Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

ja faktycznie odpadam:o Poduszka sie za mna stesknila:P 🖐️ To jutro Wy bedziecie miec kaca , a ja juz nie:classic_cool: 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moment... co to darmowe kino? sciagaj te pizamke, to pokaze ci, kim jestem!!! najpierw ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancia nie powie, bo pisze pod nickiem od imienia na bardziej poważne tematy!!! :D Zresztą ja też nie wiem jak wam wszystkim na imię!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ty nie badz taka pewna :P zeby ta jurajska ci dziury w ubraniu nie wypalila, tyle ma procent :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy juz mowili, tylko Panci sie nie chce szukać, ale mozemy powtorzyć ja jestem MAdzia... Warka rusz dupe!!!! przedstaw sie pani... musze cie ciagle uczyc, a ty nic... a pozniej sie zali, ze sobie nie pomacal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznam sie że nie czytałam od początku ale tak sie ucieszyłam jak was zobaczyłam że odrazu postanowiłam sie wpisać,,,,,, ja jestem kaśka,,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sie spoznilam z wypowiedzia :P zółtodzioba chce rozebrać, bo jakis taki niesmialy :P Pancia, przeciez nie pytamy o nazwisko Panienskie twojej Matki :P ;) narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz, pomacaj se mojego sufixa, jak Warka bedzie grzeczny, to se pomaca tez drugiego... Kaska, co ty nas tu w konia robisz... Ty facet jestes!!!! Powiedz, ze tak... Chce zeby warka mial konkurencje, bo sie przestaje starac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancia mi się NIE podoba. Kojarzy mi się z filmem \"Kogel-mogel\" jakimś białym pudelkiem. :D Na drugie też mam Magdalena. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tej dyplomacji!!!! gadaj imie, bo bedziesz musiala postawic jescze 3 flaszki!!!! Warka niedoczekanie twoje... ja nigdy za facetami nie latalam i latac nie bede :P ty sie staraj... taka juz twoja dola, Kochanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tej dyplomacji!!!! gadaj imie, bo bedziesz musiala postawic jescze 3 flaszki!!!! Warka niedoczekanie twoje... ja nigdy za facetami nie latalam i latac nie bede :P ty sie staraj... taka juz twoja dola, Kochanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o mnie chodzi to ja już powiedziałam że kaśka jestem... ale te flaszki to jak by co to ja chetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi tu pachnie zgnilym jajem :classic_cool: fajnie... to mamy kogos kto moze byc zarowno kobieta, jak i mezczyzna... ale ludzie!!! badzmy TOLERANCYJNI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×