Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Naprawdę fajnie że siętym zajęłaś SoldeLuna. Potem można będzie jeszcze dołączać może filmy z usg 4d, jeśli któraś będzie miała :) Podziękowania oczywiście również dla męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się z Nim pokłóciłam, bo i mnie kazał zrobić zdjęcia gołego brzucha a mój nie jest Taki ładny jak nati. Ona ma śliczny opalony brzuszek głatki, bez rozstępów i szczupły choć z Lokatorem A ja... Szkoda gadać, bladu, tłusty, ogromny i w czerwone przęgi. A On twierdzi, że jest to Jego najpiękniejszy brzuszek:) Super - Zawartość rzeczywiście jest fantastyczna, ale... No cóż On widzi mnie przez pryzmat dzieci:)) Acha a dziś mamy szczególny dzień - obchodzimy 1000 dni od Naszego Ślubu a w dodatku mam dziś imieniny:) Więc świętujemy podwójnie. Dziś ide do lekarza. przyjmuje od 14-17:00. Strasznie się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkiego najlepszego SoldeLuna🌻 wysłałam moje zdjęcia:) trochę stare, bo z wakacji, ale nie mam jeszcze aktualnych, z brzuszkeim:) jak będę miałą na pewno wyślę:) mam nadzieję, że powstanie fajna galeria;) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to adres: www.komarki.pl/sierpniowki2007 Na razie zajrzyjcie do galerii pod \"brzuszki\" i pod \"my\" (jest na razie moja śliczna córcia). Czekamy na komentarze i inne zdjęcia - Odwagi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia odebrałam i zaraz wrzucimy to zdjecie gdzie jesteście we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna - ale bez twarzy, bo widzę nikt nie był jeszcze odważny:) i nie dawaj publicznie linka kobieto:) na maile wysyłaj:) teraz sie przestraszyłam bo mam dużo mniejszy brzuszek niż Wy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie dość że jestem z tego samego roku co Nati83 to jeszcze mamy podobny kształt brzuszka:) SoldeLuna,jak tylko wrócę do domu to prześlę Ci zdjęcia swoje i dzidziusia, nie mogę się już doczekać. SoldeLuna, nie kłóc się z mężem o brzuszek bo on ma rację :) Brzuszek jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna --> nie ma co się wstydzić brzuszka:) nosi Wasz skarb i jest najpiękniejszy na świecie - mąż ma rację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia - zaraz zmienie adres stronki i wyśle Wam na maile jak podacie. a i jak mój mąż spowrotem usiądzie do kompa to i Nasze twarzowe zdjęcie dorzuci, więc się nie martw o nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to, że się czegoś wstydzę, ale byłam światkiem takich akcji na kafe, że wolałabym gdyby link był tylko sierpniówkom znany, bo zobaczycie jakie się zamiesznaie może zrobić jak jakiś złośliwiec się tu dostanie:) czekam na zdjęcia innych małżeństw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna, je poproszę o nowy adres stronki, może być na mój forumowy adres, czyli enais@go2.pl Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem:( dlaczego mam dużo mniejszy brzuch od Was? lekarz powiedział, że brzuszek rośnie prawidłowo, ale w porównaniu do Waszych brzuszków to u mnie nic nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , jestem tu nowa , więc najpierw pytam czy mnie przyjmiecie do swojego grona sierpniówek. Ja mam termin na 3 sierpień. cHciałabym się powymieniać objawami , ddoświadczeniami i takie tam , no i jesli pozwolicie zostać z wami , jestem amanda u mnie leci 17 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisa, to przecież indywidualna sprawa, na pewno wszystko jest ok. Ja na przykład mam duży brzuszek bo dużo jem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam amanda81 :) Fajnie że nas coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda Witamy z radoscią:) Zacznij od dopisania sie do tabelki:) pisz, gadaj dziel się spostrzerzeniami i co tam Ci do głowy przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj amanda;) jasne, że Cię przyjmiemy:) enais--> no niby tak, ale mimo wszystko martwię się troszkę:( SoldeLuna--> nowy link mi nei działa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam duży brzuszek , bo nie zdąrzyłam schudnąć po pierwszej ciąży i dokłada mi się druga.... Nic się nie martw. Napewno jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SL może i cos tam Ci zostało, ale widać, że u Ciebie brzuszek ciążowy:) a ja wyglądam jakbym miała warstewkę sadełka tylko, bo mój brzuszek jest jakoś wysoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że jesteśmy w podobnych terminach fajnie, no coż ja moge o sobie powiedzieć , początkowo znosiłam ciąże okropnie tzn całymi dniami wymiotowałam i tak do 4 miesiąća , teraz pozostały od czasu do czasu nudności, ogólnie czuje sie ok , no poza tym że chodze spać o 9: i śpie do 9 , na tym topiku znm nati, ciesze sie że bede mogła tu być bo wszystkie rodzimy w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Moonisia, ty się martwisz że masz mały brzuszek, a mi na przykład wczoraj ktoś powiedział że mam wyjatkowo duży brzuszek i że normalnie w czwartym miesiącu to nie powinno go być widać, bo koleżanki tej osoby miały niewidoczny brzuszek do 6 miesiąca. Poczułam sie jak jakiś straszny grubasek, było mi przykro, ale na szczęscie mąż mi to wybił z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację - nie ma co się stresować. lekarz mówi, że jest ok, więc muszę mu wierzyć;) jest jeden plus małego brzuszka - na slubie nie będzie za bardzo mi ciążył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najedziecie kursorem na zdjęcia w cześć galeria \"my\" pokażą się Wam podpisy. Jak doslecie więcej zdjęć to dołożę a i pamiętajcie, żeby w Mailu się podpisać czyj to, bo inaczej nie będe wiedziała jak podpisać:)) no i do kogo wysyłam Maila:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda81- ja też mogę spać i spać, czasem nawet nie wytrzymuję do 21.00 tylko kładę sie wcześniej. mam nadzieję że to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie własną galerię brzuszków ? moge wam dosłać jak tylko zrobie zdjęcie , gdzie jest ta galeria jeżeli mogę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linka wysyłam zainteresowanym na maila. czyli jak przyślesz zdjęcie to je dorzucę i wyślę linka zwrotnego z adresem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zmykać na zajęcia, mam nadzieję, że wieczorem zobaczę więcej babeczek i ich brzuszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×