Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

A ja teraz sobie z korzeniami piwko ugrzeję... Setunia, o wiele gorzej jest się myć samej i kłaść się samej, gdy w domu pałęta się coś, co podobno jest twoim mężem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie Ty tak masz???/A przeciez jesli ktos tak ma , to zawsze moze to zmienic? Czy to sie tak tylko latwo mowi?:o Lila a widzisz ! Po piewkach , a w trakcie piwek , to jest zasadnicza roiznica:D Ja piwo musialam \"przepalac\";) Teraz nie musze i smakuje \" krystalicznie\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie nie da sie tak zrobic zeby slowa zamienily sie w czyny? Wiem , ze to roznie bywa ale na pewno zawsze ktos sie znajdzie kto pomoze i wesprze:) Ide na filmik na tvn-ie;) Zajrze w czasie reklamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka to woda z cytryna najlepsza i jablko:D A mnie nie suszy i Zuberka mam ale dopiero wieczorkiem wypiuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczka trzeba bylo poscic w piatek i nie pic piwka, to mialbys dzis piweczko:P Wieczorkiem moge sie z Toba podzielic Zuberkiem;) A moze wpadnie zaraz np Kefirek z cala skrzynka wareczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka jak znasz szyfr do mojej lodowy , to bardzo prosze:P browart jest Twoj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu sie ogarnalem kumpel ma wolna chate i zaprasza na piwko:P i jak tu odmowic:P znikam wieczorem wpadne na piwko do was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczka widzisz jaki szczesciarz z Ciebie:D.Anioly nad Toba czuwaja;) Wsrtrzy.czaso.. to zdrowko!:D Do wieczorka🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj moralniaka :P obiecalam sobie, ze ni bede pic, alle coz tam, raz sie zyje... wątróbka moj sprzymierzeniez -poparły mnie nerki - chca sie przeczyscic :P ale mam duzo roboty dzisiaj br..... , kutwa, jaki ktos byl durny, ze wymyślil!!!!! Pozdrawiam Setunie, Wareczke Lili i wszystkich tych, ktorzy spoznili sie na wczorjasze chlansko :P Warka, mam nadzieje, ze nie czytales co my wczoraj chcialysmy z z toba zrobic, tak sie rozgrzalysmy, ze macanko mialbys gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm :) kefirek dobry na kaca .. ja poproszę o lampeczke martini .. koniecznie z kosteczką lodu :)) oj ciężko mi na żoładku :(( obżarłam się a pizza w zanadrzu .. :)) nie lubie niedziel .. cały dzień siedze w kuchni :)) tak sobie myslę , wyjde z domciu i skoczę na piwko :) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wrocilem mam malego humorka ale dalej moge pic:P maxmara jak idziesz do sklepu to postaw piwko:P bo suszy;) zjadlem obiadzik i mysle czy dalej nie isc na piwo do kumpla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz jak wyglada
nikt ze man nie pije;( to spadam do kumpla wlasnie napisal smsa za ile bede ach ci alkoholicy:P buska drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiażke pisze, wiec pytam :P gdzie wy wszyscy do cholery pracujecie, ze tyle pijecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by to bylo, gdyby Pani nauczycielka do szkoly naj...a wpadla? :P ooooooooo! wole nie myslec :P Hejka do wszyskich! dziewczyny Warka okreslil wyraznie chec wykorzystania go :P no do do roboty, jak go dorwiemy, w kilka lasek, to na pewno sie nie oprze!!! zrobimy z niego otwieracz do konserw :P chodzi mo o pewna czesc ciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek czyzbys byla nauczycielka?:D;) Ja jeszcze studentka, wiec....:P Skoro Warka wyrazil chec....to dlaczego woli kolege ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero teraz dolaczylam bo bylismy na piwku u znajmych :D jest tu ktos jeszcze czy sama zostalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×