Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Czesc dziewczyny , do mnie tez zawitała @, ale u mnie to inna sytuacja. Dzisiaj dokładnie mija 5 tyg od zabiegu i juz zaczynałam sie martwic czemu nie dostaje @ a tu jest , przyszła nie spodziewanie i bez zadnych objawów , nawet piersi mnie nie bolą . Ale wiecie co jeszcze tak ze 3 cykle dla pewnosci ze wszystko jest okej i juz zaczynamy z mezem dzialać , juz nie moge sie doczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:-) Wczoraj zobaczylam moja Kruszynke! Od 2 tygodni co drugi dzien plamilam, poszlam do GP, powiedziala ze to sie czesto zdarza. Wczoraj zadzwonilam do mojej lekarki, powiedzialam ze od ostatniej wizyty plamilam jeszcze 4 razy, kazala mi pojsc do szpitala na USG. Tutaj zwykle pierwsze planowe USG przypada na 16-18 tydzien ciazy. Widzialam moje Szczescie, serduszko slicznie puka. Lekarka nie potrafila znalezc przyczyny tych plamien, powiedziala ze to prawdopodobnie nadzerka. Troche sie uspokoilam, za tydzien jedziemy na 2 tygodnie do Polski, przynajmniej nie bede sie juz az tak denerowowac... U mnie bardzo \"mdlosciowo\", muli mnie praktycznie caly dzien, do tego wymioty, padam na twarz...ale z drugiej strony ogromnie sie ciesze ze nosze takie male Szczescie ktore niezle daje mi w kosc:-) Pozdrowionka dla Was Dziewczyny, mamo_zuzi - buziaczki dla Twojej Coreczki🌻 Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi*
mamo zuzi,jak masz problemy,jakies plamienia to mozesz smialo tu pisac,po to jest to forum,to nie tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megans
Mam pytanie czy któraś z was robila sobie poziomy hormonów. Właśnie odebrałam wyniki ale nic z tego nie kumam. Robilam badanie w 21 dniu cyklu, a to moje wyniki: Estradiol 540 pmol/l Progesteron 12,3 nmol/l Testosteron 1,15 nmol/l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
hej dziewczyny co tak cicho:) u mnie po staremu @ juz odchodzi w siną dal wiec znow zaczną sie starańka:) ale w tym miesiącu juz na maxa :D:D oj bedzie sie działo :D:D Pozdrowienia dla fifi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale mi fifi wrozy nieladnie :P Dzieki Bogu u mnie wszystko oki 🌻 czuje sie oki generalnie a mdlosci zwalczam jedzeniem :) Pierwsze usg bede miala 2 maja, chyba skisne do tego momentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Eh... dziś ładna pogoda, a ja jak zwykle w pracy, a samopoczucie takie sobie, jak zwykle mdłości męczą i wymioty, lekarz dał mi torecan, ale tam tylko 6 czopków, i już się skończyły, z resztą pomagały tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese widze ze znow klapa:(U mnie podobnie.Nie czuje by w marcu sie udalo.Nawet sie nie nakrecam,latwiej mi sie zyje...Trudno,trzeba dalej probowac. Buniu najwazniejsze ze serduszko bije:)Zycze Ci wytrwalosci:) Pozdrowienia dla wszystkich topowiczek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!! Widzę, że cisza jak makiem zasiał....a nie było mnie dość długo....myślałam, że będę miała dużo do nadrobienia a tu zaledwie kilka wpisów :( Mam chwilkę wolnego więc napiszę co u mnie...ciągle mam dużo roboty papierkowej w pracy co już chyba pozostanie normą :p Poza tym ciągle na zmianę z mężem załatwiamy sprawy związane z zamianą mieszkania jak narazie nie zapeszając jesteśmy na dobrej drodze...może przed świętami uda nam się wprowadzić na nowe mieszkanko:) Mam nadzieję, że chociaż to pójdzie po naszej myśli...bo uważam to za szczęście: zamienić w mojej okolicy mieszkanie jednopokojowe na trzy pokoje graniczy z cudem... Jak się wszystko uda to zaczniemy pomalutku remont, więc będzie ciężko ciągle sprzątanie i roboty od groma:( Jeśli chodzi o moje staranka to wątpię czy znów się uda coś zdziałać...z tym to mam pecha...może już nie myślę tak o tym intensywnie bo głowa zaprzątnieta czymś innym ale znów lecę na antybiotyku bo mam zapalenie miazgi zęba...ciągle coś mi dolega heheh... Napiszcie co u Was bo jestem bardzo ciekawa... Pozdrawiam Was cieplutko, całuski dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
hej dziewczyny:) no faktycznie jak makiem zasiał tutaj, wiosna przyszła:)( u mnie starania - właśnie jestem w trakcie no zobaczymy co będzie :) ale jest bardzooo przyjemnie - chociaż tyle:) robimy to często delikatnie mówiąc:D więc może tymrazem się uda mam taka nadzieję, nie tak jak w poprzednim miesiącu 2 razy:( e tam co ma byc to będzie zobaczymy:) to pozdrawiam Was wszystkie Agnese 26 gratuluje nowego mieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, gdzie jesteście????? Pewnie wiosna zagościła....jak to napisała Atecha ❤️ Napiszcie co u Was?? Atecha nie ma jeszcze czego gratulować jak się tam wprowadzę i będę miała załatwione wszystkie formalności to uwierzę, że to nie sen:) Więc dalej nie zapeszam..... A tak poza tym siedzę w pracce, dziś trochę luźniej, więc wszystko gra :) Szczerze mówiąc to my odwrotnie niż Ty Atecho nieco zaniedbujemy staranka...chyba przez zmęczenie i późne powroty mężusia z pracy...ale jak teraz się nie uda to potem można próbować dalej... życzę Atecha owocnego cyklu :) Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej nikogo dziś nie ma :(:(:( Co się dzieje?? Mam nadzieję, że powodem jest brak czasu a nic bardziej poważnego.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam do Was zajrzeć a tu znów nikogo nie ma....U mnie bez zmian prócz tego, że czas już zaczynać wiosenne świąteczne porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie że tak długo mnie tu nie było, ale brak czasu chyba wszystkich nas dopada. Niestety trzeba pracowa pracowa i jeszcze raz pracowac. Do tego w domu przed świętami też praca. Dobrze że mój mąż pomył okna i te cięższe prace to on robi. Pozatym mieszkamy z moimi rodzicami którzy już nie pracują więc to na nich spadaja większośc obowiązków. Z jednej strony to fajnie, ale z drugiej czasem mam dośc mieszkania razem. Wolałabym mieszkac sama z mężem, ale cóż. jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.... Dajcie znac czy żyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) ja miałam mnóstwo pracy w pracy i dopiero dziś mogę zająć się porządkami...więc nie wiem w co ręce włożyć...:) dzidziuś nie daje za wygraną, zterroryzował moje życie dokumentnie- tylko żygam i płaczę... a miało być tak pięknie...coż nie dam się! ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atechaa
Witam:) A mnie już nic nie cieszy nawet te Święta :( miałam się nie przejmować ale to nie takie proste:) Wiele różnych spraw się nałozyło i zaczynam mieć dość wszystkiego!! A na dodatek czuje że lada moment nadejdzie@ wpadam już w jakąś depresje chyba:) a tu jeszcze te święta i spotkania rodzinne chcąc niechcąc, najchętniej bym się gdzieś zaszyła żebym nie musiała się z musu uśmiechać ale coż zrobić jakoś to będzie trzeba przeżyć, muszę się już powoli z tym osfajać, Tak czy inaczej Wam wszystkim życzę Wszystkiego Dobrego w te Święta :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej świąt w szczęście owocnych życzy kurczaczek wielkanocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam po świętach? Przydałby się jakiś odpoczynek po tych świetach jakoś nie odpoczełam, a chyba się zmęczyłam Widzę że nie tylko mnie męczą wymioty i mdłości. Ja już nie wiem kiedy to przejdzie, niby to tylko piersze 3 miesiące a ja już czwarty miesiąc i nadal mnie to męczy. Z rana to norma że żygam, ale po południu też często. Do tego mdłości cały dzień niemiłosierne. Gdybym jeszcze siedziała w domu, a tu do pracy trzeba iść. Mam nadzieję że to jakoś wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka ❤️ Jak tam po świętach?? Ja chyba bardziej przez te święta umęczona niż wypoczęta...kilka dni wolnego wykorzystaliśmy z mężusiem na pakowanie rzeczy, wszelkich klamotów do sobotniej przeprowadzki...a teraz siedzę w pracy i jak to bywa po świętach zawsze coś do roboty się znajduje :( A tak poza tym bez zmian... Pozdrawiam Was cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki :(:(:( U mnie coraz bliżej przeprowadzki a końca pakowania nie widać, pewnie drobiazgi zostaną spakowane w sobotę rano... ze staraniami bez zmian i brak widocznych efektów :P Odezwijcie się co u Was słychać :) Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na razie wszystko ok. poza mdłościami, dalej często mnie męczą. Już powoli zaczynam chyba czuć drobne pukanie w brzuszku. W końcu to już 18 tydzień ciąży. Lekarz powiedział że za trzy tygodnie powinnam już wyraźnie czuć ruchy dziecka. Teraz jestem na etapie wózków dziecięcych. Mam propozycję od znajomych dostania wózka za darmo, ale jest to wózek z przed 3 lat i nie jest taki fajny jak teraz są. Do tego nie ma sztywnej gondoli taką jaką chciałam mieć, tylko taki ten niższy. Zastanawiam się czy zaoszczędzić czy nie. Z resztą jeszcze muszę go dokładnie obejżeć. Nie wiem też czy te droższe wózki ze sztywną gondolą są dużo lepsze od tych tańszych co mają giętką gondolę lub tylko wsad na nóżki, a później jak się ten wsad wyjmuje to jest spacerówka. Może wy macie jakieś typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Starajace się Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 2........ 13.III Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3........03 II. eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........14.03 Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII smutna_lala......Ola.........26......Śląsk.............. .....2..........12.III gabi 27.........Gabi.........27......Kielce...................... ............... atecha..........Klaudia....25.....Śląsk........................3........12.05 PRZYSZŁE MAMUSIE ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin............ przyszla mamusia mama_zuzi......Kasia...... 26... .Göteborg...przyszla mamusia- 30.IX Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton...... przyszła mamusia Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce.............przyszła mamusia Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ .przyszła mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atecha
Witam Was Wszystkie po długiej przerwie:) Jak się trudno nie zorientować znów zaczynam nowe starania tzn nie jeszcze ale już wkrótce, znów nici ze starań:( wczoraj zawitała do mnie@ a no trudno.U mnie wszystko po staremu Święta o dziwo przebiegły u mnie spokojnie i w miłej atmosferze a tak się smuciłam:P ale juz naprawde miałam dosyć wszystkiego jakieś takie przygnębienie mnie złapalo teraz śliczna pogoda słoneczko świeci od razu lepiej:) aż człowiek energii pozytywnej dostaje:) Czy któras z Was stosowała kiedyś olejek z wiesiołka wyczytałam że jest bardzo pomocny w tego typu sprawach niby poprawia śluz płodny i wyrównuje równowagr hormonalną zakupiłam go sobie i łykam podobno trzeba łykać go do dnia owulacji czytałam na innych forach i dziewczyny pisały że jest bardzo pomocny więc chciałam się tą wiadomością ze wszystkimi starającymi podzielić a nóz to którejś z nas pomoże, a pozatym piję zioła ojca Grzegorza też na schorzenia kobiece i też mają te zioła super właściwości, a mianowicie sama pijąc je zauważyłam sporą różnice u mnie, mam bardzo uciążliwe napięcie przedmiesiączkowe zaczynające się już praktycznie od 18-19 dnia cyklu pijąc te ziola zauważyłam że prawie wszystkie te objawy u mnie znacznie się zmiejszyły, a równowaga hormonalna ma przecież kluczowe znaczenie jeżeli chodzi o ciąże wiec popijam to sobie nie śmiejcie się to jest na zasadzie tonący chwyta się brzytwy :) czekam na wasze opinie na ten temat :) Pozdrawiam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki straszna tu cisza... ja siedzę w domu bo jestem chora i nieststy nie mogę brać żadnych leków któreby te moją chorobę przerwały.. wirus paskudny.. wczoraj byłam u lekarza i z dzidzią chyba ok. Słyszałam serduszko:) za tydzień usg i tak dalej czuje sie już o tyle lepiej że mdłości mnie tak nie męczą, a jak u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×