Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Duzooo wątpliwości....

Duzooo wątpliwości....

Polecane posty

Gość Duzooo wątpliwości....

Mam taki problem. Otoz w podczas brania poprzedniego opakowanuia pare razy wymiotowalam. Jednak zawsze po wiecej niz 4 godz od przyjecia tabletki. jednak i tak mam pewne obawy ze mogla sie jakas prawidlowo nie wchlonac. Czy po 4 godz tabletka juz na pewno dziala???? W 7dniowej przerwie normalnie wystapiło krwawienie. Ale wiem ze poprzednie opakowanie może mieć wpływ na ciaglosc antykoncepcyjna, tym bardziej ze wymiotowałam ostatniego dnia przyjmowania poprzedniego opakowania. Było to po minimum 5 godzinach. Pierwszego dnia obecnego opakowania współżyłam z chłopakiem i boje się ze cos moglo nie zadziałać. Bardzo się przejmuje chociaz być może niepotrzebnie panikuje. A i przy okazji czy picie alkoholu bez wymiotowania obniza skutecznosc tabletek bo wiele opinii juz slyszalam i nie wiem w co wierzyc. I jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie: Ostatni wyczytalam na wielu forach ze krwawienie z odstawienia wcale nie swiadczy o tym ze kobieta nie jest w ciazy. Podobno moga wystepowac nawet gdy jest sie w ciazy. Jak to jest>?????? Czy te krwawienia mozna jakos odroznic????? Bo to bardzo dziwne. Prosze o zrozumienie i odpowiedz, podzielcie sie Waszymi doswiadczeniami i ewentualnymi obawami/ pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×