Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

dziękujemy bardzo :-) Może też zgłoście maluchy bo można wygrać zapas pampersów i chusteczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Myszka to nie bylo takie trudne :P a zauwazylas,ze ja chodzilam do liceum na Ulanskiej??? Badeve co do chodzika to powiem szczerze,ze tez sie zastanawiam.Po pierwsze nie wiem czy bedzie chcial chodzic (brata syn chodzil tydzien bo nie chcial a wydali na chodzik 80euro i lezy) po drugie to prawda z kregoslupem po trzecie Nikus jest tak grzeczny,ze jak go posadze na dywanie to potrafi 2godziny sam sie bawic,wiec nie wiem czy go zmuszac.Moze kupie mu ten samochodzik co sie pcha,bo fajne to jest zobaczymy.Raz probowalam go wsadzic do chodzika,to niebyl zainteresowany.Maciek co prawda chodzil w chodziku okolo 2.5miesiaca,bo zaczal sam chodzic jak mial niecale 10miesiecy,tylko,ze Maciek minuty nie usiedzial sam wiec to byly chwile wytchnienia....... A poza tym u nas zebow brak,ostatnio jak patrzylam to jakby 4na dole sie pchaly ale nie wiem kiedywyjda. U nas wiosna pelna para,juz chodzimy bez czapek (jedynie z daszkiem bo sloneczko swieci. A oprocz tego mam strasznego dola,w niedziele poklociismy sie z rodzicami i cisza wielka miedynami...... Do tego mezus w Paryzu,z Mackiem ciagle problemy...............jestem wykonczona psychicznie,ale co trzeba usmiehac sie dla dzieci..... Dziewczyny dziekuje za zdjecia. Aniu widze,ze Kubus dogania mojego Nikusia :) Myszka Benio to cala Ty :) Agunia ale omaszek fajnie stoi,moj tylko sprezynuje jak go postawie to na palcach stoi,ale w butach sztywnych super (oczywiscie nie sam) Jutro u nas jest taki targ (to znaczy to urzadzaja opiekunki do dzieci) i bedzie mozna kupic wszystko dla dzicie tano,wiec jutro rano ide moze cos dostane fajnego,ja dalam ciuszki po Nikim (bo nic wiecej na razie nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia zaglosowalam na Tomaszka,ja swojego nie bede zglaszac bo i tak by mi nie przyslali tych pieluch hihihi A wlasnie mam pytanie,my uzywamy pampersow 4+ ale one bardzo sciskaja malemu nozki i ciagle ma czerwone,czy hugiesy tez sa takie ciasne??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dziękuję :-) Ja kupiłam pampersy 4+ bo tomek przesikła mi w nocy 4 a teraz nie ma problemu. Ubieram tylko na noc. Wielkościowo są takie jak 4 tylko bardziej chłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja ide prasowac a potem wielkie sprzatanie jak co piatek.Agnieszka ostatnio zrobilas mi smaka na golabki i wczoraj wieczorem zrobilam :) Milego weekendu Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Też oddałam swój głos :) teraz czekam na Anię bo ma do mnie wpaśc na kawkę z Kubusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja używam dla Kubusia pampersów 4 i jest ok. A ostatnio mąż kupił bella happy 2 ( tam mają jakaś inną numerację) i też jestem zadowolona. Pewnie będziemy kupować zamiennie w zależności od tego na które będzie promocja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, że mieszkamy w jednym mieście :) Ale od poniedziałku wracam do pracy to niestety będziemy spotykać się rzadziej :( A Kubuś Ani jest sto razy ładniejszy na żywo , mówię wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaglosowalm na Tomaszka Smiglo wiesz moze cos wiecej co z forum sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy pluszka. A ja jestem zszokowana pozytywnie bo Tomek spał mi 3 godziy. Wstał o 7 a o 8:30 usnął na godzinkę, o 12 spał 40 minut i przed drugąposzedł spać i właśnie się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście był głosik na Tomusia..pompki super :) gosiu, główka do góry, ja tez jak mam doła to i tak uśmiecham się do Kubusia...ale przyznam ze zdarza mi się czasami krzyczeć na męza przy nim...a potem mam wyrzuty sumienia- bo obiecywałam sobie ze przy kubusiu nie bede załatwiać swoich problemow z mezusiem...:( musze sie poprawic.....a on wtedy tak mądrze patrzy i nie wie dlaczego mama taka zła :( acha gosiu, twój nikuś to agencik, ze zajmie sie soba przez tyle czasu... kubus tez dzisiaj taki cały w skowronkach..jedynie przed 2 drzemką płakał...trwało to 15 minut- a to dlatego, ze przyszła bratowa z chrzesnicą i kubus nie chciał iść spac( ale był zmeczony) i tak to się skończyło..jutro bedzie lepiej w nocy daję mu butle ok 24, pozniej tez , ale daje heratke albo biore na raczki- jak nie pojdzie spac, daje cyca...a potem budzi mi sie o 4 i nie chce spać ....jetsem trochę zmęczona..ale cóz zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ja tez zaglosowałam na Tomeczka zeby nie bylo ze was nie odwiedzam.Oglądalam zdjęcia dzieci są poprostu super myszka twoj maly jest podobny do Ciebie nie wyparłabyś się jego zawala widze w chodziku jak coś.Wogole skiczne te dzieciaczki naprawde.Gosiafrancja jakie wlosy ma twoj malutki hihihih super naprawde musze Wam powysylac zdjecia tez sie pochwalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol, super ząbki..jak mojemu kubusiowi wyjdzie pierwszy to będę wniebowzięta :) słuchajcie...zaczęłam terapie...odzwyczajani od jedzonka w nocy i ciągłego wstawania...dzisiaj jest dzień pierwszy...a raczej noc kuba obudził się ok 22:30 i zaczął płakać....przyszłam do niego, zaczęłam uspokajać, wiedział, ze z nim jestem...i tak chodze co 5 minut do niego...a on kwili, czasem zasypia, potem znowu sie budzi... byłam juz bardzo zmeczona tym nocym budzeniem...karmiłam wieczorem, karmiłam o 24, a kuba sie budził o 1, potem 2.....wczoraj od 1 do rana nie spałam...ciągle się budził.....ja w ogóle nie spałam...ehhhhhhh to jest okropne słuchać zalu dziecka, ale kubus wie, ze jestem przy nim..ja to czuje...domaga sie jedynie mleczka bo zawsze go miał,a teraz nagle nie...i jeszcze u nas ta wichura okropna, stuka cały czas w okno..kubuś zasnął o 23:20 a mnei w sercu ściska, ze nie dałam mu cyca........ja wiem ze predzej czy pozniej to musiało nastapic......ale dla matki zawsze taka sytuacja jest cięzka jak bede wstawała znowu, to napisze co i jak mam nadzieje ze mnie wspieracie...i nie potępiacie pozdrawiam wszystkie maluszki..niech słodko spia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna pobudka, na szczescie po 3 godzinach...i nie jest tak bardzo n mamusie zły...cos tam narzeka przez pol sen...ale nie placze...chyba usnie....a ja siedze jak na szpilach i nasłuchuje czy nie zzacznie plakac............ ale wam relacje zdaje...ale w taki sposob nie czuje sie samotna... ok ide spac...zobaczymy kiedy kolejna pobudka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Badeve jak tak Ciebie czytam to powiem szeczerze,ze bardzo Cie podziwiam,przede wszystkim za wytrwalosc i anielska cierpliwosc.Zycze Ci aby wszystko sie udalo i Kubus dal Ci sie wreszcie wyspac. Moj Nikus juz od miesiaca nie je w nocy,ale to nie znaczy,ze sie nie budzi.Najgorzej jest nad ranem okolo 5ej,bo wtedy marudzi przez sen,ale lozeczko mam kolo lozka,wiec nie ma problemu.Ale i tak marze,zeby wreszcie przespal noc calkowicie,to znaczy,zeby usnal i obudzil sie rano............... Na 15marca jestem umowiona z Mackiem z psychologiem........... A wczoraj kupilam krzeselko dla Nikusia i wczoraj byla pierwsza przymiarka.Posadzilam go i zajadal sobie buleczke maslana.Super sprawa to krzeselko. Wczoraj caly dzien praktycznie bylismy u Pawla siostry (bo moj brat w pracy),Nikusia jak zwykle jakby nie bylo :) Pozniej wzielismy Filipa (Pawla siostrzenca) i spal u as.Chlopaki sie wsciekali do polnocy........Ale czasem mozna popuscic.Spali razem,zrobilismy im spanie w baialni i juz nie spia od siodmej tylko sie wsciekaja. Agnieszka dziekuje za zdjecia,fajny Twoj skarb :) Sol,ale super zabki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki kuba potem budził sie bardzo czesto, ale nie płakał, marudził, zresztą tak jak to było dotychczas- z jedzeniem czy bez na jedno wychodzi..teraz zjadł śniadanko i wcale nie był taki głodny..jedynie jest zmęczony, marudzi mi na potege, o 9 go połoze spać.. ponoć najgorsze za nami zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Badeve trzymam za Ciebie kciuki :) Ja zrobiłam eksperyment dzisiaj w nocy i jak mała obudziła się o 2 to dałam jej butlę zamiast cyca i Dominika spała do 7:30 z wyjątkiem przebudzenia o 5 ale wtedy dałam jej smoka i ładnie zasnęła :) Ja chyba przejdę na butlę całkowicie bo mam już bardzo mało pokarmu :( Wczoraj cały dzień nie karmiłam małej w nocy też a cycki flaczki :( Całkowicie na butlę przejdę 6 marca bo 5 mała skończy 6 miesięcy :) Zyczę wam miłej niedzieli :) U nas pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo ja tez koncze z cycem identyczna sytuacja jak u ciebie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka dziękujemy 🌼 Sol ale rewelacyjne zębulki. :-D u nas przebijają się jedynki. Na dole ma 3 ząbki, tylko dwójka trochę krzywo wyrasta. Badeve oj bardzo cię podziwniam. Ja na razie dam sobie spokój z oduczaniem karmienia bo na razie mam mleczka pod dostatkiem. :-) Wczoraj poszłam do toaletki i patrzę a tu krew, brzuch mnie pobolewał. trochę się zdziwiłam bo nie ma jakiś bardzo długich przerw w karmieniu, za drugim razem to samo. Tylko jak zaczęło mnie bolećw innym miejscu to stwierdziłam że to zapalenie pęcherza :-P Wczoraj wiało strasznie więc nie pojechałam do lekarza. pojechaliśmy dzisiaj rano (prywatnie). Pan doktor miał z 80 lat. przepisał mi antybiotyk a ja mówię, żę karmię piersią, na co on stwierdził że przez 5 dni mogę przerwać. Tłumaczę mu że synek nie potrafi pićz butelki - a on mi mówi że synek jest upraty i tyle. A ja mam iść do jakiejś sąsiadki co ma krowę, kupić mleko i dać synowi. Normalnie dziewczyny myśłałam że padnę !!!!!!!!! wyszłam z tamtąd w takim tempie że szok. Zadzwoniłam do pediatry i on kazał mi przyjechać do siebie do domu i przepisał bezpieczny antybiotyk, nawet nie wziął pieniędzy za to. A jednak się dało ..... Zobaczcie idzie się do lekarza z myśłą że zrobi jak najlepiej a tu można się wpakować w takie bagno ... ojoj szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dawno nie pisalam i nie czytalam ale ostatnio brak czasu :) u nas wszystko dobrze m alinka zdrowy , zęboli dalej brak ;p Dodałam nowe zdjecia na picassie , jak bede miala chwilke to napisze wiecej. Pozdrowionka i buziaczki dla maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja wpadłam się pochwalić pierwszym ząbkiem :) dzisiaj wyszła prawa jedynka na dole jupi :) a jutro pierwszy dzień w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×