Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

cześc dziewczyny widze ze na razie cisza :( kurcze co za zastój a peweni jak sie zacznie to jedna po drugiej kiepsko sie czuje stopy i dłonie spuchnięte :( boli krzyż i barki jakbym w w kamieniołomach pracowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mały wyciszony kreci sie ale jest cichutki nie kopie mocno a co do wakacji to my tez jedziemy za rok z małym nad morzem trzeba zaszaleć a co a zimą moze do egiptu na tydzxien a mały z dziadkami zostanie ale to rozważamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie myszka, egipt to dobry wypoczynek, tylko czy nie będziesz tęsknić za maluszkiem, po moich znajomych wiem jak to jest najpierw się cieszą że wreszcie moga się gdzieś wybrać, a potem przez cały czas myślą o maleństwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby malec miał jakiś roczek to możecie nawet go ze sobą wziąść,moja mamuśka mówiła, że widziała tam takie brzdące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj trochę jestem połamana, czułam maluszka nisko w pipce rankiem, źle mi chodzic ogólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak a sam nie wiem co bym zjadła ciągle mam ochote na słodkie całą ciąę prawie nie mialam ochoty nasłodkie a teraz pochłaniam łakocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś łamie kręgosłup ale na wysokości żeber, mały spokojny w przeciwieństwie do wczoraj szego dnia - dał nieżle popalić. Dziś się leniwie przeciąga :) Wczoraj mnie coś kłuło w cipce, myślałam że może wreszcie szyjka ruszyła ale dalej cisza ... buuu Co do wakacji to my też jedziemy za rok nad morze i pewnie nie raz ale my to o rzut beretem. 70 km i jesteśmy :p Kurcze może kiedyś jakiś zjazd zrobimy sierpniówek jak się tak wszystkie wybieraja :D Jeśli idzie o wczasy zagranicą to teraz wszędzie takie warunki, że bez problemu. Jak mój siostrzeniec miał 6 miesięcy pojechalismy do Włoch z nim autem. W tym roku moja siostra wybrała się z dwójką (młody ma już 6 lat a młoda 1,5 roku) na tydzień pod Wenecję i też autem pojechali. Dzieciaki żadnych problemów nie sprawiały. Także maluchy są od małego obwożone po świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj byłam w sklepie i zakupiłam zapas słodyczy :D pół szuflady w kuchni zawaliłam :p niby wiem ,że to bez wartości a idzie tylko w dupe ale co zrobić. :) Jakoś to trzeba będzie póżniej spalić. Mąż już też zaczyna marudzić, że jem tyle słodkości. Wymyśliłam podstęp :D wystarczy jeden tekst: \"kochanie będziemy sie musielipotem dużo kochać żebym schudła\" i na jakiś czas mam spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie dzisiaj opuchlizna mniejsza, ale za to w nocy bylam chyba z 10 razy na siku... co do wakacji, to chyba jeszcze w tym roku meza wyciagne na dluzszy romantik-weekend na narty, a w marcu to juz planujemy na dwa tygodnie wyskoczyc gdzieś w góry cala trojka :) zeszly sezon odpadl, to teraz trzeba sobie odbic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj z tym seksem :p u nas ostatnio dymy były przez to. JA wiem, rozumiem że dla faceta 3 miechy bez to dużo ale dla mnie też tym bardziej że my przed ciążą to raczej dużo często i w różnych miejscach :p no i jak ostatnio się jednak zdecydowalismy na kochanie to moje kochanie trochę za szybko kończy :/ dostał zjebki teraz się bardziej stara ale tez nie zawsze mu wychodzi :D Chwile posiedze przy kompie i mnie łamie w plecach, się czuje jak starucha jakaś. A musze jeszcze dziś allegro przeszperać, bo kupiliśmy sofę w białym kolorze i na zaś przed maluchem trzeba poszukać jakiejś narzuty i pościel nowa mi się marzy :D na nasza kołderke. Wymiar trochę nietypowy bo 200 x 220 a cięzko coś w tym rozmiarze dostać fajnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamyszka
u nas też dym przez seks bo mój mąz sie boi i sie nie dziwie bo trudno znaklężc dogodna pozycje ale ostatnio sie postarał i było cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w domku :-) na prawdę nic nie zapowiada się na to żebym miała jechać na porodówkę. Nawet wczorajszy seksik nie pomógł :-P Jestem dzisiaj trochę śpiąca ale to przez pogodę, bo jest pochmurno i troszkę pada. A mój mężulek pojechał na basen - zostałam więc sama :-) Wczoraj jeszcze pojeździliśmy po sklepach i poszliśmy na pizze. Mniam mniam. No i noc była spokojna. Dzisij synek tak dziwnie się rusza :-o Czesem prostuje nóżeczkęi odbija się od żebra. Nie ma litości dla mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam seks tez nie pomogół moj maż dostał dziś szału spiewa sam do siebie :D i na pizzy tez byliśmy bo myslałam że już urodze i nie bede jadąła ale nic sie nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mój mąż w końcu na mecz sobie poszedł i mam wolnego kompa :P wczoraj byłam na zakupach i zakupiłam małej matę edukacyjną a dzisiaj karuzelę na allegro :) oczywiście o matę i karuzelę musiałam się wykłócić bo mąz uważa (jak jego mama) ,że to niepotrzebne i wogóle .... co do ruchów to moja dzisiaj też jakaś leniwa jest i czasami tylko się przeciągnie i to wszystko :) a ja zjadłabym gyrosa mniam mniam bo jak czuję zapach pizzy to mnie odrzuca( bardzo dziwne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o seksie to ja mogę zapomnieć mój nie daje się przekonać :( boże kiedy to było......... my od stycznia zero seksu !!!!!! bo ciąża zagrożona i takie tam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie kupiłam maty edukacyjnej ale chcemy kupić bo to przydatne a załe szcześci mój maz na wszytko sie godzi co chce :D nawet juz mi dziś powiedział że kupi to auto bo mi sie podoba :D:D I SIE CIESZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ślubny jak usłyszał od położnej że w każdym momencie mogę urodzić to prztula się do brzusia, całuje i mówi do małego. Przez całą ciążę niebył taki jak teraz. Korzystam więc ile mogę. Straciłam coś apetyt :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Widzę że wszystkie taakie obolałe jesteśmy...mi już jeden termin przepadł ( miałam na wczoraj). Byłam pewna że zacznie się coś dziać a tu nic......już nie mogę sobie nawet miejsca znależć. Co do tej maty edukacyjnej to ja narazie nie kupuję - tak sobie myślę że może ktoś kupi jak przyjdzie tłum gości maluszka obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie kupowałam żadnych zabawek dla małego. Może coś dostanie a i tak matę kupię ale później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde na mtv polska leci program o małych księzniczkach i jestem w szoku ,że tak można traktować dzieci co do bóli krocza to mi ostatnio coś przeszło bo jak w nocy wstawałam to tak mi kość strzeliła ,że aż się wystraszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zamiar kupić bo to super rzecz ale narazie tak jak pisałam wstrzymuję sie.] Kurde mały tak mi w brzuchu goni że wszystko mnie już boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×