Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

Azuraz, zaraz, zaraz, jak Ty tabletki bierzesz , to nie mozesz pic!!!!!!!!! a te tabletki , to chbya swiadcza o niekompetencji albo o nietrzezwosci lekarza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jedno i drugie :D:D:D Tylko kaaaaszlę... A piwko nie schłodzone to nie zaszkodzi. Tabletki już wzięłam- się przetrawiły więc spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azura wiesz, jak ja kiedys po polopirynie napilam sie piwa , to efekt byl narkotyczny:D szok film mi sie urwal:/ ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azura wiesz, jak ja kiedys po polopirynie napilam sie piwa , to efekt byl narkotyczny:D szok film mi sie urwal:/ ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraszyłaś mnie :( To piwko spijemy jutro w takim razie... ;) 😭 Tabletki wezmę wcześniej żeby szybciej się przetrawiły :D:D:D A teraz musze niestety kończyć bo wybiła moja godzina :D Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka hahaha, oby:P a jesli to juz ja Cie nawroce na dobra droge i zapomnisz o spedzaniu czasu wolnego \"pod budka z piwem\":P:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ochlaptusy :P 🖐️ ja pomagam mojemu mezowi w pracy, a on niewdzieczny... :/ wkurzyl mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirek🖐️:D:P;) wiec jaki z tego wniosek????? kto pomaga innym , ten zle na tym wychodzi:D to niech se sam robi te swoja robote , skoro za grosz wdziecznosci nie ma:o:D a moze Ty mu przeszkadzasz, a n ie pomagasz?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pomagam... i jeszcze zostaje sprowadzona do parteru ... :( zaraz mu wykrzycze, jaki z niego prostak, ale zanim to zrobie ... to juz rycze jak krowa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc alkoholiczki co tam porabiacie wlasnie nie dawno wrocilem bylem kilka wareczek nad ostresowanie wypic teraz mam fajny humorek ale ogolnie cos bym dolal jeszzcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia!!!!! zadne kakao i zadna herbata tylko piwooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekunia Setuś, jestes kochana... tak ogolnie... jeszcze sobie rekę lewa wczoraj potluklam..., tak mnie boli, niech to cholera wezmie - chyba za kare :( mam nadzieje, ze mi to przejdzie... chyba nie jest zlamana, bo ruszac moge, tylko boli, jak chce cos zlapac. No to pijemy cos wczesnym popoludniem???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kefirku mam nadzieje , ze wszystko powroci do normy u Ciebie:) wiec wypijmy za to!i za Twoja raczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×