Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izulka1984

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

Gość izulka1884
witajcie:):)własnie wrociłam z pracy,kurde jakie zaspy ledwo dotarłam do domku:) *myszka.. kokosanki:):)ee to luuzz one nie są chyba az takie złe :P:Pja w poniedziałek zjadłam 2 ciastka z dynią,dwa ze słonecznikiem i dwa z orzechami:(:(były pychaaa,choc pozniej żałowałam,ale dzis wiem ,ze jeden taki dzien w tygodniu nie zaszkodzi, u mnie wrecz przeciwnie pomógł mi... zjadłam i nic sie przeciez nie stało,ale z czasem to i tak odchodzi mi ochota na słodycze:P.Dzis sie wazyłam i musze wam powiedziec ze schudłam 3kg od 02.01 i nadal chce jesc lekkie i zdrowe rzeczy,w sumie czasami nie sa takie lekkie,ale za to odpowiednio łączone,albo w mniejszych ilosciach. Aha myszka.. no masz racje moze kiedys sie spotkamy:):) no wiesz jakbys kiedys przejezdzała przez opole to wpadnij w odwiedzinki:) *POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:) ale nas zima załatwiła na cacy:P u was tez tak sypie? A ja musze do pracy isc:(:( nie chce mi sie:(no miłego dzionka;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis wyspalam sie za wszystkie czasy:D U mnie rowniez sypie snieg:( i zimno:( wczoraj wrocilam cala przemoczona i te buty wstretne znowu przemokly takjze dzis nie mam szkoly i lecze sie Fervexem:) Bo po tabletkach mnie mdli i mam wrazliwy zoladek:(ale w koncu zima kiedys minie...i nadejdzie piekna pora roku (dla mnie) WIOSNA wszystko budzi sie do zycia i jest cudownie:D hehe jak to zawsze mowia zima jest piekna ale tylko zza okna:P A jesli chodzi o jedzonko to narazie pochlonelam 2 kromki chleba z pasta z tunczyka i twarogu:) Izulka Opole to nie jest drugi koniec swiata:D takze moze jak bede kiedys przejezdzac to wpadne hihi:) POZDRAWIAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) U mnie tez spadl snieg, przed chwila wrocilam ze spaceru i musze powiedziec, ze bylo fantastycznie :) temperatura tez idealna, niezbyt zimno, ale snieg sie nie topi. W sumie to sie sobie dziwie, ze mi sie podoba, bo nie cierpie zimy :) Musze jeszcze mojego chlopaka na plaze wyciagnac, fajnie to wyglada w zimie, takze zapraszam do mnie nad morze :) myszka, zdrowia zycze. Ostatnio jak bylam bardzo przeziebiona i nic mi nie pomagalo to zjadlam na kolacje kanapki z trzema zabkami czosku i rano nawet kataru nie mialam. Takze polecam :) izulka, a gdzie pracujesz? ja mam dzis wolne, ale musze sie uczyc :( z dwojga zlego wolalabym isc do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)Własnie wróciłam z pracy,zimno jak diabli brrr:P,ale juz jestem w moim cieplutkim domku:):) *samarkanda ja pracuje w sklepie i tam tez nie jest za ciepło,szczególnie jak otwierają drzwi:(. A Ty mieszkasz nad morzem :)SUPER:)to do Ciebie wpadniemy latem,a teraz moze w góry sie wybierzemy:):)haha *przyszłam poźno,ale kolacyjke musze zjesc bo głodna jestem:( no ale makrela wedzona z surówką moze byc??co nie?? no i mietówke sobie wypije:).Kurde i jutro znowu o 4:30 musze wstawac do pracy,wiec ide sie kąpać i lulu:):) *myszka.. a tą paste z tunczyka i twarogu to sama robisz??jak tak to daj przepis:P:P??? *Dobranoc dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta:) u mnie nie najgorzej ale niestety dzis połakomilam sie na kawalek sernika:( i zjadlam chyba z pol paczki pestek z dyni jakos tak mnie wciagnelo:P oj dziewczyny jutro ide na urodzinki wiec nie wiem jak to bedzie z tymi moimi pokusami w kazdym badz razie napewno na jakies winko czy drinka sie skusze:( i pewnie na jakies jedzonko tez:Pno nic mowi sie trudno:) Izulko ta pasta to taka mojego przepisu:P biore kostke twarogu i piuszke tunczyka (lub puszke makreli czy filetow w sosie pomidorowym) dodaje jakas cebulke przyprawy wedlug gustu i wszystko razem miksuje mikserem:) Zasmakowalo mi to w sumei malo roboty kalori tez nie az tak duzo a nadaje sie w sam raz do chlebka:) no ale to zalezy tez od gustu bo jednym smakuja takie pasty a inym nie;) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myslicie o tym aby wymienic sie fotkami kiedys:)??fajnie by bylo wiedziec z kim sie psize:D oczywiscie to tlyko propozycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka co do zdjęć, to ja jestem za :) A sernikiem się nie przejmuj, bo ja dziś zjadłam z nerwów 2 razy tyle ile powinnam :o Wszystko przez tą naukę :( Izulka Współczuję że musisz pracować w zimnie, ja bym tego nie zniosła. Samarkanda A gdzie Ty mieszkasz? Nad morzem? Ślicznie dziś było na dworze- zimno jak nie wiem, ale pięknie. Aż się chciało nos wystawiać za drzwi :) Zjadłam za dużo, ale na szczęście same warzywa i owoce na wieczór :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hehehe ja tez dzisiaj zjadlam troche sernika....od kilku dni mama mi wciska do picia sok z cytryny - wyczytala o kuracji u Tombaka i tak mnie jakos zakwasilo, ze naszla mnie ochota na slodkosci :( wczoraj zjadlam kilka wafelkow, a dzisiaj sernik i 3 cukierki verbeny :P ale przejechalam sobie 11 km na orbitreku i mam nadzieje, ze spalilam czesc tych wstrętnych kalorii :) ja uwielbiam takie pasty!!!! czasem dodanie do makrelki i sera jeszcze jajko i szczypiorek :) moj ojciec to tak mocno uciera, ze powstaje taki puszek.....pycha:D jejciu jaka piękna pogoda:D nacieszyc się nie moge :) jutro mam zamair pół dnia spędzić z moją bestią w lesie brykając po sniegu :D został mi jeszcze tylko jedne exam do zdania i napisanie pracy przjsciowej II i...koniec mojego studiowania :D :D weeeheeeee :D :D :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed 🌼 Mnie jeszcze całe 3 egzaminy zostały, a zamiast się uczyć to sobie na forumie przesiaduję. Moja rekrutacja niestety nieudana, ale dziś miałąm rozmowę gdzie indziej. Z moją przyjaciółką już bez złości, ale widujemy się znacznie rzadziej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie tez pelno sniegu, jak wracalam dzis z pracy to do pol lydki sie zapadalam. W sumie to fajnie, ale mam buty tylko na obcasie, co prawda malym, ale ledwo chodze :p To bezsens, w lecie latam w plaskich klapkach, a na lodzie na obcasach :) Jestem strasznie glodna, a forum mnie jeszcze dobilo, bo jak czytam o jedzonku to az mi slinka cieknie :) professional, tak , ja mieszkam nad morzem, jestem z Trojmiasta. Z fotkami tez fajny pomysl, jak cos to jestem za :) Ide sie uczyc, ale pewnie skonczy sie na tym,ze jak tylko wejde do lozka z notatkami, to zaraz bede przysypiac :) Wloze notatki pod poduszke, moze wiedza przez sen wejdzie mi do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie tez pelno sniegu, jak wracalam dzis z pracy to do pol lydki sie zapadalam. W sumie to fajnie, ale mam buty tylko na obcasie, co prawda malym, ale ledwo chodze :p To bezsens, w lecie latam w plaskich klapkach, a na lodzie na obcasach :) Jestem strasznie glodna, a forum mnie jeszcze dobilo, bo jak czytam o jedzonku to az mi slinka cieknie :) professional, tak , ja mieszkam nad morzem, jestem z Trojmiasta. Z fotkami tez fajny pomysl, jak cos to jestem za :) Ide sie uczyc, ale pewnie skonczy sie na tym,ze jak tylko wejde do lozka z notatkami, to zaraz bede przysypiac :) Wloze notatki pod poduszke, moze wiedza przez sen wejdzie mi do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka 27
Witam was dziewczyny. Czy nadal jesteście zainteresowane zdrowym odżywianiem, czytałam trzy pierwsze strony waszych wypowiedzi, bo na wiecej nie mam już czasu.Co wam mogę polecić to przede szystkim nie myślcie tak o tym odchudzaniu , bo to sie stanie dla was opsesją i stresem, co możutraty zbędnych kilogrmów. Ja nigdy się nie odchudzałam , bo nie potrafię i nie miałam wcześniej takiej potrzeby, ale teraz po urodzeniu dziecka mam 10 kg do przodu i źle się z tym czuję. Wierzę w to że zrzucę,STARAM SIE TAK O TYM NIE MYśLEC, POPROSTU ZWRACAM UWAGę NA TO CO JEM, ale nie robię tragedii, JEżELI OD CZASU DO CZASU ZJEM COś NIEZDROWEGO.Dziewczyny ćwiczenia to podstawa, bo po nich cialo nabiera pięknych kształtów i ujędnia się, likwidując pomarańczową skórkę tzw. celulitis.Powinno sie po godzinie regularnie trzy razy w tygodniu ćwiczyć, najlepiej kupić sobie ćwiczenia na dvd lub kasecie z aerobikiem, jeżeli nie macie problemu z kręgosłupem, bardzo ładnie kształtuję sylwetkę calanetiks i pilates, a jeżeli chcecie się wyciszyć polecam jagę i pływanie.Podstawowym atutem uprawiania regularnego sportu jest to ,że pod jego wpływem wytwarzany jest hormon szczęścia tzw. endorfina, więc uważam, że warto. W domu to wiem, że się za bardzo samej nie chce, ale zapiszcie sie do jakiegoś ośrodka sportu, gdzie organizują takie zajęcia. Jak to mówią w kupie raźniej i wesoło.Co do odrzywiania polecam wam picie 5 razy dziennie czerowonej herbaty pur-erh.Wierzcie mi ma ona super dzialaNIE, BO KIEDYś NA STUDIACH PIJąC Ją CAłY CZAS I NAWET SłODZąC, CHOć NIE ZALECAJą, BO CUKIER OBNIżA WłAśCIWOśCI, SAMOISTNIE WAGA MI SPADłA 7 KG I NAJLEPSZE JEST TO , żE OBżERAłAM SIę PO NOCACH Z KUMPELKAMI KANAPKAMI ZE SMALCEM I JESZCZE CHUDłAM. jA PIJę Ją TERAZ GORZKą TAK JAK JEST WSKAZANE.Jeżeli chcecie dodatkowych informacji napiszcie do mnie podaję adres e-mail kkczarna@go2.pl.Co mogę polecić, chodź tego nie praktykuję, bo kocham jeść, śnaidanie zjedz do syta, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi.Ja staram się jeść do godz. 19.00 . Jeżeli potem jestem jeszcze głodna to zjadam jabłko lub piję ciepłe mleko.Najlepiej jak się wraca z treningu nic nie jeść tylko to co napisałam wyżej. Rano polecam musli z jogurtem lub mlekiem.Na obiad najlepiej zupę , bo zupy są bardzo wartościowe i odżywcze, i zjadać mięsko gotowane z zupki, pyszności, najlepiej chude mięso. Ale moim zdaniem, żeby być zdrowy trzeba jeść wszystkiego po trochy, nie mówię tutaj o cukrze, choć i kawałek ciasta domowego jak się zje raz na jakiś czas to się nic nie stanie, byleby się nie objadać.Trzeba się nauczyć jeść wolno, najlepiej nakładać jedzenie na małe talerzyki i wtedy ma się wrazenie, że jest dużo tego jedzenia, a w rzeczywistości się zjada o połowę mniej.Warto jeść wolno, bo falę dostarczane do mózgu wędrują z opóźnieniem 20 minutowym, że człoweik jest już najedzony i dlatego często dojadamy, bo nam sie wydaje, że jesteśmy głodni, ale to jest złudne myślenie.Polecam przedewszystkim żeby jeść mało a często, wtedy organizm łatwiej szybko strawi i będzie miał przyspieszoną materię, poprzez dostarczanie dawki energii.Powinno się urozmaicać jadlospis np. jedną kanpkę z wędliną, drugą z serem. Ja muszę przepraktykować to picie wody 0,5 h przed posiłkiem i 2 h po posiłku, bo jak jest zima to coś za mało jej piję, a powinno sie pić dużo jeżeli się jada ciemn chleb z ziarnami bardzo bym chciłla uzyskać przepisy na to siemię lniane. Czekam na propozycję. Pozdrawiam i przesyłam gorące buziaczki. Wszystkie dziewczyny dopinguję włącznie ze sobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki:) jak juz pisalam wczesniej dzis ide na urodzinki wiec trzymajcie kciuki zebym nie pochlonela sama wszystkiego co bedzie na stole hehe;)Mi tez zostal jeden egzamin i potem moze jakis feri pare dni;) W kazdym badz razie musze zmykac juz robic sie na bostwo a co do fotek to moze wymienimy sie mailami:D?? ja moge juz podac swoj:) myszkaa85@o2.pl POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka 27
Cześć myszka! To jak będziesz spędzać ferie , wyjeżdżasz dokąś?W każdym razie życzę ci udanej impreski, nie przecholuj ze pustymi kaloriami!Pisałaś zę będziesz miała ferie, zatem dużo niezapomnianych wrażeń, spedż jew czynnie, najle[piej na powietrzu, bo wtedy się o jedzeniu nie myśli. Skąd wogóle jesteś, czy u was też jest tak duzo śniegu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka 27
Nikt do mnie nie napisał ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja🖐️ u mnie jest bardzo dużo sniegu:) a dzisiaj jeszcze padało i padało.... :) suuuuper! cieszę się bardzo :D byłam w lesie z bestią i się super wyszalałam :D hihihi jaką ja mam radochę jak biegam po śniegu :D jestem typowym dzieckiem zimy :) nienawidzącym lata :P Kasia:) zgadzam się z Tobą w wielu kwestiach :) ważne jest też aby nie popijać w trakcie jedzenia :) najlepiej albo 15 min przed albo godzine po posiłku :) ja tak robię :) wtedy się lepiej trawi papu :D ja mięsa nie jadam w ogóle i żadnych mięsnych zupek nikomu nie polecam :) Jeśli ktoś się interesuje Tombakiem, to on nie poleca też kanapeczek z wędliną :) no i oczywiście nie wolno tak obsesyjnie myśleć o jedzeniu, bo wtedy się jeść zachciewa:) zresztą w duzym procencie ten nasz głód, to w rzeczywistości pragnienie :D wazne też jest aby nie najadać się na noc :) tak ze 3 godzinny przed snem nie powinno się już nic jeść! oglądajcie jutro o 8:20 JESTEŚ TYM CO JESZ na tvp2 :) naprawdę bardzo fajny program :) ja również jak Kasia namawiam wszystkie do ruchu!!! nic tak nie upośledza człowieka jak bezczynność!!!!!!!!!!!!!!! nie musza to być jakieś ostre ćwiczenia, ale wystarczy chociaż wyjść na spacer :) jak ktoś umie pływac, to polecam basen!!! ja marze o tym, żeby w końcu pójść na basen ale na razie to jest niemożliwe i pewnie długo nie będzie:( ale śmigam w domku na orbitreku no i z pieskiem po lesie :D jestem jak najbardziej za wymianą mailii mój to coriander@o2.pl no i fotkami tez sie chętnię wymienię, tylko się ze mnie nie smiejcie:) urodziwa nie jestem :) i tak na koniec...pamiętajcie nawet zdrowe żarcie w nadmiarze tuczy!!!!! tak wiec nie przekarmiajmy naszych zołądków:) i czytajmy etykietki na opakowaniach :D pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki:)ale miałam zaległosci w czytaniu:)i w odpisywaniu:) *witaj Kasiulka 27 miło,ze sie tez chcesz zdrowo sie odzywiac:),tylko,ze ja własnie chce sie odzywiac według tych zasad niełączenia i chlebka z wedlinka albo serkiem nie jem:(a po za tym to mało jem chleba i miesa a jak juz to chlebej z warzywami i mieso tez z suróweczką:) *dziewczyny a co do sernika to ja też zjadłam wczoraj dwa kawałki serniczka i sliwke w czekoladzie hmmm..trudno sie mówi i zyje dalej:) *myszka.. zdjecia :)fajna sprawa ja wam wyśle moje i mozecie mi odesłac na ten adres:).A dzieki za przepis na paste:)pyyychhaa juz wypróbowałam:).Masz jeszcze jakies fajne przepisiki:)??? *pozdrawiam was:)i zdjecie wysyłam tylko troszke wygladam jak smarkacz:P:Phahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak narazie to wysłałam zdjecia MYSZCE I ANISEED:)Jak bedziecie miały czas to przeslijcie mi tez na ten mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ogladałam dzisiaj ten program na tvp2 jestes tym co jesz:P ciekawe czy ta babka dalej tak jeee:)cos za łatwo jej to poszło. Hmmm śnieżyk dalej pruszy chyba pojde na spacerek:) pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ je też oglądałam ten program:) no ja mam nadzieję, ze dalej trzyma taką dietkę i zdrowo się odzywia, bo jakby nie patrzył, to miała 50 kg nadwagi :) izulka:) wyslałam Ci wczoraj moją fotkę ale mail mi wrócił:( i dziękuje za Twoja fotkę:) bardzo ładna i wesoła z Ciebie dziewczyna:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Expresso
Hej!!:-) pozdrawiam wszystkie zwolenniczki zdrowego odzywiania,Sledze ten topik juz od dluzeszgo czasu i dzielnie wcielam w zycie zasady zdrowego odzywiania, tylko jakos tak nie lubie sie wypowiadac, ale piszcie dziewczyny duzo bo chetnie czytam:-).Chcialam zapytac co sądzicie o siemieniu lnianym??Zaczelam ostanio gotowac 2 łyż. siemienia i pjie sobie kleik który z tego powstaje, sądzicie że to jest zdrowe??Podobno jest dobre na włosy i cerę,zastanawiam sie też czy to jest tuczące.Napiszcie co sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed sprobuj jeszcze raz mi wysłac bo wczoraj miałam przepełnioną poczte to moze dlatef=go nie doszło:( *Expresso ja tez bardzo lubie siemie lniane miele je i razem z płatkami owsianymi,otrebami i orzechami i dodaje miodzik no i z tego tez powstaje papka zwana przeze mnie owsianką:)pychaaa,moze masz jakies fajne przepisy na zdrowe dania:). A co do tego czy jest zdrowe to raczej TAK tylko chyba za duzo to nie ma co tego jesc bo chyba tuczace,ale nie wiem na 100%,moze ktos wie i napisze:P:P *pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem!!:(:(:(jestem wsciekła na siebie!! Jem zdrowo czyli warzywa,owoce,orzechy,same chude jedzonko,pije duzo herbat,niełacze wegli z białkami ....a tu co...mam problem z WC:(:(:(:(juz 3 dzień sie męcze,dzisiaj jednym słowem Wkur...sie i o 18 zjadłam wszystko na raz czyli orzechy,słonecznik dynie polane miodem,pozniej dwa krazki wafli ryżowych i dwa kawałki ciasta z kremem orzechowycm a na koniec jabłko z tego wkurzenia zjadłam to wszystko w 5 min teraz mnie brzuch boli :(:(nie mam sił juz do siebie:(:(.Dziewczyny nie wiemcie co moze byc przyczyną z wc???? siedziałam dzisiaj w toalecie i płakałam :(:(bo staram sie jesc tak by było dobrze a jest źle:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka:) zaraz wyśle pownownie zdjecie:) moze brakuje Ci w diecie więcej błonnika:) zjedz wiecej otrębów i zobaczymy, czy będzie lepiej:) ja tam nie mam problemów z WC :D a jakby co, to pije cykorię:) siemie jest zdrowe ale trzeba je dobrze przygotowac, gdzies wyczytałam tez, że nie należy go długo pić, bo źle później działa na jelita:) ale tak 3 miechy i potem przerwa:) na włosy dobrze działa:) wrecz świetnie:) ja sobie robiłam odżywkę z siemienia:) spłukiwałam tym glutem włosy:) potem były syper błyszczące:) POLECAM wszystkim!!! dobra wracam do studenckich obowiązków papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*aniseed kurcze wiadomosc doszła,ale zdjecia nie ma:(:( a cykoria to w jakiej postaci i na jak działa??kurde słyszałam,ze jak sie pije mocną herbate to pozniej są problemy z wc,jak myslicie cos w tym jest???w sumie ja pije czerwona i zieloną mocno zaparzoną,ale czy ja wiem:(a moze przez nerwy:(:( *dobranoc ide spac bo nie mam nastroju a o 4 40 do pracy porazka:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyalalam dwa maile, w jednym nie bylo fotki a w drugim byla. sprawdz jeszcze raz konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wiem czemu znowu fotki nie dostalas, bo ona znowu do mnie wrocila. co Ty mas ztak skrzynke zapchana??? wez pousuwaj stare i zbędne maile, bo inaczej nie dojdzie:) albo zaloz sobie konto na jakims pojemniejszym serwerze, typo o2.pl albo gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka 27
Dzięki anised , że odpisałaś i tobie Izulka też dziekuję. Dziewczyny ja też chętnie czekam na wasze fotki, ja wam też swoją wyślę tylko nie mam adresu Izy. Wyślę wam moje zdjęcie z moją córcią z wakacji. Iza co ci mogę poradzić to przede wszystkim zacznij jeść więcej gotowanych potraw,polecam gotowane zupy,jeszcze rok temu potrafiłam jeść tą samą zupę trzy razy dziennie i byłam szczupła/. Aby się pożądnie załatwić napaż sobie suszone śliwki (10 sztuk) zalej gotowaną wodą i zostaw na noc i rano zjedz je na czczo, jak zjesz przygotuj sobie taką samą ilość na wieczór, żeby zjeść przed snem. Powtórz to przez trzy dni. Mam nadzieję, że ci to w końcu pomoże. Moim zdanie jesz za dużo ziaren , a za malo pijesz wody niegazowanej i dlatego masz zarwardzenie.Powodzenia. Do anised. Mój tata też kiedyś korzystal z rad Tombaka i muszę przyznać, że schudł 13 kg, ale też ćwiczył z kasety ćwiczenia Tonny Littla, nie wiem czy słyszałaś. Facet ma bardzo dobre ćwiczenia iłatwe do wykonywania.Ja jak jeszcze mieszkałam z rodzicami ćwiczyłam z moim taytą w weekendy, bo w tygodniu studiowałam na studiach dziennych w Łodzi.Ale ja jadłam normalnie wszystko łączyłam tylko , że w małych ilościach , a często i to jest najlepsze, bo się żołądka nie rozpycha, a poza tym to jestem zupiarą. Pozdrawiam i wszystkim polecam jeść zupy szczególnie dobrze rozgrzewają w zimowe dni.Buziaczki.Ja dziś się biorę ostro do ćwiczeń, uśpię moją niuńkę tak koło 14.00 i jeszcze muszę zrobic ciasto, bo będę miała pewnie gości. Dziś obchodzę z moim mężem 2 rocznicę naszego ślubu.Dziadki zostaną z wnusią, a my z moim lubym śmigniemy na jakąś dobrą kolacyjkę do miasta. Buziaki dziewczyny i czekam na fotki. Adres e-mail przy moim nicku podałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ jak mnie wkurwiaja te reklamy na tej stronie fuuuck...ta nivea to juz przegina!!!!!!!! można cos z tym zrobić???? bo to jest z lekka żanujące już :( ilez można??? Kasia:) zaraz wyślę Ci swoją fotkę:) ja tez uwielbiam zupki:) głownie takie warzywne:) gotujemy zawsze z tego co mamy w lodówce:) mniam mniam:) ja nawet nie sole takiej zupki:) odzwyczaiłam się od soli już:) hihihi....a jeśli chodzi o drugie dania to ja głownie preferuję warzywka gotowane na parze, kasze i rybę też na parze:) czasem kotleciki sojowe albo te z soczewicy, kaszy :) dobra wracam do pisania pracy :( pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×