Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Agness 🌼 super ze sie odezwałas , juz sie martwiłam :) zobacz jak ten czas leci :), juz w marcu rodzisz :) a dopiero nam oznajmilas ze jestes w ciazy Odzywaj sie czsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u Ciebie Gabi?? Jak będę miała co ciekawego pisać to jak najbardziej postaram się skrobnąć parę zdań:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness :) u mnie po staremu, bez zmian od lutego mineło sporo czasu , a ja dalej stoje w miejscu boje sie :( mąż mnie namawia na ponowną próbe ale ja sie tak panicznie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może te słowa nie pomogą ale do odważnych świat należy... Nie jestem na Twoim miejscu i napewno nie potrafię się wczuć w Twoją sytuację więc nie wiem czy mam prawo radzić. Napiszę jedynie co ja odczuwam. Spróbowałabym na Twoim miejscu jeszcze raz mimo strachu starałabym się go pozbyć myśląc pozytywnie choć to trudne albo zdałabym się na los bez planowania...sytuacja przecież nie musi się powtórzyć...jak nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć...a Twojej córeczce przydałoby się towarzystwo:) Może to głupio zabrzmi ale ból i strach po stracie może zniwelować Twoja wspaniała córeczka, doda Ci sił i pokaże jak cudowne może być ponowne macierzyństwo:) Przepraszam jeśli Cię czymś uraziłam, nie było to w każdym bądź razie moim zamiarem...ja nie potrafię do końca się wczuć w Twoją sytuację jedynie mogę sobie ją wyobrazić... Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jak ja Wam zazdroszcze tych waszych baloników :) U mnie bez zmian:( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie narazie oki, prawie wszystko bez zmian :) Maluszek się rusza co coraz bardziej mi się podoba heheh...Wróciłam do pracy więc nawał roboty, ale zastanawiam się znów nad l4 te dojazdy i strata dziennie 5 godzin mi się nie podoba :( Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Chcialam sie tylko pochwalic ze 6 pazdzernika urodzilam coreczke. Nell miala 3890 g i mierzyla 52 cm. Spora babka mowiac szczerze ;-) Zastanawiam sie co u Skorpionki, bo nie moge sie do niej na bloga dostac :-( Pozdrawiam Was serdecznie i cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa789
Skorpionka tez urodzila coreczke jakos 2 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa789
jesli chcesz dostac sie na jej bloga to trzeba napisac na tamten adres(wyskakuje przy probie wejscia na bloga)prosbe o haslo a wogole do gratuluje corci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie po staremu czyli nadal we trojke ale jak narazie spoznia mi sie @ i jest mi nie dobrze mamo zuzi napisz wiecej co u ciebie jak sobie radzisz z dwojką dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jeszcze odświeże topic, Ja urodziłam dzień po tym jak tu ostatnio pisałam czyli 10 września. Synka Damianka 56 cm 3330 g. Jest słodki ma 3,5 miesiąca. Oczywiście są i minusy, typu niewyspanie, marudzenie w dzień... ale jeden uśmiech wynagradza wszystko. Pozdrawiam was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę bo mi sie topik przypomnial! Bywacie tu jeszcze, dziewczyny??? Moja Iza ma 13 miesiecy. A jak potoczyly sie Wasze losy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_zuzi - odezwij sie!!! :D Dziewczyny, piszcie!! Co z Waszymi staraniami? Jak sie skonczyly te, ktore zaczelysmy w styczniu 2007? (zaraz 2 lata miną!!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że pamietam! Chyba, tak mi sie zdaje. A na pewno nick Twoj kojarze ze jest z tego a nie innego topiku :D Co u Ciebie!!!! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz , mialam drugie poronienie :( i juz dalam sobie spokój , juz nie bede sie starała a tak kiedys myslałam co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Gabi :( Taka szkoda :( Ale dlaczego od razu sie poddajesz?! Przeciez są na to jakies lekarstwa, mozna leżeć w domu, odpoczywac, przeciez musi sie udac w koncu. Dwa razy to jeszcze nie powod chyba by myslec ze sie nie uda w ogole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atechaa
hej:) To ja ta kłótliwa:) Mam ślicznego syna ma już 4 miesiące. Pozdrawiam wszystkie mamy i przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×