Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

działa :))))))))))))))))))))))))))) i jak ładny chłopak ????? bedzie kiedyś miał powodzenie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone mi już przeszło te swędzenie :) pewnie miałam jakieś uczulenie albo od gorąca mnie tak swędziało na szczęście przeszło samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna a jakieś rozwarcie albo szyjka skrócona?? a na kiedy masz termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna wszystko działa :) przystojniak że hoho :) będzie pannice za kilka lat prowadzał :D mój mężunio sie cieszy, że synciu też mu bedzie do domu przyprowadzał mięsko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona_mundurowego mój to się już cieszy,że córeczka będzie do domu koleżanki przyprowadzać hehehe a teraz wiadomo jak wyglądają panienki z gimnazjum aż strach pomyśleć co będzie za 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona_mundurowego potweirdzam- jak urodzisz, to brzuch zniknie w pół godzinki!!!niektóre to mają szczęście!!!! a ja dzisiaj połamana, plecy booooooooooooooolą niemiłosiernie, ale muszę wytrzymać, jutro w pracy kończę miesiąc i będę miała jakiś czas spokój...ufff ale fajnie przed chwilą odszedł mi znów chyba kawałek czopu, ale nie jestem pewna..tydzień temu I część, teraz II część, co to jest do cholery- jakiś serial czopowy???? :D ani śladu krwi, także spokój ja do lekarza idę we wtorek i powie mi to samo, że zero rozwarcia i szyjka długa i karze przyjść za tydzień...to ja mu wtedy powiem ,żeby sam sobie przyszedł :D ale chłopczyk gosifrancji ma gęste włoski!!! a jakie czarniutkie!!! jak mój kubuś odziedziczy po nmie włosy to będzie łysy, bo mam takie liche, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochanie póki co deklaruje że woli starsze laski :) ale znając facetów szybko to mu się zmieni :p hyhy a te dziewczynki z gimnazjum to faktycznie można się przy nich kompleksow nabawić. Ja to się nieraz zastanawiam skąd one mają takie ciuchy nie mówiąc o makijażach bo nawet ja się tak umlawoać nie potrafię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin usg 10.08 a OM 19.08...czyli niby jutro mam zacząć rodzić- dobry żarcik!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o włosach czytałam że to zalezy od tego jak działa tarczyca u matki :) ja mam robotę ale mi się nie chce od dwóch dni się zabieram. Dziś już za póżno i za duszno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve nie mów hop bo jak cię dzisiaj w nocy złapie to zobaczysz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciała żeby włoski mała miała po tatusiu bo bardzo gęste a moje to pióra trzy na krzyż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol----witaj:)może wyślesz mi zdjęcia na mailik???? Słoneczka,powiedzcie mi jak to jest z oddychaniem podczas porodu i czy moja charaktwrystyka na 295 stronie jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia sliczny maluszek. Wcale nie wyglada na takiego dużego :-) A wloski faktycznie ma super. Ja znowu slyszalam, ze wlosy beda dlugie jak mama ma zgage. A ja mam :-) To dobrze, bo ja mizernie cienkie wlosy mam a mój chlopak lysy he he, goli sie. Sol Twój tez sliczniutki i cora tez. Fajnie Ci, tez bym chciala miec parke, ale nie wiem czy zdecyduje sie kiedys na drugie, chociaz bym chciala bardzo. Smiglo dobra wiadomosc dla ciebie, kumpela w nocy pojechala na kaminskiego i nie bylo miejsc i przyjeli ja na brochowie, takze u Ciebie przyjmuja, przymajmniej narazie. Zona mundurowego ty to od poczatku mialas maly brzuszek, a wiesz ile wazy Twój maluszek? Ja coś dzisiaj licho sie czuje, cisnienie cos niskie. Ide robic leczo, mniam mniam. Wogole najadlam sie slodkiego i teraz mnie mdli. Potem ogorkiem przekasilam i jak tu sie dobrze czuc. A syropek mialam kupic na zaparcia, ale tak mnie od dwoch dni ladnie czysci, ze zastanawiam sie czy to zwiastuny porodu, czy po tych moich mieszankach ogorkowo - lodowych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro ja bede sluchac co mi lekarz czy polozna mowi, bo do szkoly rodzenia nie chodzilam i nie mam pojecia jak to jest z tym oddychaniem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mi jedna babeczka mowila, ze czasami dzieci sa podobne do swoich babć i sie przerazilam, ze moja corcia bedzie podobna do teściowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly zjadl i spi,a mezus z Mackiem pojechali do apteki,wiec chwilka dla mnie :P Dzieki za wszystkie zdjecia,wszystke maluszki slociutkie a Wasze brzusie tez niczego sobie :) Gratuluje wszystkim mamusiom,a za reszte trzymam kciuki. Jesli chodzi o te kleszcze to ja tez sie balam w ciazy ich,ale powiem Wam,ze jak przez godzine parlam i czulam glowke malego a nie moglam go wypchnac to plakac mi sie chcialo.Bylam juz tak padnieta ze chcialam zeby cos zrobili bo inaczej nie dalabym sily.No nie jest to nic przyjemnego,ale trwa pare sekund i maluszek jest na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juliana29 hehehe nie strasz moja też nie teges ;p Ankakoza nie wiem ile wazy teraz, ale w 35 przy usg ważył 2100 malutko, mam nadzieje że teraz nadrobił bo brzucho mi się znacznie poprawił i ja tez zresztą +3 kg w 2 tyg. :p nie wiem czy będę jeszcze miała usg bo mój gin to dziwny jest :) Mam iść prywatnie jakby sie nie daj boże cos złego działo, że niby na fundusz już nie przyjmują w tym miesiącu. O usg u niego pewnie mogę pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ostatnie usg w 30 tygodniu i nie robia mi nastepnego, a laze prywatnie, wiec jakby trzeba bylo, to by pewnie mnie wysylali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak nie urodzę do tego czasu to wizyte mam 22go z usg. Mam nadzieję, że mój szkrab nie jest za duży, będzie łatwiej rodzić i tak jak Gosia piszesz, boję się kleszczy. A czemu nie robią w takiej sytuacji cesarki? Czy w tej fazie porodu już było za późno? Namęczyłaś się dziewczyno. Do teściowej podobieństwa się nie zamierzam dopatrywać, chociaż nic do niej nie mam, ale chłopak to do taty pewnie będzie podobny, teścia nigdy nie było dane mi poznać i już nie będzie. Ale dzieciaczki strasznie szybko się zmieniają, parę dni i już zupełnie inne jest. Aż sie zastanawiam, czy bym poznała własne dziecko jakbym go nie widziała powiedzmy miesiąc po porodzie. Ale mnie głupie myśli nachodzą już przez to siedzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh pojadłam sobie,,plecy już nie bolą, a kubuś wypina nóżki z prawej strony( czytaj- nie zamierza na razie wychodzic na ten świat) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dość że obżarta, to jeszcze nosi mnie, żeby zrobić sobie budyń...co wy na to? zrobić sobie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve dobry pomysł :D ja jak leżałam to też mnie naszło na coś mlecznego, tak sobie pomyślałam żeby jak mąż wrci ugotował mi mleczko albo zrobił kakao albo płatki z mlekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×