez wywolanie, u mnie na ktg przed porodem wykres skurczy byl prosta kreska, ale za to urodzialam w 6 godzin, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieska ja jaksobie usiade i zaczne liczyc to mniej wiecej co 10minut mi twardniej,juz nie mowie jak chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłąm z badań, zjadłam śniadanko i idę się zdrzemnąć bo oddwóch nocy nie mogę spać. Pierwszą noc dlatego, że 5 razy wstawałam do sikania a wczoraj zaczął mnie boleć brzuch jak na okres tylko nie w jakiś odstępach tylko tak z 40 minut cały czas :-( Jak udało mi się usnąć to zaraz budziłam się do sikania - dzisiaj tylko 7 razy. W nocy jeszcze brzuszek bolal i rano taki jeden mocny skurczyk. Ufff. Smiglo ja miałam robiony posiew moczu miesiąc temu. Wizytę u lekarza mam w czwartek. Zoaczymy co powie. On mi nie robi ktg. powiedział, że jak będę w 40 tygodniu to mam iść ale i tak jestem umówiona z położną (muszę dzisiaj zadzwonić). Od wczoraj tak dziwnie mi się szkrab rusza. Tak jakby obracał. :-0 Znowu boli brzusio :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81-skoro Cie boli brzuch to mozesz niedlugo urodzic ja pamietam ze jednym z etapow porody bylo to nienoramlne siknie co 5 minut wcale mi sie nie chcialo a latalam co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze niereguralne twardnienia brzucha,macica poprostu sobie zaczyna cwiczyc ,potem z tego co pamietam bedzie tego coraz wiecej az zaczną sie reguralne twardniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to nie są jakieś regularne bóle. jak zacznie bolećto trzyma przez kilka, kilkanaście minut i przechodzi. jedynie rano miałam dziwne uczucie bo zaczął brzuch bolećrazem z bólem kręgosłupa :-( Ale przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie są regularne te twardnienia ale są i to dość często ostatnio :( a w jakich odstępach czasu to nie wiem bo nie patrzę na zegarek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja jestem z innego topiku, ale podczytuję Was. Ja rodzę we wrześniu i tak czytam Wasze wrażenia przed porodem i po z przyjemnością - fajnie tu u Was:) Gratuluje Mamusiom, a pozostałym życzę mało bólu przy porodzie i dużo radości z dziecka. U nas będzie synek - Dawid, dziś zaczyna mi się 34 tydzień...ale przeżywam każdy dzień jakby to miało być już....Całuje Was i pozdrawiam bardzo ciepło z Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja,dzięki za zdjęcia.Bartuś jest przesłodki:)Oboje z mężem żeśmy się rozpłynęli i jeszcze bardziej tęsknimy za naszym Kubusiem... Smiglo,ja też nie miałam jeszcze ktg.jutro idę pierwszy raz.Za to posiew miałam.Najpierw wyszło,ze mam jekiegoś streptoccocusa.Musiałam więc leczyc i powtarzac posiew,az wyszło czysto.a ostatnio jak byłam w klinice i powiedziałam,ze chcę rodzić naturalnie,to zrobili mi jeszcze posiew na paciorkowca.Na szczęscie nie mam:)Bo inaczej jeszcze musiałabym go wytępić przed porodem. Gosia,moj maluszek,tez ostatnio leniwy.Rusza się,ale juz rzadziej.Bardziej sie przeciąga. Miłego dnia kobietki.Ciekawe czy któras dzis się posypie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasiafrancja, z tego co opisujesz, to urodzisz na dniach..bardzo często twardnieje ci brzusio, dlatego to tylko kwestia czasu... moj brzuch zachowuję się bardzo różnie ,w zalezności od dnia...mam czasami taki dzień, że jest całyczas twardy, żle jest mi chodzić, kręgosłup boli, alena przykład dzisiaj jest super, czuję się dobrze, o regularnych skurczach nie mam mowy, jednynie mi dzisiaj w pipce czasami zakłuje, a to że chodzę jak pingwin- to już normalka...bolą mnie kości miednicy i czuję jak mi się rozrasta, bo juz się nawet w spódnicę ciążową nie mieszczę...to kibelka biegam raczej często- bo tez często piję dzisiaj wizyta i jak zwykle się denerwuję..mały dziś jakoś oszczędny w kopniaczkach, chociaż rusza się co jakiś czas..leniuch i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana dzięki za ciepłe słowa.Ty tez się trzymaj,jeszcze przynajmniej dwa tyg i będziesz w bezpiecznym okresie dla Dawidka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj do diabetolog idę może już ostatni raz:) a we czwartek do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziska
hej sierpnióweczki!!!!!!! gratulacje dla lipcóweczek!!!!!!! ile juz was urodziło? no sierpien tuz tuz i mam nadzieje ze juz po koleji bedziemy londowały na porodówce!!!! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms od Myszki: Hej u mnie nic się nie ruszyło dalej jestem w szpitalu, podłączają mi KTG co 4 godziny i wszystko dobrze .pozdrowienia dla dziewczyn z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski! A ja jeszcze tez czekam i juz doczekac sie nie moge :(. Jesli do 5 sierpnia nie urodze musze zglosic sie do szpitala, bo u mnie wg ostatniej @ termin powinien byc na 19 lipca, a wg poczecia to jest 5 sierpnia. No i cały czas czekam... mysle ze ze mna to nie bedzie tak łatwo. Mały lubi byc noszony i chyba po dobroci nie wyjdzie :( Gratuluje wszystkim mamusiom :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie! zostalam wrzucona do innego forum, ale tak naprawde to nigdzie sie nie udzielam, bo duzo pracowalam. ale od dzisiaj jestem juz oficjalnie na urlopie przedmaciezynskim i chetnie wroce na forum :) gratulacje dla wszystkich swiezych mamus, no i trzymam kciuki za przyszle :) w kwestii twardnienia brzuszka, to u mnie jest juz chyba czesciej twardy niz miekki... szczegolnie w nocy. nawet jakis taki kwadratowy sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wracam na forum: kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ;.....+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31 31......podkarpackie......37.....26.08.....+11….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia julianna29...................29......warszawa..........37. ....21.08...+14......Michalina gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN mama-i-ja.....28.07......04.08......54........3400....sy n. ..Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............28 60...........syn......Dawid Józef... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! ja tylko na chwilke - chcialabym sie podzielic moja radoscia - 24 lipca urodzilam silami natury nasza ukochana córeczke Ingusie :)) Przy urodzeniu Mala wazyla 3330 gram i mierzyla 54 cm.Jestesmy juz w domu i nie mozemy sie soba nacieszyc :) Dziewczyny nie mam czasu was nadrobic i nie wiem jaka jest sytuacja ale zycze wam wszystkim powodzenia i nie bojcie sie porodu. Bolec boli ale o wszystkim sie zapomina jak tylko kruszynka sie pojawia. Sciskam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Widzę, że lista na dole regularnie sie powieksza, a tu dopiero jutro sie sierpien zaczyna. U nas marna dzis pogoda i ja tez sie marnie czuje. Mała mi tak jezdzi czyms na dole brzucha, że chwilami mam wrażenie że zaraz mi wypadnie i boli to troszke. Jak ja bym chciała już urodzic i miec to z glowy, bo wykancza mnie juz to czekanie i w ogole z tym brzucholem juz tak ciezko. Przez cała ciążę fajnie sie czułam, a dopiero teraz czuje sie jak słonik... A jeszcze dziewcyzny zaczeły sie sypac to juz w ogole pragnienie zakonczenia ciazy nasiliło sie u mnie chyba juz do granic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabela kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ;.....+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Aleksandra Agnieszka31 31......podkarpackie......37.....26.08.....+11….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN mama-i-ja.....28.07......04.08......54........3400....sy n. ..Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............28 60...........syn......Dawid Józef... SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie :) Mnie parę tygodni przed urodzeniem brzuch też twardniał i to praktycznie cały czas. Im bliżej porodu tym częściej i dłużej sie stawiał. Praktycznie miałam cały czas twardy. Więc się nie martwcie tym. Witaj Julianna :) Kasiaka gratulacje :) Hmm martwię się trochę bo Bartuś znów ma jakieś uczulenie na ciałku. Zmieniłam proszek na inny to może pomoże. Denerwujące jest to że jak coś dolega maluszkowi to nie mamy pojecia co i jak mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOlinezja to uczulenie moze byc od proszku,a moze cos zjadlas po prostu??????? Mi tez twardnieje brzuch od chyba 4tygodni,ale od niedzieli coraz bardziej,a dzisiaj to juz wogole.Pozniej ide do szpitala niech mi zrobia przynajmniej ktg bo martwie sie,ze maly sie nie rusza praktycznie wcale :( Gratuluje nastepnej mamusi 🌼 A gdzie Wy wszystkie sie podzialyscie,czyz byscie na porodowce byly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w pracy i mało nie wyszłam z siebie, takie mam nerwy, gdyby to nie rodziców firma, dawno machnęłabym ręką na to wszystko >:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve nie denerwój sie :) Gosiafrancja ja cos czuje, że Ty nastepna bedziesz :) nie martw sie moja dzidzia tez cos dzisiaj leniwa i mało sie rusza a jak juz to tylko przeciaganie.. Może to juz dzisiaj jest twój dzien :) pojdziesz na ktg i zostaniesz :D tylko daj znac co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiakowna nawet mezowi nie kazalam sie zwalniac z pracy,bo wiem,ze i tak nie zostane w szpitalu,chce po prostu miec pewnosc,ze z malym wszystko ok Badeve nie denerwuj sie tak,bo maluszek to wszystko czuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×