Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gronkaaaaaa

Gronkowiec złocisty !

Polecane posty

Gość gość
Moj znajomy sie calkowicie pozbyl tej choroby Jesli jest ktos zainteresowany moge podac Telefon do niego a wiem ze sie 5 lat w katowicach leczyl i niewyleczyl . A kolezanka kopila jemu produkty z niemiec i problem sie zakonczyl Co prawda to mlody chlopak ale strasznie cierpial +48 604 954 765 Daniel ma na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim czasie od zakażenia sie gronkowcem zaczyna dawać objawy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche stary temat ale dodam swoje 3 grosze. wiec tak od dlugiego czasu mam zplenia gardla afty zapchane zatoki , infekcje mieszkow wlosowych , problem z jelitami syndrom jelita drazliwego i prawie nic nie moge jesc. Kupilem ksylito ze wzgledu na diete.. i sie okazalo.. ze mo kilku dniach uzywania zniknely moje wielomiesieczne problemy z gardlem, zrobilem roztwor wody soli i ksylitolu jako spray do nosa i przeszlo mi zapalenie ucha i moge normalnie oddychac nosem. dzis sie osprayowalem roztworem 10% z ksylitolu... zobaczymy czy to cos da na zapalenie mieszkow. ale na zatoki i gardlo dziala dobrze. a.. od 2 miesiecy uzywam antybiotyku na skore i nic nie daje... jakis alkoholowy roztwor z antybiotykiem male. drogie. i jak jeden dzien przestane to sie pojawiaja nowe zmiany. zal ze lekarze nie maja ppojecia o takich rzeczach i nie czytaja badan naukowych :-/ moj lekarz mi tylko daje recepty.. nigdy zadnych alternatyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajacy chłopak

Witam mam pytanie moja dziewczyna ma gronkowca złocistego na skórze tam gddzie są włosy łonowe czy moge sie od niej zarazić poprzez stosunek płciowy prosze o pomoc dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gronkowiec złocisty

Gronkowiec złocisty to podła bestia. Męczyłem się z nią ponad 4 lata. U mnie bakteria powodowała ogromne czyraki na ciele. Głównie od pasa w dół, choć na szyi też miałem. Nie pomagały antybiotyki. Wziąłem chyba wszystkie dostępne na polskim rynku. To bardzo przebiegła bakteria i szybko uodparnia się na kolejne. Autoszczepionka też nie pomogła. Robiłem w KRK z wymazu z ropy. O innych metodach nie będę wspomniał i zanudzał. Co pomogło ? Wit.B3 - nicyna razem z antybiotykiem. Wit. B3 podbija skuteczność antybiotyku 1000 krotnie przeciw bakteriom gronkowca. Dowiedziałem się tego z Pubmedu ( tylko po ang. ). Lekarze nie znają tego bo to nowe odkrycie. Dawkę ustalcie z lekarzem, bo witamina B3 może obniżać ciśnienie krwi. U mnie się tak nie działo, więc brałem do każdej dawki i jeszcze po zakończeniu antybiotyku przez jakieś 2 tygodnie. Kolejnym ważnym elementem jeśli chodzi o skórę bo tam bytowała bakteria jest suplement diety Laktoferyna. Powoduje ona "zabranie żelaza ze skóry do wnętrza organizmu przez co gronkowiec umiera, bo nie ma dla niego " pożywienia" ( gronkowiec walczy o tlen i żelazo). Doradzono mi też picie pokrzywy, ale nie wiem czy to miało wpływ. Wypiłem tylko jedną butlkę. 
Próbowałem też liposomalną witaminę C, ale witamina C znacznie zwiększa wchłanianie żelaza do organizmu  ( ps. dobra przy anemii ) i to moim zdaniem nie jest korzystne przy gronkowcu bo wtedy on ma co jeść. Mam nadzieję, że to pomoże choć jednej osobie.  Ja od 7 miesięcy nic. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×