Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

no pewnie że dbamy jak tylko możemy a jak czyta sie to forum to cięzarne które martwią sie wszystkimi złymi obiawami to sa od razu linczowane a jak tu olac nawet drobmną pirdołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups , przepraszam wpisalam sie dwa razy. juz poprawiam. moonisia....Monika......21....Poznań..............24.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........24.....04 .08....+6 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........24... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......21. ....09.08...-2...? -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa..........23.....1 1.08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+5,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......19......19.08...+5... Agunia81 ..................26....małopolska.........22.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................21... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........21... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........1 9.... .26.08...+0 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....21......26.08...+11...c órcia? ankakoza ...............30....dolnośląskie............21......28.08.. .+7 Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............15.. .ok..15 -16.08.07 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) :) właśnie wróciłam od lekarza i na razie nie muszę iść do szpitala :) ale za tydzień znowu mam zrobić mocz i przyjść do kontroli i się wszystko okaże :) ale wyniki się polepszyły i to jest najważniejsze teraz :) :) :P u mnie stopy dalej są opuchnięte ,już nie mogę nosić półbutów tylko japonki są najwygodniejsze :) dobrze , że jest ciepło teraz :) aha lekarz dzisiaj nie wziął niic za wizytę ( a zawsze bierze 100) takze jestem do przodu :) idę teraz do sklepu i hjakiś obiadek będę musiała wrzucić :) zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - ale ja nie miałam nic złego na mysli, tak tylko napisałam. Wiem, ze tak ci którzy tylko czytaja i od czasu do czasu tylko sie udzielają piszą, ze przejmujemy się pierdołami, tylko że te pierdoły moga się przerodzic w cos poważniejszego dlatego nie wolno ich ignorowac. Ankakoza - chyba obcięłaś jedną z dziewczyn - Kikę, od samej góry. Będziesz musiała poprawic jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo - to wspaniale, ze nic złego sie nie dzieje, zawsze dom to dom, można tutaj odpoczywać i brać tabletki, no chyba ze już muss. Super, że nie musisz iść do szpitala, oby za tydzien wyniki były jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku faktycznie, przepraszam kika. kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.....22....02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............24.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........24.....04 .08....+6 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........24... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......21. ....09.08...-2...? -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa..........23.....1 1.08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+5,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......22......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........22.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................21... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........21... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........1 9.... .26.08...+0 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....21......26.08...+11...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........21......28.08......+7..syn Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............15.. .ok..15 -16.08.07 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam ze to że napisalam że o siebie dbamy, cię zdenerwowało. Kurka ale dziś ten mój Tuptuś sobie znów harce urządza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kruszek to tesz dzis szaleje :) oczywiscie mnie to cieszy a co do tego to czytałam wiele topików gdzie piszą o cięzarnych \"swiete krowy\" i że zawsze czegos wymagamy specjalnej opieki itd. a włąsni wczoraj bylam w hipermarkecie na zakupach po soki bo mam straszne suchoty:D i wiecie ja już stałam w kolejce a zuwazyła to obsługa marketu to natychmiast zareagowała i zostałam obsł€żona poza kolejnoscią :) byłam zadowolona bo jednak czasem zdażają sie mili ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Myszko masz rację, niektórych słownictwo pod naszym zdresem zostawia wiele do życzenia, tylko czasami mogli by na siebie popatrzeć jak oni sie zachowują i wyciągnąć wnioski. A my nie mamy na czole wypisane, ze \"potrzebujemy specjalnej troski\" i nikt łaski nie zrobi jak czasami wykarze trochę zainteresowania, czy pomoże, bo to naprawdę miłe, no i świadczy o kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka24 mi nie puchną nogi poki co zle mnie zrozumialas ale nie wazne,ja nie martwie sie pierdolami tylko pisze co mnie wkurza w tym odmiennym stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) :) :) ja znowu na chwilkę wpadłam tutaj przed pracą żeby się przywitać :) jaka u was pogoda bo u mnie świeci słoneczko ale zrobiło się znacznie chłodniej i przyjemniej . Jest przynajmniej czym oddychać :) boże co my biedne zrobimy jak będą upały po 30 ????!!!! Ja przestanę chyba wtedy z domu wychodzić :) Agunia81 dzięki za foto :) w rewanżu przesłałam tobie swoje :) u mnie wszystko ok , dzidzia kopie już coraz mocniej :) Agnieszka31 a jak tam twój synek się sprawuje??? też już ciebie mocno kopie??? w sumie my mamy taki sam termin to możemy porównywać nasze bobaski bo niektóre dziewczyny są o 3 tygodnie do przodu a to jest bardzo dużo :P jak możesz to opisz mi jakie są twoje odczucia jak dzidzia kopie :) a wogóle to nas dużo na topiku się narobiło :) oczywiście to bardzo dobrze :) i pozdrawiam nowo przybyłe ciężarówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve dzięki za zdjęcia tobie także wysłałam swoje :) tylko miałam małe problemy z pocztą :( jak dojdą do ciebie to daj znać ok? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie deszczowe chmury i raz kiedyś zaświeci słońce :) na penwo jak będę musiała wyjść na zajęcia to lunie równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale pogoda a było tak pieknie a dzis sie zepsuła i jest pochmurno a ja dzis tylko na chwilke bo mam dzis troche spraw do załatwienia jak sie ze wszystkim uporam to wpadne tu a moj skarb oczywiscie szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sierpnioweczki, W poznaniu sloneczko ale juz niestety chlodno. Weekend ma byc ladny wiec zyje nadzieja ;) Wczoraj obserwowalismy z mezem brzusio i po raz pierwszy widzialam eweidentnie jak Malenstwo sie przesuwa z lewej strony na prawa!! szok!! takie fajny widok! Moj brzusio idzie w gore z dnia na dzien. pod piersiami jestem juz tez wieksza. Tylko piersi jakos tak kiepsko rosna :( mam nadzieje ze bede miec pokarm.... Macie juz porobione zakupy dla waszych skarbów?? Smiglo - super ze w domu jestes!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kupione pare koszulek i body spioszki ] a teraz zamierzamy kupic łóżeczko i pozostałe a mi piers też kiepsko rosną i tez sie martwie że nie bede miec pokarmu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuję ubranek, bo wiem, że mnie rodzina zaopatrzy (babcia już mi pokazywała, a ciotka męża już nam przywiozła 3 kartony ubranek - stoją u teściów - a to jeszcze nie koniec), nie mówiąc już o znajomych, którzy mają/będą mieć tegoroczne dzieci, więc liczymy na to, że się podzielą... co do łóżeczka to się wahamy, bo mamy bardzo małe mieszkanie (21mkw) - chcemy na początek kupic albo turystyczne, z podwieszeniem dla młodszego dziecka albo duże, drewniane, \"rosnące\" z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka martwilam sie ze to tylko ja tak mam. I tak mam małe - wlasnie musze dzis kupic wiekszy stanik bo troche urosly ale jak niektore dziewczyny pisza ze maja juz dwa rozmiary wiekszy to sie zalamuje. Chyba pokarm nie zalezy od wielkosci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaka - mi też urosły trochę na początku, ale nawet rozmiaru stanika nei zmieniłam :( noszę te same co przed ciążą, tlyko piersi troszeczkę z niektórych \"wypływają\" :) ubranek też nie kupuję, ani wózka ani łóżeczka :) nie chcę zapeszać, mam tlyko kilka, które dostaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie piersi powiększyły się nieznacznie, nie więcej niż o rozmiar. Bardziej nie w wielkość poszły, a w ciężar, chociaż mam wrażenie, że niektóre staniki (wszystkie sprzed ciąży) wypełniają ładniej... Podobno ilość pokarmu nie zależy od wielkości piersi, bo mleko produkowane jest w gruczołach, które nie znajdują się w samej piersi tylko trochę głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi piersi tez niewiele urosły, sa moze troche pełniejsze, ale nie ma jakiejs wielkiej róznicy. Ja zaczełam kupowac ubranka - na razie mam kilka pajacyków, koszulek i body. Na allegr kupiłam tez wyprawke - tj. spioszki, 2 kaftaniki, czapeczke i łapki niedrapki - wszystko za 28 zł. Wczoraj dostałam przesyłke i jestem bardzo zadowolona z zakupów. Ubranka są sliczne i bardzo dobrej jakości. Jesli zas chodzi o wózek i łożeczko to mamy juz wybrane konkretne modele - wystarczy tylko zamówić, ale z tym jest jeszcze troche czasu. A jak u was zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybieramy sie nad morze na tydzien majowy a potem zabieram sie za zakupy. Chcemy odwiedzic pare sklepow takich co podobno jest wszystko - a ciuszki to tak powolutku zaczne kupowac -przynajmniej te na poczatek. Mysle ze to juz czas najwyzszy bo jak sie zrobia upaly to raczej nie bede miala sily chodzic po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratynka a jaki wozek macie upatrzony?? i jak rozwiazecie sprawe przewijaka?? podobno takei na lozeczko sa niewygodne. Komody nowej nie kupuje wiec sama nie wiem co zrobic....sa jeszcze takie wolnostojace ale ceny tych ktore mi sie podobaja sa szokujace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×