Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Wareczko🖐️:) A Ty jeszcze w ojczyznie:)? To dzis wypijemy , co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam...
Setunia❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia no niestety mialem reke zlamana i przez to wszystko sie pojebalo chyba teraz nie wyjade dopiero w maju jak cos takie mam przeczucie buska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko w gorkach bylam;) dzis sobie wypije z dwa tyskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka dzien jak co dzien:0 jak co roku nic szczegolnego:D forum rulez:classic_cool::D A Ty?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia a ja dzisiaj nie wiem co moze z kumplami wieczorewm do kina pojde poszydzic ale zastanawiam sie czy mi sie chce isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko i co byles w kinie?;) szkoda , ze z kumplami tylko, co?;) Oj 100tys wpisow to nie wiem , czy sie \"dorobie\":D lepiej nie kracz:D Oj teskno mi za kefirkiem:( a Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia eeeee niebylem jednak dzwonili ale bylem z innym kumplem na piwku:) wogule dzisiaj od rana wsumiew pilem:P ja to jak zur heh;) do kina niechcialo mi sie isc troche mnie mulilo a oni dopiero na 22 jak ja zaraz bede spal;) tez mi teskno za kefirkiem ale nas olala:( i jest bleeeeeeeeeee nawet sie nie odezwie jeszcze tylko ciebie mam setunia;) buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzi za to w jezorek;) hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka:D no to fajnie Ci , ze jakos w towarzystwie spedziles dzisiejszy dzien!:) nie powiem jakl mam na imie na forum publicznym:P ale skad jestem moge powiedziec;) a pewnie pisalam juz niemraz:P z łódzkiego;) no staraj sie \"bajerowac\" ale uwazaj , bo nie wiem czy Ci sie to uda na mnie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka:classic_cool::D a tylko jedno piwo?:>:D To ja faworki przyniose , jak juz zrobie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faworki mniam mniam i jeszcze twoj wypiek ok ok:) to czekam mysle ze na jednym zaczniemy bo na jednym piwku to szkoda czasu i tylko smaczek wiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka otoz to:) wiec 2minimalnie:D dla mnie to i tak o 2za duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×