Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek111

juto .. co zrobic by bylo wyjatkowo???

Polecane posty

Nieee Ja sobie zadnych trojkatow nie wyobrazam... Co do mojej kobiety to jestem w kazdej kwiestii samolubem ;) a nasz sex jest tylko i wylacznie nasz i tak pozostanie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogłaszcz Jankesa :D hm a twój facet o tym wiedział ? Kurczę mamy coś wspólnego ja też jestem samolubem jeśli chodzi o mojego męża.. nie oddam i już ! i on chyba też się nie oddaje :D chociaż kto to wie co on tam na poligonie wyczynia :p ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa , mnie zawsze ciągnie ;) Dzięki temu topikowi , włączyłam sobie jeden z naszych filmików i już jestem bardzo odpręzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa jaki wy macie staż ? Bo właśnie sobie uświadomiłam że mój robi się coraz leniwszy... Jeśli chodzi o pieszczenie mnie a zaczyna troszczyć się o siebie .. Czas z tym skończyć Tresure czas zacząć bo mnie chłop chamieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety facetowi po ślubie z lekKA (BARDZO)LIBIDO Opadło😭kiedyś taki nie był:( dawaj ten filmik na mail-a. chociaż jakaś radocha będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa hehe :p a to przykre Kurcze chyba z tego wszystkiego się na weekend przejadę do męża ;p trzy godziny to nie wiele ale lepsze to niż nic :p o i seks w samochodzie dawno tego nie było a kiedyś to lubiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a może porozmawiamy o fajnych miejscach na seksik? Jankesa, mężatka wypowiedz naszego rodzynka też poproszę :D mój się ostatnio pchał do przepieralni w sklepie , niestety była zbyt mała a cyrkowe sztuczki to jeszcze nie ten stopień wtajemniczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa głowa do góry wypręż pierś i rano do dzieła :D Taka kobitka nam się tu marnuje ... już ja bym mu powiedziała co o nim myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mieszkamy w domku ;p a z racji tego że cała komenda to bliżsi najomi taki seks odpada bynajmniej u nas :p toż dopiero by mieli szanowni policmeni o czym rozmawiać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręką się człowiek męczy ja lubię wibrator zacisnięty mocno udami miejsca w których to robiłam : las , nad jeziorem , plaza , na wydmach , w zbozu , na działce , w ogrodzie , na klatce schodowej , w parku , pod murem kościoła , na balkonie , więcej nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×