Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

ferrum-lek, jakie skutki uboczne?

Polecane posty

Dziewczyny,mam pytanie: U mojej starszej coreczki wtkryto duzy niedobor zelaza. Lekarka przepisala Preparat krwiotworczy w syropie \"ferrum lek\" i od tego czasu coreczka ma temperature i narzeka na bole brzuszka. Czy ktorejs z Was zdarzylysie podobne problemy przy podawaniu zelaza? martywie sie bo nie wiem czy to kwestia infekcji czy ma to po prostu zwiazek z podawaniem tego leku. Doktor wprawdzie uprzedzala ze moze wystapic biegunka np ale nie wspominala o temperaturze :-( Z gory dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
Ze biegunka moze wystapic?? Nie chcialabym byc wyrocznia, ale z tego co wiem, to zelazo powoduje zaparcia... wiec moze stad te bole?? A nalepiej udac sie do lekarza. Poza tym jesli podejrzewasz, ze wszystko zaczelo sie po tym syropku to go odstaw, przynajmniej do wizyty i daj znac co dalej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko ja swojemu synkowi podawalam i jemu nic nie bylo.. co prawda nie powie ze go brzuszek boli..ale by plakal czy byl niespokojny.. u nas nie bylo zadnych problemow.. Ale jesli zauwazylas ze to po leku to go odstaw... A i jesli moge cos doradzic.. Moj synek byl za maly ale twoja corcia juz spora panna jest wiec polecam!! Kup krolika i gotuj jej zmieksko..jest bardzo bogate w zelazo i niewiadomo kiedy corci wyniki sie poprawia!! Zycze zdrowka dla dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kacperka duszka
No właśnie ja tez zaczęlam podawać ferrum i dziecko raz na dzień robi sporą rzadką kupę.Aż czasem się boje że się odwodni.Ale temperatury nie ma.A slyszałam,że raczej po żelazie będzie zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×