Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek111

juto .. co zrobic by bylo wyjatkowo???

Polecane posty

Gość motylek111
nic nie bylo -kurcze nawet nic mi sie nie chce gadac:-( ale fajnie sie topic rozrasta:-) ciesze sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jest i nasza zguba ;) Szkoda, że nie było, bo czekaliśmy na wieści z niecierpliwością, ale cóż następnym razem będzie lepiej głowa do góry ;) Mam nadzieję, że to nie z powodu źle przeprowadzonego striptizu a może wina było za dużo ? ;p A ja dziś na pełnym relaksie :D szkoda , że tylko dziś … ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaki jeeeden :D widzę, że nie tylko ja monituje sytuację ;p A może ty zdradzisz co Tobie sprawiłoby przyjemność, gdybyście byli z dala od siebie ? Chętnie wysłucham męskiego głosu w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sobie nawet wyobrazac takiej sytuacji :P Napewno jakies seksowne zdjecia, namietne smsy i telefony w ciagu dnia i oczywiscie niespodziewana wizyta byla by baaaaaaaaaaaardzo przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia zaliczone ;p właściwie zrobiłam to pierwszy raz i muszę powiedzieć, że i mnie przyniosło to trochę radości, szczególnie jak mąż odwdzięczył się tym samym. A więc również polecam! Namiętne smsy tego mamy aż w nadmiarze :p koło stówy dziennie, więc żadna nowość, telefony są a i owszem, kiedy tylko można. Wyjazd hm niezapowiedziany w tym przypadku mógłby się skończyć niemiłym rozczarowaniem, aczkolwiek Polska kraj korupcyjny pewnie zawsze coś by się dało załatwić. Mnie mój Pan dziś rozbroił podczas pieszczenia oralnego powiedział, że musimy nakręcić sobie filmik :p a dopiero, co o tym była tu mowa. Może to by było dla niego miłym zaskoczeniem :D filmik z zabawami żony, (chociaż mam jakieś takie opory, ale w końcu, czego się nie robi dla drugiej osoby ;)) Pożyjemy zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią nie spróbujesz nie masz ;) Ech .... mimo wszystko czuje pewien niedosyt i rozczarowanie ... ... sytuacją Motylka oczywiście ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie, Panowie a więc jakby nie patrzeć dziś 6 grudnia dzień troszkę wyjątkowszy od innych, (bo przecież każdy dzień spędzony z ukochana osobą jest wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny :D), co na dziś przygotowaliście swoim Panią bądź Panom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×