Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witam dziewczyny:) i ja bede rodzic na przelomie lipca i sierpnia:) trudno powiedziec:) jestem bardzo szczesliwa, dzis ide do lekarza, wlasciwie za jego namowa, bo ja bym jeszcze poczekala... wlasciwie czuje sie znakomicie, troszke wiecej siusiam, jak rano wstaje to piersi mnie strasznie bola...buuu, a oprocz tego ogromne zmeczenie, dzis mi sie strasznie udziela..spac:) mam nadzieje,ze wszystkim nam pieknie bedzie mijal ten czas...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sierpnióweczki :) ja jestem z sierpnia 2006 :D GRATULACJE mamuśki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane dziewczynki 🌻 dziękuję bardzo za gratulacje i ciepłe słowa, to wiele dla mnie znaczy... bega, oczywiście że cię pamiętam!!! trzymam za ciebie mocno kciuki, abyś i ty zobaczyła dwie piekne krechy na swoim teście!!! Co do objawów to strasznie mnie bolały piersi, teraz juz trochę mniej, ale naprawdę, ból był duży! no i kupa białego śluzu...do tego czasem bóle brzucha jak przed miesiączką, ale były krótkotrwałe... Teraz jestem za to baaardzo spiąca i strasznie na siebie uważam :D a pracować zamiar mam tak długo jak się da do kwietnia-maja, bo potem to już będą upały i nie będzie mi się chciało męczyć z brzusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka, zatroskana, wisienka82, mam nadzieje że już wkrótce nasze grono sie powiększy!!!!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja takze... bede do Was zagladac, ale postaram sie ograniczyc prace z komputerem, a kiedy idziesz do lekarza suri? ja dzis i mam nadzieje,ze orpocz 3 testow pozytywnych sprzed tygodnia uslysze: jest pani w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to i ja pogratuluję Wam sierpnióweczki, bo ja w sierpniu 2005 zaczęłam się starać o bobaska, musiałam na to poczekać 11 cykli, ale po hsg poszło raz dwa i mój słodki ciężar własnie teraz się wierci :) termin mam na koniec stycznia, więc jakby co - służę radą. Moze nie będzie to samo, co lekarz, ale ... zawsze \"strasza\" koleżanka :) Zapraszam jakby co na nasz topik \"Chcę mieć dziecko\", tam zwykle się udzielam, w sumie od początku starań o dziecko :) Powodzenia i dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jestem z sierpnia 2006 serdeczne gratulacje dla was ciesze sie i jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś mam zamiar zadzwonić do lekarza i umówić się na wizytę, mysle że będzie to około za dwa tygodnie, wtedy już będzie można zobaczyc co nieco na USG :D już z mężem nie możemy sie doczekać, a tymczasem wcinam sobie mandarynki i popijam kubusiem :D myślę że grono mam-sierpniówek powiększy się już niedługo, niektóre pewnie jeszcze nie wiedzą że są zafasolkowane ;) czekamy z niecierpliwościa i baaaaaardzo mocno trzymamy kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri....wlasnie dostalam okres!.....smutno mi i zle....juz 8 miesiecy prob...za mna juz placz i smutek...ile jeszcze przede mna??? nie trace jednak wiary i nadzieji...zaczal sie kolejny cykl a co za tym idzie kolejna szansa....i nadzieja...a ze cykle mam krotkie to mam szanse zalapac sie na koncowke sierpnia? ;) wiec bede tu do was zagladala...moze mi sie uda?? kolejny termin @ mam na 24.12.....piekny dzien? moze to wtedy bedzie mi dane dostac ten najpieknieszy i najcenniejszy z prezentow???? suri a Ty dbaj o siebie i kruszyne!!!! sciskam was mocno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam termin na 8 grud.2006 czyli za tydzien gratulacje mmusie i duzo sil wam zycze i przetrwania ciaza to wspanialy czas cieszcie sie kazdym dniem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega kochanie strasznie mi przykro :( :( :( ale nie trać wiary!!! na pewno ci się uda!!! na pocieszenie, powiem ci, że moja dobra przyjaciółka 1,5 roku starała się zajść, robiła testy owulacyjne, szalała z rozpaczy że dostaje kolejny @, była bardzo smutna...aż pewnego razu powiedziała dość testów itd... i proszę ma termin porodu na 21.03.2007 :D więc i tobie się uda!!!!!! zobaczysz, będzie super!!!!!!! i będziesz, bardzo, bardzo szcześliwa!! przytulam cie ciepło i trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje suri!!!! zrobilo mi sie lepiej...takie opowiesci rady sa krzepiace....tez mam nadzieje i wiare w sobie...jeszcze ja mam, nie stracilam jej!!!! pokory chyba juz tez troszke mam.... bede tu wpadala.....i patrzyla jak sie macie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wisienko bego bardzo mi przykro ze jednak @ przyszla ale termin 24.12 tez bylby super, trzymam kciuki ja sie pochwale ze soj pierwszy test z dwiema kreseczkami zrobilam dzin po urodzinach ;-) W urodziny za bardzo sie balam rozczarowania Ja do lekarza wybieram sie jutro , wiem ze na usg jeszcze za wczesnie ale mialam sytmulacje jajnikow (wiec taka wypracowana i wyczekana ta ciaza moja) i chce po prostu pogadac na razie czuje sie dobrze az mi dziwnie ze nie mam za wielu objawow gdzyby nie test bety to chyba bym zwatpila czy to aby na pewno;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , moje szczere gratulacje,że się udało :) Dbajcie o siebie i fasolki. Pozdrowienia od kwietniówki 2007🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka28
Witam przyszłe mamusie i fasoleczki- gratulacje i pozdrowionka od sierpniówki 2006:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękujemy za gratulacje i pozdrowienia, jesteście naprawdę bardzo miłe!! 🌻 Meczy mnie teraz pewien problemik, a mianowicie kiedy udac się do lekarza...to moj 39 dc, łykam sobie folik :) nie chcę jednak takiej sytuacji, że pójdę do lekarza już teraz a on mi powie że znów mam przyjść za tydzień (będę chciała odwiedzać prywtny gabinecik, a to wiadomo łączy się z niemałymi kosztami) nie pomyślcie omnie źle, wiem że na bobasku się nie oszczędza, ale u nas naprawdę dużo wydatków jest (kredycik mieszkaniowy itd.) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri czytalam dzis za pierwsza wizyta jesli czujesz sie ok powinna byc miedzy 6 u 8 tygodniem ciazy tylko nie wiem czy to sie liczy od daty ostatniej miesiączki czy od ewentualnej owulacji Ja mam to szczescie ze leczylam sie u super lekarki ktora przyjmuje w okreslonych godzinach rowniez na kase chorych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc dziweczyny! Co u Was slychac? Mnie ciagle neidobrze, czasem brzuch pobolewa, a jak przestaje bolec to wpadam w panike, ze cos nie tak... a przeceiz normalnie bolec nei powinien... Wizyte u ginka udalo mi sie umowic ale dopiero na 19.12. (przyjmuje tylko prywatnnie), wiec chyba musze cos pokombinowac, zeby zachaczyc sie na usg gdzies szybciej, bo chyba umre ze strachu... Dzis obdieram pierwsze wyniki badan... A teraz juz do pracy musze sie zbierac... Odezwijcie sie! Razem bedzie nam razniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
patrze co napisalam.... zahaczyc mialo byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja bylam wczoraj u lekarza, widzialam moja, nasza kruszynke, teraz jest taka mala czarna plamka na usg, ale juz wiem,ze jestem na 100% w ciazy i że ladnie sie wszystko zagniezdzilo... mam nawet zdjecie, ktore maz odrazu powiesil na lodowce:) on z tego zdjecia widzial,ze to chlopak bedzie:) hheheheheheheeh teraz ide 20 grudnia i bede sluchac bicia serduszka, pozdrawiam serdecznie i trzymajcie sie cieplutko:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana , mam pytanko a jakie badania robilas? wisienko kiedy mialas ostatnia miesiączkę? ja dzis ide do lekarza i mam stracha oby wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Pamietam jak ja szukalam topiku KWIECIEN 2007 a tu prosze juz jest załozony sierpien :) To ze was brzuch pobolewa to nic straasznego ja sie caly czas czulam jakbym miala dostac okres. Trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni okres dostalam 23 pazdziernika, teraz jestem w piatym tygodniu no i chyba 2 dni:) w kazdym razie na usg juz cos tam widzialam, wazne bylo dla mojej pani doktor to,zeby zobaczyc jak sie jajeczko zagniezdzilo... tez sie balam, ba juz teraz sie boje tej wizyty 20 grudnia, bo wtedy mam sluchac serduszka i jakos to takie dla mnie ogormne przezycie,ze na dniach narodzi sie we mnie nowe serduszko, ot tak sobie... bedzie dobrze, zobaczysz, a Ty kiedy mialas ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko cóż za przypadek!!!!! ja ostatni okresik też miałam dokładnie 23.10!!!!!!!!! niesamowite prawda??? ja chyba przejde się do lekarza w przyszłym tygodniu. Nie mam żadnych dolegliwości, nawet brzucho już nie boli, no moze troszkę senna jestem, ale ja przewaznie jestem senna w dzień ;) bo nocny marek ze mnie :D a tak to czuję się świetnie, absolutnie żadnych niestrawności, czy mdłości...chyba nawet do końca nie dochodzi to do mnie że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_123
Hej mamuski-wstepnie zapisuje sie do sierpniowek,wstepnie bo zawsze mam cykle regularne28,a tu juz 31dzien cyklu i nic- temperatura dalej podwyzszona,mam mdlosci,napeczniale piersi,dziwny apetyt-wlasnie jem zupe ogorkowa zagryzajac wafelkiem:)ranorobilam test ale kreska wyszla ledwie widoczna,praktycznie tyko pod swiatlo-pocieszam sie tylko tym,ze to test ktory dostalam gratis przy kupnie testow owulacyjnych wiec moze jakas lipa-kupilam dzis w aptece i zrobie za pare dni.tak pragne byc w ciazy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gartulacje dziewczyny, weszłam na Wasz TOPIK ja rodze w maju 2007 już nie mogę się doczekać. Tym które sie staraja i jednak przychodzi - moge tylko powiedzieć jedno ja starałam się rok, miałam wyliczone wszystko owulacje dni płodne kochaliśmy sie z meżem w te dni dwa razy i nic. Gdy spasowałam i we wrześniu miałam iść do lekarza po jakieś tabletki które pomogą mi zajść okaząło się ze zaszłam w ciąże. Czasem natura sama wie kiedy jest najlepszy moment :) Życze Wam cierpliwości a wszystkim mamusią sierpniówką wytrwałości /dodam, ze mam już 8 letnią córcię/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria_123 trzymam za ciebie mocno kciuki!!!!!!! mam nadzieję że juz wkrótce razem z nami będziesz omawiać poszczególne okresy ciąży 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_123
Dzieki wielkie,tez mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc! Suri robilam hormony tarczycy bo mialam podejrzenie o niedoczynnosc, ale chyba ok. Progesteron, zeby sie upewnic ze go nie za malo i tez ok. Robilam tez b-hcg i tu mam problem bo podane mam w takich dziwnych jednostkach... ng/ml i nie wiem jak na to patrzec... nie moge znalezc nigdzie norm dla tych jednostek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×