Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przygnebiony

Jak odzyskać straconą miłość??

Polecane posty

Niestety tak już jest z facetami,nie potrafią powiedziec wprost dlaczego tak postąpili i postepują nadal.Mam kilka opcji co do tego,mozę faktycznie nie chcieli zraic,nie wiedzieli jak zareagujemy,nie bylo dopowiedniego moementu,ble ble ble.Natomiast moja wersja jest taka,ze nie robią tego,zeby nie stracic naszego zainteresowania,bo faceci to tak naprawdę dupki,którym fajnie jest miec jakąs laskę w rezerwie,czy tez tylko poczucie,ze w razie czego jak nei wyjdzie to wróce do ex,bo ona mnie kocha,mi wybaczy,itp.Ogólnie ich słowa i zachowania to jedna wielka bzdura.Ja myślalam,ze przejaw zainteresowania u mojego ex świadczy o jego uczuciu do mnie,z jego strony to tylko przyjaźn a że ja widzialam więcej to juz mój problem,niestety bolesnie tego doświadczylam.Fakty są jednak takie,ze on sie do mnie po 3-4 dniach góra 5 odzywa i burzy mój wewnętrzny i pozorny spokój,ale ja nie odpowiadam juz na jego wiadomości,maile i smsy.U mnie leci juz 9 miesiąc od zerwania, więc to jest koszmarny czas, w sumie sama sie sobie dziwie,ze juz niedługo minie rok bez przytulenia przez faceta,czy trzymania za ręke:(Wiem,jednak jedno,żeby móc normalnie zyc i stworzyc z kims związek,to trzeba sie od ex odizolowac,tak jak ktos kiedys powiedzial,my chyba kochamy czas spędzony z naszymi ex,wspomnienia i te cudowne chwile,kiedy bylo dobrze i bylismy parą,a co sie dzieje z tym co bylo potem?przeciez to nadal ci sami faceci, z którymi byłyśmy,ich zachowania,tob głosu- to tez oni,tylko my nadal widzimy w nich dawnych partnerów a niekoniecznie to jacy są teraz.Każdy gdy kogos kocha jest dla tej osoby inny,a gdy uczucie sie kończy wychodzi jego prawdziwa natura,wiec pomyślcie czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
no ja mam o tyle latwiej że poznalam kogos nowego;) nie zdarza mi sie myslec, no chyba ze znajomi mi jakies wiesci o nim przynosza albo mi sie przysni (zdarza sie i tak) albo też po prostu on sam o sobie przypomina. wiesz yasmine, a co mozna dobrego powiedziec o facecie ktory po tygodniu znajomosci juz wyznaje milosc innej? dla mnie samo slowo kocham w tym momencie juz prawie nic nie znaczy. i nie wiem czy kiedykolwiek je powiem, ale to juz inna sprawa. po prostu przez to podchodze inaczej do bycia z druga osoba. on nie rani ukochanej. przecież on mnie nie kocha po prostu :) tylko jak mnie widzi to mu sentyment wraca bo co by nie mowic fajna dziewczyna jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
i co mozna powiedziec o facecie ktory po tygodniu obiecuje jakiejkolwiek dziewczynie jakieś uczucie? dla mnie to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Buba to chyba dobrze ze zapomniałam o byłym jak mozna w ogóle myslec o kim s kto przez prawie cały czas trwania zwiazku pił kłamał bił zdradzał powiedz mi jak? Wolałabys zebym siedziała w domu i zamulała? Otóż nie ja nie mam zamiaru tracic życia na cos takiego. Po za tym juz za duzo straciłam bedac z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
ja nie mowie ze masz o nim myslec. chodzi mi o to ze szybko zmieniasz obiekt uczuc. zycze ci zebys nigdy nie miala sytuacji ze bedziesz w zwiazku izerwiesz bo ktos ci sie spodoba a pozniej bedziesz zalowac. a ze o bylym nie myslisz to super. ale lepiej gdyby ci przeszlo bez pomocy osob trzecich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
dla mnie to raczej dziwne ze bylas z takim facetem. ja wiem ze milosc jest slepa ale nie do przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmine69
Buba tez bym chciała byc juz na podobnym poziomie jak ty..Myślałam że jest juz lepiej i poznałam kogos ale okazało się ze to cos we mnie nie pozwala mi cieszyc sie zainteresowaniem drugiej osoby.Nie mam ochoty się z nim spotykac nawet miłe swłowa do mnie nie docieraja a nie mówiąc juz np o czyms więcej ....mam ogromna barierę i chyba boje się jwej pozbyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
ja zaczelam sie spotykac dobre 5 miesiecy po wszystkim. wiec bariery juz nie mam. ale i tak watpie ze predko sie zaangazuje tak naprawde. nie chcialabym znowu plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Buba ja sie wyleczyłam z jednego ale nie moge zapomniec o tym gościu z imprezy o tym co sie nie odzywa :( Mysle o nim tesknie za nim baardzo czasem mnie skreca ze złości że on sie nie odzywa :(:(:( Mam straszna ochote do niego np zadzwonic albo napisac ale nie zrobie tego bo wiem ze nie odpisze a nawet jesli telefon odbierze to co ja niby miałabym mu powiedziec? Buba sama sie sobie dziwie że zakochałam sie w facecie którego widziałam raz na oczy tanczyłam z nim i sie całowalismy a ja juz normalnie wariuje juz drugi tydzien mnie to 3 ma :( I ja nie wiem co ja mam robic Boje sie ze jak bedzie na tej imprezie to nie bede wstanie go olac ale pogadam z nim o tym czemu sie nie odzywał i czemu nie odpisywał. Normalnie jak przewaznie wiedziałam co zrobic tak teraz nie mam zielonego pojecia. Co ty o tym myślisz? Co bys zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
ja bym to olala. nie chce sie odzywać to niech spada :D pierwszy i ostatni raz przejmowalam sie facetem jak bylam z exem, naprawde już mi wystarczy. teraz to oni sie maja martwic czy mi wszystko pasuje. a Tobie radze nic nie mowic o tym ze sie nie odzywal pokaz ze masz to gdzies i sie nie gniewasz jakby zaczal cie przepraszac. no i zlej no go troche. nie ma ze nie umiem, musisz i juz. nie caluj sie z nim przypadkiem :P niech sie zacznie zastanawiac o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukooo
hej :)), ja postanowilam ruszyc sie dalej i mam zamiar poznac kogos nowego i mam nadzieje lepszego. Tyle ze trudno znalesc kogos jesli sie na sile szuka :). Mimo wszystko mam nadzieje ze znajde szybko jakiegos 'nexta'. Koniec z zamartwianiem sie i mysleniem o ex. W sumie cos w tym jest ze dopiero jak nas rzucili wiekszosc z nas nagle 'oświeciło' że oni są dla nas stworzeni. A to dlatego że ludzie chca tego czego nie mogą miec :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
dokladnie. mysle ze gdyby wrocili fajnie byloby przez tydzien. a na sile nie ma co. albo jest chemia albo nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Buba a jeśli on wprost zapyta o co mi chodzi? że ostatnio sie całowałam a teraz nie? Kurcze ja normalnie nie wiem jak mam sie zchowac zeby on nie wyczuł tego że mi na nim zależy i o co mi tak naprawde chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
nie mozesz powiedziec po prostu ze nie masz ochoty? a jak bedzie chcial sexu na parkiecie to tez sie zgodzisz bo nie wiesz co masz powiedzieć? nie osłabiaj mnie:D i tak spać mi sie chce;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Buba no bez przesady z tym sexem. Dziś śnił mi sie mój były śniło mi sie ze chciał zostawic tamta laske mówił mi że mnie kocha i że ojciec kazał mu mnie zostawic a on juz wytrzymac beze mnie nie może. We śnie był szczupleszy i ładniejszy niż w rzeczywistości a ja sie obudziłam i jakos tak dziwnie mi sie zrobiło jakos tak smutno. Nie w takim stopniu że ooo jezu bo ja życ bez niego nie moge tylko przykro mi z tego powodu bo wiem ze tak sie nigdy nie stanie wiem ze on tego nie zrobi a ja nie bede miec satysfakcji z powiedzenia NIE. Zreszta to chyba nawet tez nie do konca o to chodzi ja chyba nadal cos jeszcze do niego czuje jakies przywiazanie. Nie wiążę sie z kimś innym bo instynktownie czekam aż my sie złączymy ( zawsze tak było ze wracaliamy do siebie) Jest mi przykro bardzo przykro :( Normalnie to ja o nim nie myśle nawet jak ostatnio mi sie śnił że spał pijany na schodach ( to tylko sen naprawde tak nigdy nie było) to po przebudzeniu sie śmiałam. Podobno sny sa odzwierdziedleniem tego czego chcemy ale sobie tego nie uświadamiamy. I z moim exem chyba tak właśnie jest instynktownie chce żeby wrócił ale nie uswiadamiam sobie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
no podalam moze drastyczny przyklad ale spiaca bylam i troche mnie zirytowalo Twoje pytanie;D hehe mi sie moj byly ostatnio sni co noc. ale to tylko sny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
e chyba to zalezy. ja bym juz nie wrocila po tym wszystkim wiec chyba tego nie chce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Buba No masz racje to tylko sny które nic nie znaczą :) I może to i dobrze :0 Juz nie mam doła z tego powodu przeszło mi :) A wyspałaś sie chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
w te wakacje nie pracuje takze wyspana jestem :D:D mialam isc na rower i cos nie poszlam. no nic mykam juz bo trzeba sie ruszac !:D papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Buba No właśnie ja tez mimo tego ze mam wakacje sie nie wysypiam bo ...... imprezuje i późno wracam do domu a wiadomo ze jak sie chodzi po 24 spac i to gruuuubo bo ja chodze po 3 spac jak wraam z imprezki to sie człowiek źle czuje ;/ Ale mam wakacje i chce sie wyszaleć :) A co do chłopa to nie chce go miec bo z tego co wiem to prawie każdy zdradza a ja juz wole byc sama niz zdradzana bo wtedy nikt nie bedzie mi sie smiał w twarz ze mnie chłop mnie zdradza albo sie głupio czuł bo bedzie wiedział a nie bedzie wiedział jak mi to powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
ja caly lipiec imprezowalam... raz wracalam boso do domu takze dzialo sie;D a teraz mi sie troche juz nie chce. ale w sierpmniu mam 3 8nastki wiec bedzie sie dzialo (+ moja) :D \ ja chyba naiwna jestem, ale wydaje mi sie ze jak facet ma wszystko tzn zrozumienie + wiadomo seks to chyba nie powinien robic skokow w bok... chociaz sa egzemplarze ktore zdrada po prostu kreci. ale wtedy slyszy sie jaka ma opinie i z takimi typami sie zadawac nie wolnno;d no ale ja nie jestem w tych sprawach zbyt doswiadczona, w tym roku koncze 8nascie i poki co wierze w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buba to gratuluje niebawem osiągnięcia pełnoletności,ale fakt faktem czuje sie tutaj jak dinozaur teraz:)ogolnie rozmawialam ze swoim ex i stwierdzilam,ze nie da sie juz niczego uratowac,zbyt duzo czasu minęło,padlo wiele słów głównie moich i dzis powiedzialam,ze nie ma sensu sie dalej szarpać,zeby sie ze mną nie kontaktowal,bo to juz zbyt długo trwa,chyba jednak to nei zrobilo na nim wrażenia.Ogólnie od tyg ma nową pracę,pełno tam lasek,pewnie tez samotnych wiec niebawem pewnie usłysze o jakiejs w jego zyciu.Dobija mnie tylko wizja ich szczęscia,jak to bedzie wyglądalo,bo wiem po sobie,zakochanie,hormony i co,pewnie po roku jej sie oświadczy będąc przekonanym,ze to jest prawdziwa miłośc, a fakt,ze byl ze mną prawie 5 lat to tylko nic nie znaczący epizod:(Wiem dołuję siebie ale nie potrafie zapomniec,choc walcze i chce wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
5 lat to bardzo dużo... na pewno nigdy o Tobie nie zapomni :** też znajdziesz swoje szczęście, może szybciej niż myślisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze dużo,hmmm czy on zapomni tego nie wiem,bylo zapewne to dla niego cenne doświadczenie- pisze to złośliwie:/ mnie najbardziej boli,ze jakas inna zajmie moje miejsce,które mi sie nalęzy a nie innej,ale znowu sie nakręcam wiec lepiej nie bede rozwijac tego watku:)czas zadbac o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Buba ja niewytrzymałam i napisałam do niego oczywiście nie odpisał :( i ja sobie postanowiłam że juz wiecej do niego nie napisze no chyba że on sie odezwie 1 szy to wtedy odpisze. Na imprezie tez bede z nim tańczyć ( jesli w ogóle go jeszcze spotkam i jak sam zagada) i poprostu pogadam z nim o tym czemu sie nie odzywał. Myśle ze tak bedzie rozsadnie i normalnie bez udawania czegos tam bo sztuczność da sie wyczuć ;/ A co on sobie pomyśli to już bedzie jego sprawa. Jedno jest pewne ja nie moge przestac o nim myslec i nie moge o nim zapomniec :( Myslisz że dlaczego nie spie o tej godzinie? Bo nie moge usnąć przez to ze mysle o nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 22
Natalia co do ciebie to postaraj sie nie myślec o eksie nie myśl o tym ze on ma inna i świetnie sie baw bez niego. Jak ja dałam rade to ty też dasz :) I nie bój sie ze on o tobie zapomni bo jestem na 100% pewna tego ze tak sie nie stanie a jedyne co moze zrobic ( o ile juz tego nie zrobił) to sprowadzic cie na neutralny grunt. Tobie radze bys spróbowała tak zrobic abys ty sprowadziła jego na neutralny grunt a bedzie ci łatwiej:) Co do jego laski to nie myśl o tym że on jest z nia i ze ona zajeła twoje miejsce nie mysl o tym w taki sposób. Lepiej pomyśl o niej jak o pomyłce tzn ze to twój były sie pomylił co do niej i że predzej czy później sie opamieta i bedzie chciał wrócic do ciebie. Ja na twoim miejscu olałabym ich i nie myślała w ogóle o tym i co najważniejsze zajeła sie soba i moze nawet zaczeła sie z kims spotykac :) Wyjdź gdzies na impreze spoza grona twoich znajomych i poznaj kogoś nowego to ci dobrze zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipek
Hej ludziska co tam u was?Jak wasze złamane serduszka?U mnie raczej bez zmian wszystko stoi w miejscu.Przedwczoraj prosiła mnie abym wziął córkę na jakiś czas bo ona chce się pouczyć,a w ciągu miesiąca będzie problem z nianią.Wreszcie może zauważyła że dziecko ma też ojca.Przecież doskonale wie że zawsze wezmę córkę więc po co jakoś tak dziwnie mnie się o to pyta....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
Natalia, slońce, wiesz jak ja sie czułam jak tydzień po, zanim sie oswoiłam z myśla, że nigdy wiecej mnie nie przytuli i nie pocałuje, on już był z inną. I to ją przytula, całuje i zabiera na spacery. Poboli Cie na pewno, nie ma rady jesli go kochałaś, ale przejdzie. miesiąc, dwa i minie :* wariatka, jak napisze do Ciebie to nie odpisuj mu do razu odpisz po paru godzinach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona Panna
Czesc wam..a co ja mam zrobic ?? Nie jestem z moim bylym od sylwestra br.,a nie ma dnia zebym o nim nie myslala.Do tego wszystkiego spotykam sie juz z kims..on wie o tym,ze nadal mysle o bylym..Juz tyle czasu minel,o .. probowalam juz chyba wszystkiego aby o nim zapomniec i bez skutku, nadal mysle o nim , wspominam,tesknie.. snie .. i co mam zrobic?? Nie mam z bylym kontaktu bezposredniego.. Odwiedzam czasem jego rodzine..on czasem tez tam jest, ale tylko przyjdzie przywita sie i idzie do innego pomieszczenia? i co ja mam myslec..a ostatnio jak sie dowiedzial ze spotykam sie juz z kims..chyba sie wkurzyl , bo jak mowil mi czesc to z takim zalem i wsciekloscia w glosie..Ogolnie unika mnie bardzo ten moj eks.. Jak mam o niego walczyc?czuje ze to facet mojego zycia..On sie z nikim nie spotyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×