Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

na pewno... znowu Ciebie nie ma, a ja jestem... jak mnie nie ma, to ty jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie!!!!! Ummmm, pycha..... takie wyczekane, obejrzane tysiące razy, wytęskione...czekało na mnie w lodówce w kuchni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie widze , ze az \"morde wykrzywia\":D Pij na zdrowko! Ja dzis niestety mam kaca wlasnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem panie:classic_cool: i pijemy:P setunia na kaca to tylko piwo a nei jakies tam soczki:P chodz do doktora warki to cie wylecze;) heh tak tam sobie to zdroweczko wkoncu wymarzone piwko pijesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, bo przyznam ci się, że wcześniej przed powkiem sobie strzeliłam absynt w konfiguracji wymyslonej przzeze mnie, piwkeim tylko utrwalam, ale mi się emotikonki mieszają. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberzynka
a ja dzis nie pije ;):classic_cool:oszczedzam sily na jutro :) :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie odreagowuje miniony tydzien?;) Warka Ty mnie chcesz dobic chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę!!! Był WYJATKOWO cieżki. nawet dla mnie, przyzwyczajonej do tego, że życie mo daje kopy w dupę (przepraszam wrazliwe uszka i oczki). :O P.S. zaczynam bojkotowac polskie litery, niedobrze.... za szybko...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia upic i wykorzystac:P jeszcze mnie polubisz;) takatam sobie jak sie pije to sie belkocze naturalne zjawisko;) no to panie zdrowko i w dziob browarka:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sie przerzuciłam na absynt. Jakoś sie nie mogę spić, nie wiem czemu, nawet tego nie umiem porzadnie zrobic :P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka juz mi troche lepiej na zoladku, wiec..:D Takatamsobie nie mozesz sie upic bo tego chcesz;) Ja wczoraj nie chcialam sie upic iii....:okurcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pijaki - Slimaki!!!!! cos wam to picie dzisiaj nie idzie... a ja mam w nosie antybiotyki. Na krzywy ryj sie w bijam. Daje zagryche, a wy mi procenty, bo uschne z rozpaczy... nic w lodowce nie mam!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek, co tylko sobie zazyczysz: rum, finlandia, absynt, piwko, czysta i jakies wino ale mi nie kaz sprawdzac jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko dawaj!!! a tak w ogole to witam wszystkich pijących i nie pijących :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja standardowo - jajuszka z majonezem :D prosto o kury :D jaja - nie majonez :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Setunia! 🖐️ ale wkurzajace te reklamy na tym kafe... co pijesz dzisiaj w ten piatkowy cudny wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek a mnie zadne reklamiska nie wysdkakuja:classic_cool: W ten zimny piatkowy wieczorek pije jurajska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jurajska? dziewczyno!!!! po drugiej butelce bedziesz miala przed oczami juz tylko park jurajski!!!! tak sie dzisiaj wielkie chlansko nazywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie znowu ja:classic_cool: ktos tesknil? takatamsobie po co ci moj starszy brat:P chcesz by cie wykorzystal?:P a skad wiesz ile ja mam lat? setunia boooooooooze znowu jurajska:( masakra dlugo tak nie pozyjesz,nerki nei wytrzymaja kamieni sie nabawisz:P pij piwko przynajmiej przeczysci organizm;) kefirek wrocilas do mnie;) buzi dostane? polej piwka do kufelka bo suszy i jakas zagryche bo glodny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W \"parku Jurajski\" to bylam wczoraj:P Teraz pije herbate wisniowa bo mi zimno:o Kutwa trzeba spac zaraz isc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×