Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Kajtka
Witam. Zajrzałam do Was, żeby Wam zadać pytanie -jako doświadczonym ciężarówkom... ;-) Jestem w 7tyg. ciąży, byłam wczoraj u gin. i dał mi skierowanie na pierwsze USG. Zadzwoniłam i umówiłam się w tym ośrodku dopiero na 28czerwca (z powodu kolejki do USG). TO BEDZIE 12 tydzien ciąży!! czy nie za pozno?? czy któraś z Was robiła pierwsze USG dopiero w 3 mies.??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w 9 tc pierwsze usg myszka wysłałam zdjęcia :) a teraz spadam bo musze na zakupki iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pierwsze usg robiąm w 5-6 tc a pozniej w 13 tc ale ja chodze prywatnie własnie z tego powodu by miec opieke na zawołanie a nie czekc w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
Hej! Czy któraś z was wie co może oznaczać taki wynik poziomu cukru. Na czczo 68mg/dl godzinę po obciążeniu glukozą 75 g - 65 mg/dl dwie godziny po - 54 mi/dl szukałam w necie, ale znalazłam tylko odpowiedzi na temat, co dzieje się gdy wyniki są powyżej normy. A te są jakieś dziwne, bo zamiast wzrastać stężenie glukozy to spada. Trochę jestem przerażona. Wysłałam przed chwilką smsa z wynikami do mojego lekarza i kazał mi koniecznie iśc do poradni diabetologicznej. Ale co to może oznaczać? Cukrzycę??? Może któraś z was wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niz znam sie za bardzo ale ja miałm takie wyiki glukoza na czczo 79 po godzinie w obciążeniu 50g glukozy 110 i były dobre wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wróciłam z zakupów :) kupiłam sobie 1 kg truskawek i chyba je zaraz wszystkie zeżre :) co do wyników glukozy to ja nic nie powiem na ten temat bo jeszcze nie miałąm badania przez to , że byłam w szpitalu ale myślę, że w przyszłym tygoniu pójdę na bank bo we wtorek mam wizytę :) ale jeżeli jest niski ppoziom cukru to chyba jest niedocukrzenie organizmu tak mi się wydaje ankakoza ja też kupuję M jak mama od pierwszego numeru i uważam , że jest to najlepsza gazeta na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio jem ciągle pomidory z cebulą dużą iloscią cebuli :D a Tomek sie pozniej ze mnie nabija że takie prosie chodzące :D a ja tylko bąki mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, miała w połowie nieprzespaną nockę, brzuszek mi twardniał, miałam bezbolesne skurcze, a i od rana dają mi one o sobie znać, nie są regularne ale dość częste...jak wstaję to mnie chwytają, a wczoraj mnie przeczyściło...mam nadzieję że to nie oznaki przedwczesnego porodu :.((( poradźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve zadzwoń do lekarza i się i mu to powiedz ale jeżeli to cię tak martwi to pojedź do szpitala ja nawet nie wiem jak wyglądąją skurcze bo jescze ich nie miałam a brzuszek to mi twardniała wcześniej ale nie tak mocno jak leżałam w szpitalu to się dowiedziałam, że jeżeli ma się skurcze w dole brzuszka nie bolesne, które nie powtarzają się za często to jest wszystko ok ale gorzej jeżeli ma się skurcze powyżej pępka nie doradzę nic więcej bo nie jestem specjalistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 mio się wydaje, że córkę będziesz miała , takie mam przeczucie no ale zobaczymy :) przed wizytą trzeba pogadać do brzuszka to może będzie łaskawa dzidzia i się pokaże :) moją wzięłam z zaskoczenia z rana do szpitala, na miejscu szybciutko zrobili mi wyniki i usg tak więc nie miała czasu żeby się schować :) a ja się obżeram czereśniami i truskawkami ciągle bo mam szlaban na czekoladę i inne słodycze to ratuję się słodkimi owocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz idziemy i z zaskoczenia bedzie usg by sie pokazało bo jak gadalismy do dzidzi to na nas dupsko wypieło :D aż sie lekarz smiał a czemu sądzisz że corcia ??? bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wnioskuję po brzuszku twoim bo podobny jest do mojego :) no ale zawsze mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badevewp.pl
ja sama już nie wiem czy to skurcze czy po prostu twardnienie brzuszka, po prostu nagle robi się twardy i się tak spina, myślałam że to skurcze braxtona-hiksa czy jakoś tak, piszą że pojawiają się już po 20 tygodniu i są normalne jeśli nie są regularne i częste....i że przygotowują macicę do prawdziwych skurczy...ale na pewno jadę do domu odpoczywać a jak się nasilą to zadzwonię do lekarza a wy jak myślicie czym się różni twardznienie brzucha od tych bezbolesnych skurczy? ps. myszka mi się wydaje że chłopak u ciebie będzie, a u smiglo dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badevewp.pl
ja sama już nie wiem czy to skurcze czy po prostu twardnienie brzuszka, po prostu nagle robi się twardy i się tak spina, myślałam że to skurcze braxtona-hiksa czy jakoś tak, piszą że pojawiają się już po 20 tygodniu i są normalne jeśli nie są regularne i częste....i że przygotowują macicę do prawdziwych skurczy...ale na pewno jadę do domu odpoczywać a jak się nasilą to zadzwonię do lekarza a wy jak myślicie czym się różni twardznienie brzucha od tych bezbolesnych skurczy? ps. myszka mi się wydaje że chłopak u ciebie będzie, a u smiglo dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze nie wyszedł ale już nie długo , kwestia dni a ja słyszałam, że wszystkim wychodzą pępki :) ja się cieszę , że mój mąż się przestawił na córkę :) żartował, że nawet lepiej bo jak podrośnie to będzie do domu fajne koleżanki przyprowadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
badeve mi też sie takie skurcze zdarzają czasami, aż mnie brzuch boli później, właśnie w okolicy pepka, ja myślę że to nie jest poród przedwczesny, ani jego oznaka, weź sobie nospe i magnez i na pewno przejdzie, mi przechodzi. Ostatnio powiedziała mi znajoma połozna że nie wolno głaska ani w ogóle dotyka brzuszka, dopiero w 9 miesiącu, bo to może spowodowa silne skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a mojemu Tomkowi obojętnie co bedzie kocha tego szkraba ponad wszystko a kiedysmi mowił jak sie poznalismy ze on nie chce dzieci a teraz oszalał na punkcie brzucha to co bedzie potem jak go wezmie na rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anuśka, uspokoiłaś mnie trochę, a fakt, że głaskam za dużo, to też może dlatego te skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve jak leżałam w szpitalu to dziewczyna dostała takich skurczy przy mnie , brzuch jej się strasznie stawiała i miała skurcze niebolesne chyba z 10 w ciągu paru minut przyszła lekarka i powiedziałą jej , że nic złego się nie dzieje bo to dziecko się wypina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
to napinanie się brzucha to właśnie skurcz, nie jest to przyjemne. to się nie zdarza codziennie, tylko czasami, mi lekarz mówił że to normalne. mam wizyte w poniedziałek i muszę mu powiedziec że mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem na 100% że będę miała córkę bo w szpitalu zrobili mi usg i lekarz 3 razy sprawdzał między nogami :) a poza tym byłam przedwczoraj na USG 3D i też to się potwierdziło :) czyli na darmo nie kupiłam pare ciuszków różowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jadę do domuku, poodpoczywać trochę, bo też praktycznie cały tydzień w pracy od 8 do 16 na nogach, a potem sprzątanie i gotowanie.... smiglo, bardzo się cieszę że już wyszłaś z tego szpitala, ehh przeżyłaś na pewno trochę..teraz mi się masz trzymać i w szpitalu- tylko rodzić pozdrawiam was dziewczyny i wasze pociechy( też obżeram się truskawkami ,ale słodyczki muszą być- przynajmniej raz dziennie, nie sposób mi sobie odmówić) niedługo mój marcin założy w domu internet to więcej z wami pogadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo to gratulacje !!! fajnie, wreszcie jakaś dziewczyna! ojj będzie miała branie w przyszłości jak tylu chłopaków się rodzi :.)) hi hi masz już imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×