Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do Kafeterianek

POKAŻCIE SIĘ!!

Polecane posty

Gość Do Kafeterianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kafeterianek
Skoro umiecie tylko krytykować to pokażcie swoje oblicze! Chyba, że kompleksy Wam na to nie pozwalają i wolicie się wyżywać na Acha i Luckylady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kafeterianek_ Ej no i po co to ? Niewiesz jak bedzie ? Masz pewnie dobre intencje,ale skutek przyniesie to odwrotny ... Zakład ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kafeterianek
imparfait - ostatnio pomarańcze czepiają się wyglądu kilku dziewczyn. Wkurza mnie to. Niech pokażą jak wyglądają... A czarne nicki niech dadzą dowód tego, że gdzieś mają to, co ktoś powie o ich wyglądzie. dalej, śmiało dziweczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuuuuuzka
Pokazuję się A kurcze chyba zdjęcie się nie wkleiło :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko widzialam na bobasach :) sliczna rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardzo zrozumialam od kilkunastu lat nie mieszkam w polsce i nie zabardzo rozumiem twojej gwary(pomarancze ,czarne nicki??????) mozesz pisac troche jasniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kafeterianek
musiałabyś poczytać inne tematy. Dziewczyny nie zalogowane obrzucaja obelgami te które pokazują swoje zdjęcia pod swoimi stałymi czarnymi nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje jest niewyrazne, a mam nowy komp i nie mam nic aktualnego lepszej jakosci, wiec nie mam sie czym chwalic pozdrawiam odwazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloneszkiełko_ Szczególnie podoba mi sie druga fotka... Masz fajne ....przeszywajace spojrzenie ....Atrakcyjna z Ciebie młoda mama :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zieloneszkiełko - śliczny synuś:) florina, Evi_20 :D -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkileko swego czasu byly 2 tematy zaloznone na kafe odnosnie mojego zdjecia :-P i mlodego wieku ktos jeszcze sie pochwali? Acha Ty tez jestes mloda mama, pokaz swoje zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :) Dziękuję:) 🌻 Ale wyglądam trochę jak dziecko:) I atrakcyjną to bym się nie nazwała:D Ale mam ładnego synka i męża :D Caroline - Synuś guga w podzięce:) Ej dziewczyny wklejać, bo mi głupio samej. A autorka topiku również mogłaby się zaprezentować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
florina :D Evi_20 :D zieloneszkiełko :D już jest lepiej. Dziewczynki wybrałam dzisiaj wynik bad. histopatologicznego, nie było zmian genetycznych :) tyle dobrego. A to dla was🌼 florina - a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloneszkiełko_ Nie badz taka skromna ! Jestes atrakcyjma ....masz kokieteryjne spojrzenie :):P Evi_20_ Nie widziałas mojej fotki? :) Jestem zaskoczona :D Masz w stopce mojej link do bloga .... Caroline_22🌻 Lepiej już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero za tydzien mam wizyte kontrolna... a wyniki badania powinny byc jutro. Omowie je z moja lekarka, chociaz pewnie wiele do omawiania nie bedzie :o No ale i tak wierze, ze my kiedys tez swoje zdjecia z bobasami wkleimy na bobasy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękuję :):):) muszę zbierać siły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi_20_ Zajarzałam na bobasy ....tak własnie myslałam ....juz kiedys gdzies sie spotkałysmy ...pisałam,ze wygladasz ok ...:) leciały wtedy teksty o tym nawet,ze szminka za jasna czy cos takiego :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
_Acha_ --> dzięki już lepiej:) chyba tak można powiedzieć:) Śliczną masz Juleczkę florina---> wierzę, że wszystko będzie ok. 3mam kciukasy i mam nadzieję, że i my będziemy wymieniać się fotami naszych brząców, a co!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×