Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Warka jak herbata byla to Ciebie nie bylo😠 wiec miej pretensje tylko i wylacznie do siebie!:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka jaki ranny ptaszek jestes!;) Ja niedawno wstalam mam dla Ciebie cieplutka hebatke z cytrynka;) ale pewnie zas ostygnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostygla juz napewno:( musisz nowa zrobic:p ja od tego wiecznego zalegania w domu to szybko wstaje i sie nudze beeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka ja nic nie musze!ja jedynie MIGE!:D;) wiec podgrzalam ta co ostygla:D;) a ja z tego \"zalegania\"w domu wstaje poznoi tez sie nudze:o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia ale jestes zamiast nowa to chcesz stara podgrzac:(:P a ty nie pracujesz nie studiujesz? ja kiedys zawsze spalem do 12 ale jak pracowalem tu w polsce to przed 2,5 roku o 5 musialem wstawac porazka i tak jakois sie przyzwyczailem i teraz wstaje 7-8 polej setunia bo cos usycham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka zaparzylam swiezej:):D mam ferie wlasnie, wiec....do poznej na kafe jestem to i wstaje o takich godzinach , a nie wczesniejszych;) %nic nie mam :( Moze kefirek poleje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia kefirek chyba sie zmienelila i spi pod sklepami bo cos tu nei zaglada setunia jak nie masz%%%% to zalatw bo suszy chyba nie pozwolisz bym uschnal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka mam nadzieje , ze jednak kefirek \"oprzytomnieje\"i sie pojawi:( Ty jestes facet:P!To Ty zalatw%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrka 🖐️:) no nie mogge:D wieczorem pije sie % zostawa na pozniej:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia niecchesz to nie sam pije jedno piwko wypilem juz z kumplem:D a wieczorem? to wieczorem bedziemy sie martwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka a sprobuj mnie upic!!!!!Zobaczymy , czy zdolasz:P :classic_cool: kefirek wroc!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie kończę pić sobie winko!mam doła i myślałam że mnie ono znieczuli na max!ale niestety nie udało się!!!!!!!!!! jak to mówi mój brat: \"życie na trzeźwo jest nie do przyjęcia........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarzebina bo upijanie sie na smutno jeszcze pogarsza nastroj! Warka i jaki pozytek wtedy bedziesz zem mnie mial????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka ja dalam na smietnik zeby usuneli to dziastwo:) wiesz juz mi troche przechodzi bo zawsze tak mam nigdy dlugo zla nie potrafie byc:o piwko pozniej wypije teraz pije pyszna czerwona herbatke chociaz wskazana by byla melisa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam
ochotę na piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka :D smietnik ------>taki topick jest w redakcji tzn w dziele \"redakcja kafeterii\" i tam mozesz zglaszac jakies topicki lub posty do kasacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka od 7mej juz nie spie:[ musze smigac;) Udanego łikendu:classic_cool:;)🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×