Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

A Ty po cholere tak wczas wstajesz?;) chyba kiedys mowiles , ze to juz z przyzwyczajenia, eh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ja o 8 rano to swiezynka juz:P i sie nudze ale dzisiaj bylemw posuzkiwaniu za prace bo teraz nei wyjade dopiero gdzies w maju wiec musze tutaj ruszyc dupsko:P nic ciekawego nieznalazlem w poneidzialek ide dalej w poszukiwania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia dziekuje:) buzi łap heh mam nadzieje ze w nastepnym tygodniu juz ebde pracowal bo juz wariuje z tych nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifko
|^^^^^^^^^^^^^^|| | ZIMNE PIWKO ||'""|""__,_ | _____________ ||__ |__|__ |) |(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka ja tez wariuje jak za dlugo w domu siedze :D to o ktorej pijemy?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozesz ....swirek-Kefirek zyje!!!!:) a dlaczego tak pozno o imprezie i9nformujesz😡 nawet dojechac nie zdaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek a masz cos slodkiego?;) ja wlasnie ortworzylam pifko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet🖐️:) zdrowko:D kefirek to ja chcEM tej z orzechami, bo wieki takiej nie jadlam:D oby obraczka w kanalach juz nie byla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek to szkoda:( ja przywiazuje sie do rzeczy i dla mnie ta druga obraczka to juz nie bylo by to samo chyba;) troszke moze jestem przesadna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kto sie pojawil kefirek:P gdzie bylas pijaczynko?;) pierscionek zgubilas? ja ci ukradlem:P bys zostawila tego drania i wrocila do mnie:P;) zdrowko dziewczynki:classic_cool: setunia postaw piwko dzisiaj twoja kolej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka a z jakiej to okazji ja mam stawiac :o wczoraj stawialam:classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia jak z jakiej sobota dzisiaj ostatki wczoraj mi nic nie postawilas:( dzisiaj masz szanse sie zrechabilitowac i odbic sobie:) mam andzieje ze sie doczekam tego piwka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka ostatki to chbya we wtoreczek beda:) ok postawie wieczorkiem:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOO, CZESC LUDZISKA. WCZORAJ JUZ ZANIEMOGLAM... I POSZLAM SPAC. DZISIAJ PISZE REMANENT, WIEC BEDE TYLKO DOCHODZACA NA IMPREZIE... POZDRAWIAM WSZYSTKICH P.S. Z TYM PIERSCIONKIEM TO BEDZIE JAK MOWISZ - NIE TO SAMO! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warka spokosiem , zaraz posprzatam , tak jak Leon zawodowiec:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo wy chcecie sprzatac???????? bede stala na czatach - chce zobaczyc, jak leje sie krew nie moze mnie przy tym zabraknac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek🖐️;) przykro mi ale juz za pozno jak przystalo na leona zawodowca wszystko odbylo sie bezszelestnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to szkoda, bo mialam smaczka na troche krwi przed spaniem :classic_cool: ale fakt, jak zawodowiec to nie ma to tamto... jak ja nienawidze poniedzialkow brrrrrr :( a wy??? Wareczka, w jakim sektorze szukasz pracy??? mam nadzieje, ze nie bedziesz w klubie go go na rurce tanczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka starszklu :)przykro mi , ze tego nie widziales::( moge pokazac miejsce zbrodni:classic_cool: kefirek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefirek w przemysle stoczniowym dzisiaj na 10 ide pobajerzyc;) musza przyjac nei maja wyjscia:P setunia pokaz miejsce zbrodni tam cie wykorzystam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×