Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawi mnie to

Ile z was drogie kobitki poznało drugą połówke za granicą ?

Polecane posty

Gość ciekawi mnie to

Te z was których moje pytanko dotyczy wpiszcie sie bez wzgldu czy drugą połową jest Polak czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergeilezieck
ja poznalam... mam nadzieje ze to bedzie na zawsze moja druga polowka, jest Niemcem;) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie kazdy wiarze z kim chce to przeciez nie ma duzego znaczenia najwaniejszze zeby było uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
nie jestem kobitka,ale swoja polowke tez poznalem za granica,i nie jest Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *j*l*
ja swojego poznalam w Polsce ale okazalo sie, ze mieszka za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslcie co chcecie
a ja spotykam sie z Turkiem i jest spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poz
poznalam w Grcji a jest Irlandczykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja polowke poznalam w Polsce ale potem mnie porwal do swojego kraju i tak juz zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja swojego miska poznalam w Irlandii ;),ale jest Polakiem ;) Mieszkamy w Irlandii i spodziewamy sie dzidziusia ;)Njawazniejsze jest dla mnie to,ze jestem szczesliwa ;)!!!!!!! Nie jaka narodowosc WAZNE jest uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishgirl
Mojego meza poznalam za granica w USA, jest peruwianczykiem i jestesmy malzenstwem juz 8 lat. Pozdrawiam polonie w Stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moje kochanie we wloszech poznalam w takim uroczym, malutkim i slawnym w calej italii cogne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara66
moj jest niemcem i poznlam go w niemczech.a z jakich miast jestescie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara66
oczywiscie w jakich miastech mieszkacie terraz z waszymi chlopakami.(tylko niemcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego poznalam po 20 latach emigracji, najezdzilam sie po swiecie a w koncu z Polakiem rodzine zalozylam! Taki los ;) ale nadal mieszkamy poza granicami Polski, teraz w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara66
moja kolezanka zalatwila mi prace rok temu w niemczech.ona jest tutaj juz 7 lat i jeszcze nie znalazla milosci.ja bylam kilka miesiecy i sama do mnie przyszla moja milosc................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klara--
misezskcaie razem? jak go poznalas? bo normalnie jest w de tak ze jak pracujesz na czarno czy jakim innym dziwnym trafem jest w niemczech to nie my zbytnich szans na poznanie kogos:( jak to bylo u ciebie ,jaki jest twoj facet? z tych lepiej wygladajacych czy "byle byl",byle zostac z nim niemczech jestem ciekawa jak to jets npaisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa magda
ja poznalam mojego meza-Holendra w Stanach ( w Texasie :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj300
Ja poznalam mojego w UK..a jest z RPA.Jestesmy ze soba 18 mcy, ale niestety nie dostal przedluzenia wizy i musi wracac do RPA a ja zostaje w UK:((...zobaczymy co z tego bedzie dalej..nawet nie chce myslec o tym, ze go wiecej nie zobacze:(((...on juz leci za 3 tyg:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froschi
moj jest polakiem, ale poznalismy sie w niemczech. Teraz mieszkamy w stuttgarcie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucea
Znalazlam fajna stronke polskaemigracja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_25irlandia
a ja poznalam moje szczescie w irlandii, jestbelgiem i jestesmy razem juz prawie 4 miesiace, jestesmy tacy szczesliwi.w polsce jakos trafialam na sierotki a tu po przylocie najpierwspotykalam sie z chlopakiem z nigerii, ale krotko-za duzo nas dzielilo, a pozniej zaczelam z moim ukochanym belgiem i jest ok:)))))czuje, ze to jest ten jedyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi
a ja poznalam mojego Albanczyka w Belgii;) mieszkamy w Londynie, razem 2 latka:) w tym roku naaaaarescie slub..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkakumor
Ja też,15 lat temu,od 13-u jesteśmy małżeństwem,polak,a najciekawsze jest to,że w Polsce mieszkamy tylko 60 km od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×