Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jesli chodzi o wozek to my startujemy najpierw do Implasta- chcemy zobaczyc ten nowy model Bolder 4. Jesli sie spodoba to go kupimy. Poczatkwo chcielismy Mutsy ale cena jest lekko odstraszajaca. Mam wielka nadzieje ze te Implasty mnie nie zawioda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam bardzo spodobał sie wózek Implast Driver 4 - lekki ( w porównaniu z tymi tanszymi wózkami), skretny i w ogole w miare zgrabny. Naprawde fajny. Jesli chodzi o przewijak to ja nie kupuje takiego na łóżeczko, tylko na komode, bo mam w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 -no u mnie z tym dzieckiem to jest tak ze czuje go bardziej intensywnie caly dzien praktycznie ale nie są to dalej mocne kopniaczki czasami tylko sporadycznie mocniejsze a tak delikatne ale czuje praktycznie caly dzien .Dzis troche więcej spokoju od rana czuje tylko czasami.W nocy cos zacęlam za bardzo wstawac i sikalam pare razy chyba zrobie badania moczu ,rano zrobilam sobie prywatnie badania krwi zobaczymy jak wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. u mnie pada i pada bleee az sie nic niechce..co do piersi to wcale ilość pokarmu nie zalezy od wielkości ;P ja mam duże (nawet bardzo) i w pierwszej ciąży tez miałam a musiałam w pewnym momencie pic ziółka mlekopędne bo córa wisiała na cycu a ja choć wielkie mialam to brakowało mleka.pokarm zanikł mi w momencie.przestałam ją karmić jak miala 6 miesięcy i zaraz mi pokarm zanikł iwec niebyło problemu z miss mokrego podkoszulka hehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata mysia
no a w Poznaniu przestało już padać :D niestety nadal jest chłodno i pochmurnie, a miałam się wybrać do sklepu z odzieżą ciążową...i do castoramy bo mamy remont w mieszkaniu :o na razie nie mam nic zakupionego dla mojego maleństwa. większość ubranek odziedziczę po znajomych i rodzinie, a tylko parę wyjściówek kupię nowych (bo podobno przez pierwsze pół roku dziecko rośnie bardzo szybko). łóżeczko stanie już w wykończonym mieszkaniu, a wózek ma być prezentem od rodziców. powiedzcie, jaki polecacie? (cena bez znaczenia). bardzo bym chciała, aby moje piersi nie rosły tak szybko. przed ciążą miałam miseczkę D (zawsze miałam problem bo piersi miałam większe i ubrania w tym miejscu były ciasnawe... :o ) no a teraz mam już miseczkę F! masakra :o Kasiaka - jeszcze nie wiem gdzie będę rodzić, planuję poród w wodzie, a z tego co wiem tylko jeden szpital w Poznaniu daje takie możliwości... no ale jeszcze się rozglądam :) pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawiam
kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.....22....02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............24.... 04.08...+5...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........24.....04 .08....+6 ponoć synek sokratynka....Ola........24....Trójmiasto........24... .05.08...+6...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......21. ....09.08...-2...? -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk............24.....10.08... +3,5..Zosia SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa..........23.....1 1.08...+2.6 SYNEK NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......24....11-12. 08...+5,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......22......19.08...+8...SYNEK Agunia81 ..................26....małopolska.........22.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................21... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........21... ...26.08...+4synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........1 9.... .26.08...+0 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....21......26.08...+11...córcia? ankakoza...Anka.......30.....Wrocław...........21......2 8.08......+7..syn Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............17.08.07 SYNEK :) nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia nie martw sie ja tez mam takie jak ty!! przed ciążą mialam E teraz F..wiem co to znaczy kupić biustonosz :( niemówiąc juz o fajnej bluzeczce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata mysia
problem z biustonoszem mam straszny, a zdarza się, że i panie w sklepach z bielizną dziwnie się patrzą i są niemiłe (najczęściej te z miseczką B :P ), a bluzeczka - byłaby dobra, ładnie się układa ale w biuście za ciasna :o wrrr... na szczęście ubrania ciążowe są przystosowane do zmieniających się wymiarów z czego bardzo się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo wkurwia mnie jak mowie prosze rozmiar 80E a one z głupim uśmieszkiem NIEMAMY TAKICH wwrrrrr pindy głupie są niemiłe bo im pewnie żal ze muszą sobie wypychac :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydlata mysia
hehehe :D racja... tylko mam nadzieję, że rozmiaru G nie osiągnę, a po ciąży schudnę, bo chciałabym nosić takie urocze koronkowe staniczki, a nie beżowy, praktyczny i nudny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheheh no wiem coś o tym w pierwszej ciąży z D urosły mi do E czyli w sumie o rozmiar..potem spadły do D znów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W u mnie nie pada i nawet się wypogadza ale jest chłodno. Odebrałam dzisiaj wyniki i chyba są w normie, najważniejsze że glukoza ok. ufffff. Jutro idę do lekrza więc wszystko będę dokładnie wiedzieć i nawet zrobiłam małą ściągę o co mam zapytać. hihihii Skleroza nie boli niestety. :-) :-) No i jeszcze odwiedziłam sklep z ciuchami ciążowymi i zakupiłam długą spódniczkę dżinsową i sweterek rozpinany. Ale te ciuchy są strasznie drogie!!!!! Na szczęście będę je mogła też nosić po porodzie bo są w miarę uniwersalne. :-) Odnośnie ciuszków dla dzidziunia to ostatnio znów kupiłam komplecik body, śpiochy, czapeczka i pierwszy śliniaczek wszysttko w rozmiarze 62. Uwielbiam dziecięce ciuszki !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 3 miesięcy lecze nery..teraz biore furagin bo ostatnio brałam antybiotyk a na początku Urosept..mam białko w moczu ale juz spadło , niestety za to białe krwinki sie pojawiy 30-40 wpw (norma0-5)..juz mnie to wkuuuurza bo przy pierwszej ciąży miałam wsio ok..za 2 tyg mam glukoze i mam nadzieje ze wyjdzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi troszke spadly winiki krwi ale jeszcze do przyjęcia w ciązy,no ale zrobie sobie za 3 tygodnie ,i tak dobrze bo nie biore witamin więc nie najgorsze ale chyba zaczne w koncu je brac,ociągam sie bardzo bo boli mnie brzuch po witaminach,dziwne ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po witaminach jest niedobrze wiec biore jak sobie przypomne :P wiem ze powinnam ale czasem robie sobie 2 dni przerwy.. Mam pytano do was czy ktoras z was brała lub bierze Furagin w ciąży?? jak tak to jakie dawki dostawałyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) właśnie wróciłam z pracki i wpadałam się przywitać z wami :) ja z ciuszków nie mam nic jeszcze ale częśc rzeczy dostanę a część sama sobie kupię ale to dopiero zacznę od czerwca bo w maju muszę komodę kupić i jakoś muszę rozłożyć takie wydatki :) ale za to dzisiaj kupiłam dzidziusiowi body bo takie słodkie było :) a co do wózków to na razie nie mam upatrzonego tak na 100% ale podobają mi się wózki tako :) dominika ja brałam ostatnio furalgin 3 razy dziennie po 2 tabletki przez 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to dobrze bo myslalam ze mi duzo zapisał..tez mam 3x dziennie po 2 ale niewiem przez ile bo nie powiedzial wiec zjem pake..po ilu potem robilas badanie moczu?? ile trzeba odczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i musze uciekać bo mąż krzyczy, że ledwo wróciłam z pracy to komputer i komputer :) odezwę się później :) Agnieszka31 mi dzidzia też się rusza codziennie ale nie cały dzień tylko rano, wieczorami i czasami tylko w dzień :) a czuje to tak jakby mi się w brzuchu coś ruszało i jakby flaki się wywracały ( nie wiem jak to określić) ale teraz nawet mój mąż czuje jak przyłoży rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś wybrałąm całe opakowanie 30szt w ciagu 5 dni zaraz przed świętami i po śiwiętach poszłam na wyniki ale nie wiem dokładnie po ilu dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Wy już pewnie śpicie. Ja jakoś nie mogę to czytam co tam nowego słychać. Ja już też powoli ciuszki zakupuję, narazie mam kilka sztuk na początek w rozm. 62 i wyprawka ze szpitala na 56 w razie czego, jeżeli się wogole przyda bo podobno dzieci coraz większe się rodzą :-) A tak wogole to prawie całymi dniami siedzę na Allegro i oglądam ciuszki, łóżeczka, wóżki po prostu wszystko dla dziecka. Nie mogę się oprzeć. Słuchajcie, czy używacie zwykłych balsamów na brzuch i piersi, czy tych na rozstępy? W sumie rozstępów jeszcze nie mam ale nie wiem czy profilaktycznie używać już, czy dopiero jak się pojawią. Używam zwykłych narazie bo skóra tak mnie swędzi przez to rozciąganie, że czasami zwariować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja ciuszki mam juz na pierwsze 3-4 miesiace...sciagnelam z polski wczesniej bo potem chyba nie mialby kto po nie pojechac...napenwo nie ja z tym brzuchem... ;) tez musze kupic komode lozeczko...wozek..ech..ale wozek sobie juz upatrzylam podoba mi sie \"Quini zap\" obmacalam go w sklepie...normlalnie zajebiscie lekki maly wszedzie sie znim zmieszcze i bez problemu wlaze do meta czy do tramu :) milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na brzuszek używam tylko oliwki dla dzieci na mokre ciało zaraz po prysznicu, żeby skóra tyła nawilżona. Lekarz powiedział mi że żadne nawet najdroższe kosmetyki nie zahamują rozstępów bo to się ma w genach. Mam nadzieję, że lekarz marację a ja mam te lepszegeny :-). Pożyjemy, zobaczymy i pochwalę się pod koniec ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dzis cos wkoncu kupie dla dzidzi...powstrzymuje sie bo jakos boje sie na zapas kupowac..niewiem czemu bo w pierwszej ciąży juz duzo mialam hehhehe teraz sie cykam jakoś..mnie tez skóra na brzuchu i piersiach swędzi czasem nie do wytrzymania..ja kupilam zwykłą maść z wit A (ok 2zł) jakby cos wyskoczyło a dermatolog kiedys przepisala mojje córce Cetaphil MD (taki z zieloną etykietą ok 30zł) i to jest zaje***sta rzecz znika wsio i mocno nawilża...poza tym używam zwykłej bambino i jakoś leci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja standardowo wpadłam się przywitać przed pracą :) wczoraj padłam jak mucha i poszłam o 20 spać a rano ciężko było mi wstać :) dzisiaj u mnie będzie ładna pogoda bo słonko od samego rana świeci :) co do ciuszków dla bobaska to ja mam podobnie do dominiki_80 też się boję trochę kupować... ja od samego początku mam jakieś komplikacje w ciąży i to mnie powstrzymuje przed grubymi zakupkami dla maluszka :) pozdrowionka dla wszystkich ciężąrówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×