Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OrAnVag

wyznanie PRAWIE szczere

Polecane posty

Gość strasznie pitolicie
Uciekl, bo mu sie znudzila pusta gadka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna na: - wieznia - jest gdzie, ale nie ma z kim; - studenta - jest z kim, ale nie ma gdzie; - przedszkolaka - jest gdzie, jest z kim, ale nie ma czym; - filozofa - jest gdzie, jest z kim, jest czym, ale ... czy jest sens? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie pitolicie
mam sie douczyc, jak gadac godzinami o niczym? Nie, dziekuje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po jakie licho tu przesiadujesz? :classic_cool: z nadzieja, ze przeczytasz cos obscenicznego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz od jakiegos czasu w oparach unosze ... :classic_cool: ... szkoda tylko, ze absurdu, a nie namietnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie pitolicie
Przesiaduje tu Oran z nadzieja, ze przeczytam tu cos o czym nie wiem lub spotkam kogos, kto nie leje wody. Tak jak Czarniejszy, jak Coheed, jak PO, jak Ty Oran zawsze bedziecie mieli grono 'wyznawcow' lubiacych bawic sie w tania filozofie lub tzw wirtualne flirty na poziomie. Nic mi w sumie do tego, wiec spadam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, tutaj, to przykrywka tylko undergroudowego swiata ;) rodzaj szyfru dla zmylenia oranzystowskiego plebsu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie tu zieloniutka pod wlos juz nie bierz! I tak potargana mam resztke owlosienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUM wielkie sie rozlega co czas jakis ..., tylko nie wiem czy to atom peka, czy tez pierd to dyftongiczny jakis jest? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensowne owoce plodzenia juz mam na koncie ;) cala przyjemnosc w bezsensie sie zawiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×