Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa pracownica

ILE ZARABIA REFERENT-STAŻYSTA W SĄDZIE???

Polecane posty

Gość gość
w Warszawie - jak aplikowałam trzeba było mieć licencjat, nieważne jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nikogo, kto mógłby coś napisać o pracy w SR w Kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złozyłam papiery do kielc, ale nie jestem po prawie ani administracji, więc pewnie dlatego odrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda waszego czasu starać się o taką syfiastą pracę. Płacą max 2000 brutto, od 7 lat brak podwyżek. Ja żałuję że się zgodziłem na tę pracę po studiach i utknąłem. kolesiostwo i nic więcej, jak jesteś spoza układu nie masz na nic szans.Już chyba lepiej iść do Biedronki. Niewolnik z Łódź-Widz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam osobę, która po pracy w sądzie (na zleceniu) poszła do marketu i pracuje tam 6 lat, czyli nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może się orientuje jakich pytan mozna się spodziewadź w tescie w drugim etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wygrałam konkurs na staż urzędniczy w sądzie. Może mi ktoś powiedzieć, co powinnam zrobić dalej? Czekać na wezwanie, zadzwonić? Nie mam pojęcia jak to się dalej odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli drugi etap (staż urzędniczy na stanowisko młodszy referent) jasno określony jest jako praktyczny sprawdzian umiejętności to nie trzeba się bać pytań z ustaw? Jak szybko trzeba pisać żeby zaliczyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pisać - szybciej niż pozostali, porównają to, ustawy - raczej na rozmowie, żeby wiedzieć co obowiązuje pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam marnie juz 7 miesięcy pracuję od 5 rano w pracy do godz 18 trwają rozprawy po zakończeniu dokończycsiedzę do 20 -tej na drogi dzień to samo bo po 24 rozprawy dziennie gornicy poszli do sądu tyle tego, i wysiada mi juz pichika ciągnie opr za nadgodz, nie płacą, jak coś załatwi trzeba sobiec to urlopek bo godziny są ni e płałatne i tak wykorzystują i cięgle byle pierdoła to na dywanik opr. smiech kpina jak tak w sądzie możę być sami wydają wyroki dla pracodawców ktorzy nie wypłacają za godz nad. a oni co robią gdzie kontrole i uczciwośc w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska stażysty w sądzie rejonowym, wg rozporządzenia wynagrodzenie zasadnicze zaczyna sie od 1600, czyli mam rozumieć ze 1600 brutto czy netto?? jesli jest to kwota brutto to jest ona niższa od średniej krajowej?? taka osoba jak ja - czyli po studiach bez doswiadczenia bez dodatków zarobi w takiej instytucji jak sąd mniej niż najniższa krajowa??? Proszę o rzetelną odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd Okręgowy w Gliwicach - II etap to sprawdzian w formie testu wiedzy - pytania otwarte i zamknięte z struktury Sądu, z ustaw o sądownictwie itp, rozmowa przede mną więc nie wiem o co pytają. Wiem, że w Sądzie Rejonowym w Gliwicach jest to luźna rozmowa i pytania tylko w jakich godzinach funkcjonuje Sąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sąd Rejony w Gliwicach 2 etap było dyktando i napisać zawiadomienie o terminie rozprawy do oskarżonego. Rozmowa kwalifikacyjna dopiero przede mną ale podane są ustawy i rozporządzenia z których będą pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczka19877891
obecnie 2300 zł brutto + nagrody + grusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Czy różnica na takim stanowisku jest znacząca jeśli chodzi o sąd rejonowy, a okręgowy? I o jakim mieście mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrrr
Dnia 6.03.2015 o 15:14, Gość gość napisał:

ja zarabiam marnie juz 7 miesięcy pracuję od 5 rano w pracy do godz 18 trwają rozprawy po zakończeniu dokończycsiedzę do 20 -tej na drogi dzień to samo bo po 24 rozprawy dziennie gornicy poszli do sądu tyle tego, i wysiada mi juz pichika ciągnie opr za nadgodz, nie płacą, jak coś załatwi trzeba sobiec to urlopek bo godziny są ni e płałatne i tak wykorzystują i cięgle byle pierdoła to na dywanik opr. smiech kpina jak tak w sądzie możę być sami wydają wyroki dla pracodawców ktorzy nie wypłacają za godz nad. a oni co robią gdzie kontrole i uczciwośc w naszym kraju

Masz szczescie, ze w ogole cie tam chca. Nie idzie cie kompletnie zrozumiec, malpa by pewnie lepiej napisala. Dziwie sie, ze w ogole cie przyjeli. Dla mnie taki brak umiejetnosci wyslawiania sie to dyskwalifikacja. Kto ci dal mature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×