Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Warka i cala lodowka piwa tylko dla Ciwebie? Uwazaj , bo takie samotne picie bywa niebezpieczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka u mnie to sie nie sprawdza bo im wiecej pije [jurajskiej oczywiscie], tym bardziej chce mi sie pic:D Ciacho juz gotowe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz udalo mi sie zasciasc do kompa..., caly domek na blysk wysprzatany..., obiadu nawet nie zdazylam wszamac, tak sie uwijam jak pszczolka..., saczac oczywiscie piwko..., ale warka mi sie skonczyla..., marcinek? jestes jeszcze? kto sie chce ze mna napic, bo mnie moj stry wkurzyl i mam go dosyc w tej chwili :( kto umoczy ze mna pyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu najpierw umoczmy pyska buzi buzi;) a potem umoczmy pyska w butelce:P jak tam stryjek sie rzuca? powinien stopki calowac ze cala chata lsni:) zdroweczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka i jak oceniasz moje ciacho?:D kefirek kto Cie wkurzyl?Stryjek, czy stary?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka czerwona...moje ulubione piwko!!!!Ale dzis pije urodzinowego ajerkoniaka a potem pewnie bedzie jakas wodeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka masz+ za to , ze piwko na drugim miejscu jest u Ciebie:D Wiec sie czestuj ciachem, moze nikt nie zauwazy ze polowy nie ma;) mi piweczko sie chlodzi ale niestety tylko jedno;) Znikam na moment:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka czerwona...moje ulubione piwko!!!!Ale dzis pije urodzinowego ajerkoniaka a potem pewnie bedzie jakas wodeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorko!!!!! Co tam sobie bedziemy zalowac - 1000 lat, albo 2000!!!! Wszystkiego naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero obiad zjadlam..., kuraka se zrobilam pieczonego, ale czuje niedosyt..., biore sie za drugie piwko chyba, bo mam jakiegos takiego dola..., ma ktos jakies lekarstwo na dola? sobotni wieczor a ja wpieniona na sto diablow... jest tu kto? kolezanki i koledzy - odezwijcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nalewke se chlasne..., a raz sie zyje... wlasnie dostalam buzi :) nooo, moze jednak ta sobota nie bedzie az taka straszna :P ale sie nie dam tak szybko, pogram cwaniaka :P niech sie troche poplaszczy, ale ja to lubie jak moje na wierzchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tesknie jak cholera.... przeholowalam wczoraj... ponoc w nocy po niemiecku gadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×