Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdsfdsf

wytlumaczcie mi

Polecane posty

Gość fdsfdsf

czy prezerwatywa podczas gdy facet jest w kobiecie i wykonuje ruchy sie nie zsunie bo ma takie obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsf
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsf
a co to znaczy dobrze zalozyc? a to mozna zle zalozyc?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mozna
np na lewą stronę albo na głowę jak robią to stuleje z f23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dookoła pałki
?? mój obwiązuje sie cały (gumka na sznurek jak asek) :D 🖐️ na bank sie nie zsunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsf
to nie jest smieszne no serio pytam bo sie na tych sprawach nie znam i tylko sobie moge wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acah ważna sprawa.. myje sie z rozpuszczalnikiem nitro, zamoć przez 15 minut i ani sladu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre efekty
daje tez zanurzenie członka z założoną prezerwatywą na 15 sekund do gipsu budowlanego, tak przygotowanym instrymentem możesz chędożyc około 15 godzin, prezerwatywa nie spada a i erekcja utrzymuje się wzorcowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja sobie z ciebie robia a ty moze naprawde nie wiesz. Jam ci kobieta wiec prezerwatyw nie uzywam (przynajmniej nie do seksu) ale mialam okazje widziec jak to robia faceci. Otoz nacignij ja tak wysoko jak sie da, do samej nasady jader i nic sie nie stanie. Ona jest scisla i dobrze siedzi. Wazne jest zeby przy wychodzeniu z kobiety, kiedy mezczyzna robi sie juz miekki uwazac aby sie nie zsunela bo wtedy nasienie w niej zawarte wyleje sie i jest niezerowe prawdopodobienstwo, ze bedzie niechciana ciaza. Trzymaj wiec palcami u nasady jader i powoli wyjdz z kobiety. Jesli masz jeszcze pytania to bez krepacji. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×