Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja w pierwszej ciąży do 5 miesiąca wyglądałam \"normalnie\" tzn wogóle brzuszka nie było widac..teraz ze względu na to że chudzielinka ze mnie żadna juz widac mały brzunio :P kurcze juz 13 godzina za 4 godziny najwiekszy stressss- wizyta u lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika - nie stresuj sie! bedzie na pewno dobrze! napisz pozniej jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka-76
Witajcie dziewczyny:) widze ze smutek przeplata sie z radosciami na naszym topiku....tak mi przykro z powodu dziewczyn i ich straconych maluszków dziewczyny musicie szybko stanac na nogi....ja juz po 3 miesiacach od poronienia zaszłam w ciazę....teraz uwazam na siebie jak tylko moge...tym bardziej jest to dla mnie trudne czytac wasze złe wiadomosci bo od razu mi sie wszytsko przypomina a musze sie pochwalic ....moj dzidzius juz od tygodnia sie rusza:)...tak delikatnie ale dokładnie czuje jego ruchy:)...w poniedziałek wybieram sie do gina...zobaczymy co mi powie:) Suri......Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.........16....... ..01 .08.07....+1 Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.15....02.08.07....+2 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......17.....02.08.07....+3 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ........16......03.08.07..+3 enais......................24...małopolskie..........16. ......03.08.07..+3 moonisia....Monika....21....Poznań................16.... ..4.08.07...+2,5 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........15... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............16. .....06.08.07.. Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 Kasiaka..........28...........wielkopolskie.........15. ....09.08.07..-3 ?? -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................16.....10.08. 07 ...-1 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........15...... 11.08.07..0 oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 14tc - 12.08.07(+2kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur........14... ..12.08.07..+2 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............15 .....15.08.07...+5 jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.........15. .....15.08.07..+1 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............14.......18.08.07.+4 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............14.. . .....20.08.07.. mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........12....21.08.07..+1kg julianna29......29.............warszawa...........13.... .....21.0807...-2 dragonka73........33......Wroclaw/usa............14..... ..22.08.07..-1 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........12.... ...26.08 07...+ Halinamalina .....31..........dolnośląskie...........10.........26.08.07. .. Anuśka2007.......24...........zach-pom.............13.. ..29.08.07..+4 mama-i-ja.........27............podlaskie..........15... ......07.08.07..+3 dominika-80.......27...........małopolska.........15.... .....13.08.07..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna, dziękuję za odpowiedź, dowiedziałam się więcej niż u ginekologa :) dominika_80 - trzymam kciuki! Olinka-76, zazdroszczę ci z że dzidziuś się rusza, przynajmniej wiesz że wszystko ok:) ja raz poczułam takie gilgotanie od środka, ale już się nie powtórzyło i nie wiem do końca czy to jest to. Ale brzuszek się czasami przesuwa w prawo lub w lewo więc pewnie ktoś tam się wierci :) Polecacie szczególnie jakąś prasę dla przyszłych mam? Ja widziałam reklamę w tvn style gazety M jak Mama ale nie mogę jej znaleźć. Kupiłam dziś gazetkę Mam dziecko, jest w niej sporo artykułów dla kobiet w ciąży, i jeden duży o porodzie. W zasadzie dużo tych samych informacji można znaleźć na stronie fundacji Rodzić po Ludzku. Polecam :) http://www.rodzicpoludzku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Wg mnie najlepszą gazeta jest "Mamo to ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🌻 a ja wróciłam od dentysty :) wyniki odbieram w czwartek przed wizytą u gina, mam nadzieję że bedą one dobre, bo dzień wcześniej byłam na 18-stce i się objadałam różnymi rzeczami.Wogóle chciałabym żeby z dzidzą było wszystko oki. A mi brzuszek już rośnie...ale ruchów jeszcze nie czuję :( I już tylko chodzę w spodniach ciążowych, albo odpiętych jeansach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati a masz tak ze rano mniejszy a wieczorem wybija?? ja wieczorami mam wiekszy ale tak zaraz po pobudce to raczej lekko wybrzuszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak masz racje rano jest ciut mniejszy, ale w miarę jak zaczynam się \"rozchodzić\" tzn. wiecej się ruszam, to on rośnie :) a wieczorem jest duuuży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehemi też rośnie w ciągu dnia, ale największy jest po kolacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedzcie proszę od czego to zalezy? chyba nie od tego ile zjemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że trochę też, nie tylko w ciąży tak jest. :) Właśnie zjadłam dwa razy większy obiad niż zazwyczaj, czarno to widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za chwilę się najem...bo musiałam po dentyście godzinkę odczekać,ale teraz to już moge i pójdę sie najeść, już mi właśnie brzuszek o tym przypominał, choć o 13 pochłonęłam 2 talerze zupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati83, ale mnie podniosłaś na duchu, nie tylko ja tak wcinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enais ja też się ciesze że w tym \"obrzarstwie\" nie jestem sama :) przynajmniej jak urodzimy to będziemy mogły się też wspólnie odchudzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, teraz się śmiejemy a potem będzie katastrofa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... mi już to wszyscy powtarzają :) ale narazie sie nie przejmuje i jem tyle żeby maluszek miał pod dostatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) Macie może film \"W łonie matki\" National Geographic? Wszędzie go szukam, z tego co wiem jest dostępny za granicą na dvd, jest z 2005 roku więc powinien być już w Polsce. Zresztą kilka razy był już w telewizji właśnie na National Geographic ale ja niestety przegapiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam, nie oglądałam. Ale kiedyś kupiłam gazete i był własnie film \"dziecko w łonie matki - cud narodzin\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati83, a jaka to była gazeta i jak dawno ją kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki badań - krew spoko ale z moczem .... no cóż za dużo luekocytów (25/mikrolitr) i erytrocytów (10/mikrolit). Mam cichą nadzieję, że tak naprawdę nic to nie zanczy. W czwartek dowiem się na pewno... Ja nawet nie zdążyłam schudnąć po pierwsej ciąży, więc i teraz wyglądam ciekawie.... niby na poczatku schudam bo waga poleciała 3 kg w dół ale wyglądałam jak w 6 miesiącu ... teraz zdaje się , że od poprzedniej wizyty (4 tygodnie) przytyłam 1 kg. A i mnie się zaczął poprawiać apetyt. jeszcze nie jadam podwójnych porcji - w poprzedniej ciąży też nie jadałam, ale apetyt mam lepszy, choć nie codziennie. No niestety i ja ruchów jeszcze nie czuje - zacznę się martwić jak do końca 20 tygodnia ich nie poczuje. Na razie cierpliwie czekam:)))) życzę Wam smaczności i miłego popołudnia:)))) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do gazet ja bardzo lubię: dziecko i twoje dziecko, uważam, że są bardzo dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enais dokładny tytuł filmu \"Fascynujące narodziny życia\" i to jest od zapłodniania, jak nerwy i wszystko poszczególnie w łonie matki się rozwija. Film bardzo nam sie podobał, wszystko było wyjaśnione. A to była gazeta \"Rodzice\" na luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj SoldeLuna...ja wyniki odbiorę dopiero przed wiz w czwartek, i już się boję czy wszystko jest w porządku. Ja od czasu do czasu kupię jakąś gazetkę...jak jest jakaś fajna płytka o malutkich dzieciach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati - i właśnie dlatego odebrałam wyniki dziś, bo chciałam wiedzieć, że wszytsko jest OK. Martwi mnie trochę to białko i czerwone krwinki, ale to chyba jeszcze nie jest takie straszne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) się rozkręciłyście dzisiaj:) ja byłam u lekarza dzisiaj, ale nie robił mi usg, tylko tak ogólnie zbadał:) kazał wyczekiwać ruchów maluszka i zapamiętać mniej więcej datę:) wypisał skierowanie na morfologię i mocz..już się boję, nie znoszę pobierania krwi:( czekam do ok20 tygodnia i pójdę z narzeczonym na usg 3D:) nie wiecie może gdzie można zrobić to w Poznaniu? może poznamy wtedy płeć maleństwa:) ja już spodni praktycznie nie dopinam:) noszę pasek a guziczek odpięty:) jak stoję to jest ok, ale jak usiądę to ciśnie:( trzeba się na zakupy wybrać:) i jeszcze jedno--> jak wcześniej nie miałam apetytu tak teraz od kilku dni jem jak opętana, co godzinę, dwie jestem głodna:) potrafię się obudić o 2 w nocy i tlyko obawy przed bólami żołądka powstrzymują mnie, żeby nie dopaść do lodówki:) soldeLuna--> ja tam się nie znam na wynikach moczu czy morfologii, ale mam nadzieję, że są one tylko nieznacznie odchylone od normy:) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna, wyniki nie są chyba takie złe, mnie też wychodziły nie najlepsze a lekarka mówiła żeby się nie martwić:) najważniejsza jest odpowiednia dieta- ja np mam anemię, więc piję dużo soków z buraków z marchewkami (ohyda) i dużo mięsa. Ja mam jutro pobieranie krwi i moczu, też tego nie znoszę :( Nati83, poszperałam w filmach i okazało się że ten film niedawno przyniosła mi bratowa, jeszcze go nie oglądnęłam, ale skojarzyłam jak napisałas tytuł gazety. Pozdrawiam i miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati83- z którego jesteś miesiąca? mamy tyle samo lat i jestem ciekawa czy jesteś starsza czy młodsza heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z 7 stycznia :) za to nasze dzidziusie będą z jednego miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×