Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stażystka777

jak to jest z tymi stażystami?

Polecane posty

Gość stażystka777

zamierzam otworzyć sklep, jak mam załatwić sobie stażystę i czy napewno otrzymam taką osobę czy możliwe jest też że nikt na staż nie przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gflkgf
przyjdzie! ja wlansie odbywam staz i duzo osob jestz ainteresowna tym naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uahahaha
Staż to jest pracowanie za grosze w miejscu, gdzie są fajne perspektywy na dobrą pracę lub można to potem wpisać do CV, jako wyjatkowo ambitne zajęcie. Ja bym nie poszła na staż do sklepu, bo w MCdonald'sie się dostaje o 1zł więcej za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba raczej na praktykę, a nie na staż. na staż to faktycznie może nikt nie chcieć... ale np. uczniowie szkół handlowych mają obowiązkowe praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
musisz isc do powiatowego urzedu pracy i zgłosić, ze chcesz przyjąć stażyste do sklepu wyzyskiwacze:( co za kraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzyskiwacze... to jedna strona medalu. a drugą stroną medalu są koszty, jakie pracodawca musi ponosić, gdy kogoś zatrudnia. zapewniam Cię, że są one o wiele wyższe od pensji, którą musi zapłacić pracownikowi - olbrzymie pieniądze musi odprowadzić do ZUSu... więc chyba jednak ZUS to wyzyskiwacze, bo nie wiadomo, co się dzieje z tymi pieniędzmi, przecież na emerytury nie wystarcza. ale cóż, siedziby mają niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niommm
no tak ale my mamy pracować za jakieś marne gorsze o tym nie pomyślisz?.....staże są do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega nigdy
Ja napewno nie pójde na staż, "bo mi szkoda pracodawcy". Mogę pracować komuś za 500zł, jeśli naprawdę mi to wzbogaci CV i/lub da poważne szanse na dobrą posadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stażu się nie pracuje, tylko zdobywa pierwsze doświadczenie zawodowe. bo jeśli masz już jakieś doświadczenie, to nie pchasz się na staż, bo łatwiej Ci znaleźć pracę. a zresztą, co to za praca, robienie kawy, mycie szklanek i kserowanie ;) i mówię to jako osoba, która w celu zdobycia pierwszego doświadczenia odbyła BEZPŁATNĄ praktykę, a nie staż, za który otrzymywała 400 zł miesięcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×