Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafa koralowa

dobry fryzjer-Gdańsk, Gdynia, Sopot???

Polecane posty

Gość rafa koralowa

znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furion44
Dzień dobry :) Jestem fryzjerem/stylistą; szkoleniowcem, członkiem prestiżowej grupy Farouk Artistic Team. Świadczę usługi na telefon w domu klientki. Informacji dotyczących cen i usług można uzyskać za pośrednictwem; tel. 796 097 224 gg 923956 e-mail; furion44@gg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej polecanej stronie znalazlam raptem 3 fryzjerow z gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy ktokolwiek wie gdzie obecnie pracuje pani Olga Kaczmarek? Poprzednio pracowała w salonie na ul. Skarżyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaja
Ja mogę szczerze polecić Salon Styl. Właścicielką jest bardzo doświadczona kobieta, która dysponuje personelem o wysokich kwalifikacjach. Mimo wysokich cen - moim zdaniem warto. Czasami sobie pozwalam na jakieś zabiegi w tym miejscu - w końcu mnie się też coś od życia należy ;-) Poza tym mam tam i fryzjera, i kosmetyczkę i perfumerię, więc za jednym zamachem załatwiam kilka spraw, hehe. Salon mieści się przy ulicy Boh. Monte Cassino 46, w Sopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliciaaa5
Moje rzęsy były krótkie i rzadkie. Za poradą koleżanki wybrałam się do salonu Styl w Sopocie na trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs. To był doskonały wybór. Teraz moje rzęsy wyglądają rewelacyjnie i jestem zachwycona. Zabieg ten przyniósł naprawdę znakomity efekt. Moja oprawa oczu wygląda teraz doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Kasia z salonu Glam Rock. Oni się teraz przenieśli. Salon mieści się przy Ul. Władysława IV 38A/1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaWiczk
Jako mieszkanka Gdyni mogę polecić tylko jedno miejsce, które według mnie jest warte uwagi - Dolce Vita Salon przy Kościuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pełną odpowiedzialnością polecam ci w naszym Luzinie salon La Monique. Wypróbowałam tam już kilka zabiegów kosmetycznych, których efekt mnie zaskoczył i korzystam tam regularnie z usług manicurzystki. Z ofertą salonu, cennikiem a nawet pakietami promocyjnymi możesz się zapoznać odwiedzając jego firmową stronę pod adresem www.la-monique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara22455
W Gdańsku marnie z salonami... Nie sa w ogóle wypromowane. Wyhaczylam za to Beauty Box w Sopocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sopocie spróbuj w http://beautyboxsalon.pl ja akurat chodzę tam bo wg. mnie to najlepszy salon w mieście, a oprócz fryzjerstwa to zajmują się także kosmetyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Box, promuja sie, ale nie wiem,czy jest az tak swietnie, non stop sie o tym slyszy, maja swoje swity, w calej Polsce o Beaty Box slysze, a co z Sopockim Stylem slyszal ktos cos? Ja koncowki podcinalam w Bognie w Gdansku, robilam takie dwie warstwy na wlosach. Pazurek nie chcialy mi ciac, bo juz sie ponoc nie chce, sa po prostu niemodne, znow wartswami idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do fryzjera do http://dolcevitasalon.pl zarówno ja i mój mąż uważamy, że jest to jeden z najlepszych salonów w mieście. Dodatkowo chodzę tam jeszcze do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę do fryzjera do http://beautyboxsalon.pl kiedyś tam byłam z kolezanką i już na stałe zaczęłam tam chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w Gdańsku to mogę polecić salon pani Anety Boetcher na Czubińskiego. Widać że fryzjerstwo jest jej pasją. Byłem u niej na koloryzacji, farba revlona z hologramem dała radę pokryć moje siwe włosy. Wyszłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goracopolecam
Witam. Mogę polecić Ci młoda zdolna fryzjerke. Pracuje w swoim zawodzie już 5 lat zaraz po szkole . Nie jest po rzadnych szybkich kursach. Jestem jej stała klientka. Własnie otworzyła swój salon Atelier-Urody- Fryzjerstwo-Kosmetyka( Facebook ) .Ma mase klientek wiec ciężko się do niej dostać. Nawet jeśli by zmieniła siedzibę poszłabym za nia gdzie by była. Wiadomo każdy przywiązuje się do swojego fryzjera. Duzo razy się zraziłam bo albo miałam tak wycieniowane włosy ze nie rowne z dziurami albo zóltko na głowie.I co naj wazniejsze zawsze zrobi Ci taka fryzure jaka sobie zazyczysz.Ja zaczynałam od włosow na ,,zela'' 2 kolory czarny i blad a teraz dzieki niej zapuściłam włosy!Jestem całkiem inna kobieta.Kobieca.Teraz mam juz nawet słynne bokserskie warkocze.Kazdy sie z mna oglada ..gdzie robiłas pytaja . Jeśli szukiasz na prawde dobrej fryzjerki to Ci ja polecam . Anna Duda salonik mieści się w Brzeznie Dworska 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w Gdyni ul Swietojanska mieści się w budynku Baltiq Plaza nazywa się Studio F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Po swoich doświadczeniach z fryzjerami myślałam, że już żadnemu nie zaufam, ale znajoma namówiła mnie żebym poszła do Dolce Vita Salon w Gdyni.. Naprawdę rewelacja, fryzjerzy są bardzo dobrze wyszkoleni, wystarczy, że spojrzą na Ciebie i od razu wiedzą jaką fryzurę dobrać. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja po przeczytaniu opinii udałam się do dolce vita w Gdyni i rzeczywiście opinie się potwierdziły. Miło i przyjemnie, na pewno tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

ja polecam Centrum Pięknego Ciała i Fryzur w Sopocie na Władysława Jagiełły 4/1. W tym salonie znajdziemy możemy skorzystać z takich usług jak : depilacja, zabiegi z zakresu pielęgnacji  ciała i dłoni oraz fryzjerstwo.  Ja osobiście chodzę do nich na manicure i depilację i bardzo sobie chwalę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Polecam gdyński Beauty Spot. Naprawdę fajne miejsce, gdzie raczej upinają praktycznie wszystko co sobie zażyczysz, także przed jakimś ważniejszym wydarzeniem polecam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony fryzjer w 3mieście to salon Dolce Vita w Gdyni, zrobili mi piękną fryzurę na wesele ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×