Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

a co do wyginannia, to tak samo, dupka jest w lewym górnym rogu( czasem się przesunie w prawy róg) a nózki kopią w prawym boku, raz w żebra, a raz na dole...ale z niego będzie urwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiglo, śliczne zdjęcie...i ten romantyczny zachód słońca :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve dzięki :) przed chwilą wpierniczyłam chyba z 2 kg arbuza :P a teraz tak mi ciężko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiglo, śliczne zdjęcie...i ten romantyczny zachód słońca :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie sliczne zdjecie - super wygladasz! zona_mundurowego, ciekawe co mi powie lekarz w czwartek. pewnie razem tak bedziemy do wrzesnia sie meczyc... bylam dzisiaj na miescie i kupilam rzeczy apteczne z listy zakupow dla Michaliny i jak to rozpakowalam to juz sama nie wiem co jest do czego... nie wiecie czym sie rozni Sudocrem od Linomagu? bo chyba tym i tym smaruje sie dupke po kapieli albo po przewijaniu. tylko po cholere mi i to i to..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgotowałam sobie pierogi i takie niedobre musiałam zjeść, błeeeeeeeee a teraz zjadłabym coś słodkiego, ale nic w domku nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale ja mam ostatnio dni wrrrr. Dzisiaj poszla wyplata ja patrze a tu taka mizerota, że nie wiadomo, co najpierw zapłacić. Dzwonię, okazało się, że pismo z Zusu w sprawie zasiłku rehabilitacyjnego przyszło za późno i wyrównają mi za miesiąc. A to dziady. Dobrze, że nigdzie nie wychodzę, to i nie wydaję hi hi. No i jest druga pensja miśka mojego bo tak to zęby w stół. Idę w końcu robić te ogóry, bo siadłam do przelewów i zapomniałam. Smiglo super fotka, tez musze porobic bo sie niedlugo rozpakuje i nie bedzie pamiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianna to pokupowalas. to jest to samo tylko innej firmy. I to i to na odparzenia. Tzn chyba ze kupilas co innego linomagu, bo maja cala serię kosmetykow, ale tez na odparzenia mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to w takim razie bedziemy zabezpieczone na dlugie lata z tymi odparzeniami! babol w aptece mogla powiedziec... badeve - to lista z rzeczami dla Michalinki mojej, ktora mnie teraz kopie ze szczescia, ze mama wsuwa pyszne malinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę codziennie na mój suwaczek i nie wierzę. Ale ta ciąża zleciała. Niedługo będę liczyć jak w sylwestra 10,9,8 ..... Mój synek nadal aktywny. A podobno dzieci przed porodem zbierają siłę i są mniej aktywne. :-o Mój jest jakiś inny :-) Ale przesłodki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny maluszek :) ciekawe, czy przyszli tatusiowie maja fora, na ktorych gadaja o swoich stresach ojcowskich... chetnie bym poczytala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianna29 o tym samym kiedyś myślałam, ale myślę, że byłoby to miejsce w którym faceci tylko narzekaliby na nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka_mamuśka
Hej, jestem nowa na tym forum, ale od razu trafiłam na ten topik :) I bardzo dobrze, ja też spodziewam się maluszka właśnie w sierpniu i muszę przyznać, że hm ... trochę się boję :P Niby wszystko jest ok, ale czuję jakąś taką ... presję :O . Rodzina i znajomi nie mówią o niczym innym, myślą, że powinnam skakać pod sufit z radości, a ja mam coraz więcej wątpliwości . Dziecko co prawda było planowane, ale czy będę dobrą mamą ? To nas pierwszy maluszek, czy nie będę za opiekuńcza i go nie rozpieszczę ? A zresztą, będzie co ma być, najważniejsze, żeby Skarb był zdrowy, prawda ?;) Pozdrawiam wszystkie Mamusie, bardzo serdecznie 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łodziutka mamusia witamy cię u nas!!! napisz coś więcej o sobie, ile masz latek, na kiedy termin dokładnie, ja k masz na imię i ile przybyło ci kg w czasie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka_mamuśka
Badeve - gratuluję :) Widać, że maluszek duży i aż się garnie na świat, hehe :) Ja nazywam się Anna, mam 24 lata, mieszkam w okolicach Lublina, termin dokładnie wypada na 16 sierpnia, w czasie ciąży przybyło mi trochę ponad 12 kg :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve - no na pewno glownie by narzekali na nas i wymieniali sie radami w stylu \'jak sie eleganckmo wyrwac na piatkowy meczyk i browarka\'... ;) ale mysle, ze czasami padloby pytanie o porod, czy pierwsza kapiel :) moj maz dzisiaj wstal rano i przed wyjsciem do pracy studiowal książke, taką \'instrukcje obslugi niemowlaka\' i po tej lekturze zrobil sie strasznie powazny, skupiony i chyba lekko wystraszony, ze taki male cos bedzie musial obslugiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka mamuśka. Chyba każda z nas ma czasem jakieś wątpliwości. Ale w głębi serca każdy się cieszy na swój sposób, nie trzeba od razu skakać z radości. Ja czasem zastanawiam się czy będę się umiała zająć małym. Co będzie jak będzie mi płakał całą noc a ja nie będę wiedziała co mu jest. Albo co będzie jak się zakrztusi itd. Pełno wątpliwości. Ale i tak z wielką niecierpliwością czekam na mojego Szkraba. Zresztą nasze hormony chyba treochę powariowały przez ciążę. Ale już niedługo. Trzymaj się i pisz do nas, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza, fajnie, że wam dzidziuś buźkę pokazał, u nas rączkami cały czas chował buźkę, lekarz się śmiał, że maluszek jest nieśmiały:D, ale to jest niesamowite przeżycie takie usg, na pewno się ze mną zgodzisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×