Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiatek12

Bolące nogi!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Koniczynka

Ja bym jeszcze do maxi3veny dorzuciła rutynę, bo też pomaga na te dolgliwości i specjalne ćwiczenia, które latwo znaleźć w internecie. Mnie taki zestaw bardzo pomógł na ciężkość nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsa

czy myślicie że taki ból nóg może powstać od długotrwałego siedzena?? pracuję piszę licencjat i dostaję wariacji od tych nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamissa

jak najbardziej, jak długo siedzisz w ciągu dnia to prędzej czy poźniej takie dolegliwoci sie pojawią, ja to po sobie widzę, czasami to po 12-14 godzin przy biurku, od czasu do czasu robię sobie kuracje maxi3vena, o któej już ktos wyżej pisał, bardzo skuteczny przy problemach zylnych, bolach nóg i ciężkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojkasojka

Jak długo ten suplement maxi3vena bierzesz? Mam siedzącą prace i od paru tygodni bo w trakcie dnia nogi mnie bolą, w nocy drętwieją, maż narzeka że go kopię w nocy a to z tych nóg obolałych ciągle nimi macham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloszka8

W moim przypadku już tak naprawdę po pierwszym tygodniu stosowania maxi3vena było o wiele lepiej. A na pewno o wiele przyjemniej i lewej bez tego bólu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag.ata

U mnie to byo po blisko 2 tygodniach. To znaczy nogi przestały puchnąć szybciej, ale ból wyraźnie ustąpił po nieco dłuższym czasie. Oprócz maxi3veny powinnaś się jeszcze jk nawięcej ruszać. Najlepiej regularne spacery. Jak nie masz tyle czasu, to nawet zrobinie z krokomierzem jak najwięcej kroków po domu będzie pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sok z klacza imbiru, zelatyna. Jesli nie ma soku, klacze w mikserze, ze szpinakiem i czyms do smaku. Rewelacja!

Polecam również te zioła na poprawę krążenia:

https://kredensziolowy.pl/produkt/venoherbs/

Pijię od jakiegoś czasu i również odczuwam sporą różnicę na plus 🙂

Wieczor bo zmeczenie z dnia, opuchlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, żelatyna jest ok., ale jednak może się okazać, że to jest za mało. Dodatkowo polecam sięgnąć po Flexistav Xtra (bogaty skład, aż 10 różnych składników), suplement na stawy, saszetki z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie, dobrze się przyswaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałam FlexiStav Xtra i mi pomógł, bo w kolanach nie strzyka jak wcześniej i czuję większą elastyczność. Tylko trzeba brać regularnie, ale w smaku jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też go kiedyś brałam przy problemach z kolanami. Przy dużym obciążeniu treningami nie dawałam sobie z bólem rady. Flexistav wystarczy  wypić raz dziennie. Ma formę proszku do rozpuszczenia w wodzie. Szybko można odczuć efekty i na tym mi zależało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2019 o 19:08, Gość samsa napisał:

czy myślicie że taki ból nóg może powstać od długotrwałego siedzena?? pracuję piszę licencjat i dostaję wariacji od tych nóg

 

No pewnie. Ja miałem problem przez siedzący tryb pracy czasami zdarzało się nawet 10 godzin w pozycji siedzącej no skończyło się bólem takim że bez rehabilitacji się nie obeszło. Ale trafiłem na fajnego specjalistę w enel sport w Łodzi i czuję że jest poprawa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest lepiej odkąd się regularnie ruszam, chociaż początki nie były łatwe. Zaczęłam jeździć na rowerze i po tygodniu ból kolan mi bardzo dokuczał. Ale pamiętam, że mi wtedy koleżanka poleciła picie kolagenu, kupiłam sobie w aptece flexistav xtra i dość szybko zaczęłam zauważać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×