Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psełdonim

Konkurs kokietowania cd...

Polecane posty

Gość 66 procent wierności
Uważaj, Ryba, z odkładaniem na zaś pewnych rzeczy. Może się kiedyś okazać, że na pewne życiowe sprawy już za późno. :-) A ja Ci tak dobrze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz... za duzo domów a za mało komputerów :P :D idę po kawkę... dla Was tez przynieść? :) Rybko... może pogadamy mailowo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Komputerków mam dość w pracy. Na oko licząc, jakieś ze czterdzieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz napisać, mój adres jest ogólnodostępny, pod nickiem. ;-) Sasza - wszystko ma swój czas i swoje miejsce. :) Też Wam dobrze życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Otóż to, poleca się tę Twoją uwagę pod jak najgłębsze zastanowienie, Ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... tylko czasem nie pomagamy przeznaczeniu... i czasem mozna coś ważnego przeoczyć... zaprzepaścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
:-) Życzę wielu sukcesów w życiowym uświadamianiu Ryby :-) Naprawdę, Nikita. Daj znać mi, kiedy coś wskórasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, a kto powiedział, że ja chcę ją uświadamiać? Jeśli juz to lepiej poznać i zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
Pogadasz sobie z Rybą i naturalnym odruchem będziesz starała się jej pomóc, Nikita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się zgadza Saszka, ale pomóc nie znaczy uświadamiać, uświadamianie nieco protekcjonalnie mi się kojarzy, a to już nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
:-) Kiedy spotykasz człowieka w biedzie, kiedy zaczyznasz odczuwać do niego sympatię, usiłujesz mu pomóc poprzez liczne działania. Jeśli widzisz, Nikita, że ten człowiek pcha łapę między tryby, starasz się do tego niedopuścić, uświadamiając go, że może to i ekscytujące, ale źle się dla niego w ogólnym rozrachunku skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też się zgadza Saszka :) tylko, że wiem też z autopsji iż człowiek najlepiej się uczy na własnych błędach... niestety też do tych należę co lubią doświadczać na własnej skórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przekonywanie kogoś do czegoś na siłę często odnosi przeciwny skutek.. :) ze mna tak jest też np. trzeba mnie umiejętnie podejść :) i pewnie innych takich osobników też :) także jest nadzieja... ona podobno umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
:-) Tak ma chyba większość ludzi, Nikita. Ja usiłowałem przekazać Rybie moje własne doświadczenia w pewnej sprawie. Ryba pokiwała ze zrozumieniem głową i na tym się skończyło. Wtedy stwierdziłem, że i ona dojdzie kiedyś do identycznych wniosków, ale to musi jeszcze potrwać. Znając upór Ryby i inne jej cechy, dawałem jej na to kilka lat. Kiedy już minie ten okres, Ryba będzie miała moralne prawo dołączyć do klubu weteranów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyjemy zobaczymy Saszka :) za mało znam Rybkę, żeby się wypowiadać w tej kwestii. Muszę zmykać do pracy, dziękuję za miłą rozmowę :) mam nadzieję że dziś nie prowokowałam ani nie atakowałam ;) :D Miłego dnia Saszko [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66 procent wierności
No jeszcze raz dzięuję, Nikita. Oczywiście, żeś prowokowała. Po babsku prowokowała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22/8253808
Jestem zmęczony. Bardzo. Starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruzińska piosenka
Jest mi smutno. Bardzo smutno i gorzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruzińska piosenka
A powiada się, że samotność jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet na pionie
Dzięki Bogu, już niedługo Popielec. Jeszcze tylko trzy małe dni. I noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet na pionie
To proste. Nikita. Popoielec, to początek Wielkiego Postu, okresu błogosławionego dla ducha. A ja, w dziedzinie duchowości, mam ponad pięcioletnie zaległości. Ponadto, przyobiecałem sobie, że w czasie Wielkiego Postu, spróbuję pozdawać wszystkie egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet na pionie
Tak. Z nawigacji i pozostałych jedenastu dziedzin. Czeka mnie szreg podróży do Stolcowego Miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet na pionie
Dziękuję. Przyda mi się, Nikita, jak to w czasie egzaminów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×