Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość erni
Na topiku ciaza obumarla dziewczyny podawal ynormy dla bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zatroskana!!! mi aż głupio bo widze że wy wszystkie byłyście lub jesteście już umówione na wizytę u lekarza, a ja nie...:( sama nie wiem na co czekam??? chyba jednak się sprężę i pójdę, jednak najwcześniej mogę sie zarejestrować na poniedziałek wieczorem (lekarz ma strasznie napięty grafik) na rzie piję dużo soczków marchewkowych, a mężuś podtyka mi pod nochal pyszne owoce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
suri tylko nie przesadz z tymi owockami bo one fermentuja :P A tak powaznie mozesz miec wzdecia... a to juz nie przyjemne i niezbyt zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
erni dziekuje - juz szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde :( a ja o tym nie wiedziałam, a wpierdzielam na przemian winogrona i mandarynki :D muszę trochę przestać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrociłam od lekarza i mam taki mieszany wrażenia ciąża potwierdzona tyle ze ma tez torbiele i nie wiadomo jak sie beda zachowywac i czy nie beda rosnac bo jesli zaczna to nieskonczy sie to dobrze dostalam dwa razy dziennie luteine i nospe, na kontrole za dwa tygodnie chyba ze predzej bym sie zle czula. mi ostatni okres rozpocząl sie 27 pazdziernika Suri ja bylam tak szybko u ekarza bo leczylam sie i taki mialam przykaz zeby przyjsc jak najszybciej jesli tylko sie uda jesli dobrze sie czujesz to spokojnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Pluszka trzymaj sie dzielnie. Ja tez mam ciaze "po przejsciach", ale musimy werzyc, ze bedzie dobrze bo inaczej bysmy zwariowali - caly czas to sobie z Mezem powtarzamy... Choc nie ukrywam, ze dzis mialam kryzys okropny.... Ale juz mi przeszlo. :) Napisz czy praujesz czy ma L-4 jestes?? Bo ja w zwiazku z wczesniejszymi przejsciami nic nie mowie jeszcze w pracy i czekam do świat a jak bedzie wszystko ok to po switach nei wracam do pracy... :) Choc widze, ze musze wiecej wypoczywac i bardziej zadbac o siebie. Jakie macie objawy dziewczyny?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana ja w sumie nie mam objawow czuje sie normalnie co do pracy tez nic na razie nie mowilam i pracuje normalnie, moze troche dom zaniedbalam;-) Nie planuje tego czy bede pracowac czy nie, zalezy co pani doktor zadecyduje, jesli bedzie trzeba to pojde na L-4 choc chcicalbym wytrzymac chociaz do polowy stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja dziś mialam sporo pracy papierkowej,wiec sie nie odzywalam, czuje sie dobrze, choc rano bylo mi dosc slabo, mam male nudnosci, ale mdlosci brak, oby tak dalej... mam nadzieje,ze u Was wszystko ok... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kurcze, ja dziś rano się dziwnie czułam, tak jakbym miała kaca :o to było bardzo dziwne, oczywiscie że nie tykam alkoholu od kiedy dowiedziałam się o ciąży :D pozatym czuje sie dziś strasznie zmeczona ale to tylko dlatego, że baaaaaardzo późno poszłam spać, pozatym jest super, wszyscy o mnie dbają, mamusia mi dziś przyniosła do pracy całą reklamówke jogurtów i kubusiów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
a ja ciagle bym spala.... i chyba sie poloze na chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sierpnioweczki. 27 listopada rano zrobiłam sobie test i po kilku minutach zobaczyłam dwie piekne różowe kreski, po pracy pojechalam zrobic hcg, okazało się że jestem w 4-5 tygodniu ciąży. Na drugi dzień pobiegłam do lekarza, pani doktor zrobiła mi USG, niestety ciąża jest jeszcze zbyt wczesna zeby zobaczyc choćby malenki pęcherzyk. Za 2 tygodnie ide ponownie na wizytę i być może będzie już widoczne maleńkie serduńko. Mam nadzieję razem przejdziemy te 9 miesięcy i bedziemy wymieniać się doświadczeniami. Acha, teraz jestem na zwolnieniu ponieważ złapało mnie przeziębienie i na początku bralam wszelkie specyfiki :( nie wiedziałam jeszcze wtedy że mam małą fasolkę w brzusiu, ale mam nadzieję że nie zaszkodziłam znytnio mojemu maleństwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Agus! Witamy wsrod nas :) i chyba kazda z nas ma nadzieje ze wspolnie 9 miesiecy przezyjemy :) A moze i dluzej :D A teraz wracam do spania :) bo to ostatnio moje ulubione zajecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Gdzie Wy sie podziewacie?? Nie mowcie, ze caly czas siedzicie w wc.... :P Milego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
w gore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dzisiaj pojawiły mi się 2 kreski, jesli lekarz potwierdzi prawdopodobnie bede równiez rodziła w sierpniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc Moonisiu :D Witamy serdecznie :D jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza okropnie bolącymi piersiami i lekkimi mdłościami od 2 dni nie mam praktycznie objawów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jeszcze na 100% czy jestem w ciąży:) w poniedziałek dzwonię do gna i umawiam się na wizyte, wtedy będe wiedziała dokładnie co i jak:P a Ty zatroskana, który tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję wszystkim które będą rodziły w sierpniu 2007! 🌼 ja na razie na etapie staranek...niestety czas płynie a ja nie mogę zobaczyć upragnionych II kreseczek dlatego zdaję sobie sprawę jakie to wspaniałe uczucie przeżyć coś takiego!! i móc się tym cieszyć :) sierpień to fajny miesiąc na urodzenie dziecka- choć zdania sa pewnie podzielone ;) ale to dla mnie dodatkowo miesią kiedy brałam ślub dlatego mam taki sentyment do tego miesiąca bedę tu czasem zaglądac aby wzbogacić się o nowe doświadczenia ...moze kiedyś sie przydają (mam taką głęgoką nazdieję)... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, z łezka w oku wspominam datę 2 grudnia 2005 właśnie dokładnie rok temu zobaczyłam na teście 2 kreseczki, to były cudowne chwile, od strachu czy ciąża się utrzyma do radości po każdej wizycie u gina skąd wychodziłam z kolejnym zdęciem mojego małego synka. Urodziłam 03 sierpnia przez cc a termin miałam na 11 sierpnia (moje urodziny). Jutro mój mały (69 cm i 7,5 kg) skarb skończy 4 miesiące. Jest z nim wiele uciechy ale i też obowiązków, czasami wspominam jak przyjemnie było w ciąży, te oczekiwanie, wszyscy schodzili z drogi wręcz usługiwali, cieszcie się tymi chwilami, dbajcie o siebie, wykorzystujcie, odpoczywajcie, bo gdy już wasze maluszki przyjdą na świat wszystko wywróci się do góry nogami :) buziaki, życzę wszystkim łagodnego przebiegu ciąży i wiele radości i zdrówka, będę czasem tu zaglądać żeby z wami trochę powspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to jeszcze raz ja chcę wam polecić stronkę: http://www.gazetaecho.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie wklejcie w okno wyszukiwarki lub inny sposób na google szukajcie strony Echo Nadwiślańskie, na tej stronie jest rubryka zdrowie a w niej słowo \"sprawdź\" wejdźcie tam jest tam tzw terminarz ciąży, wpisujecie datę ostaniej miesiączki oraz długość cykili, terminarz wylicza wam ciążę tak samo jak to robi ginekolog, będziecie też wiedziały co z tygodnia na tydzień zmienia się u waszej kruszynki, słowo zarodek oznacza długość dzidzi a nie pęcherzyka płodowego, dla mnie było to bardzo pomocne, pozdrawiam i mam nadzieję że zainteresowałam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Moonisia --> ostatnia miesiaczke mialam 19.10. z tym ze cyle mam dluzsze wiec jak wszystko bedzie ok to bede rodzic na przelomie lipca i sierpnia. A poki co wypada ze jestem w polowie 7 tyg liczac od ostatniej miesiaczki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! W sobote byłam u lekarza i dostałam trzy pierwsze zdjęcia mojej małej \"fasolki\" a wstepny termin mam na 5 sierpnia 2007 :) Na poczatku myslałam ze bedee lipcoweczką, a okazało sie ze chyba sierpnioweczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, ja nadal czujue sie dobrze, choc jestem jak napompowana i juz wszystkie moje spodnie sie jakby zmniejszyly:) to przez takie pelen brzuszek... zmeczona jak bylam tak nadal jestem, piersi nadal bola i juz sie nie moge doczekac wizyty 20 grudnia, wtedy sie okaze czy wszystko ok z serduszkiem, a musi byc ok, wiec poslucham bicia przed samymi swietami, a zapomnialam powiedziec,ze na ostatniej wizycie pani doktor wyliczyla mi date porodu na 30 lipca:) wiec moge nie byc sierpniowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpnióweczki - gratuluję Wam z całego serca ❤️ i życzę, aby ten 9-cio miesięczny okres ciąży przebiegał Wam szczęśliwie i bezproblemowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI Widzę że nasze grono się sukcesywnie powiększa :D oby tak dalej :D nie bylo mnie tutaj, bo poza pracą nie mam dostępu do neta, na razie czuję się świetnie, mam jakby większy brzucho, ale myślę ze to moje urojenia :D pozatym nie czuje zadnych innych objawów, no może mąż zauważył, że mam większe piersi i od teraz przywiązuje do nich ogromną uwage poczas gry wstępnej, normalnie aż mnie denerwuje (kłamczuszek a zawsze mówil ze moje 75 B jest najpiękniejsze na świecie i nie chciałby żebym miała wększe :p ) Dodatkowo mam troche obaw, czy wszystko będzie ok, przyznam szczerze ze zanim zrobiłam test, trochę imprezowałam (18-nastka, imieninki, chrzciny) i troche alkoholu w siebie wlałam, ale mam nadzieję że to nie zaszkodzi, teraz już jestem abstynentka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Suri, Mnie tez ciagle nekaja jakies obawy. Nieraz sie budze w srodku nocy i mysle, bo w połowie listopada byłam na firmowej imprezie integracyjnej i tez tam troche zabalowałam :( Jeszcze wtedy nie wiedziałam o tym, ze jestem w ciazy i teraz nekaja mnie straszne wyrzuty sumenia ;( Ale miejmy nadzieje ze maluszkowi to nie zaszkodziło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×