Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa pracownica

ILE ZARABIA REFERENT-STAŻYSTA W SĄDZIE???

Polecane posty

Gość mizioll
witam proszewszystkich którzy więdzą na czym polega konkurs referent- stażysta..dostałam się do drugiego etapu,jakie pytania i w ogóle ..nie mam pojęcia na co się nastawić..prosze wszystkich życzliwych o pomoc..info na maila mizioll@wp.pl..dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
pytania z konstytucji i ustaw o prokuraturze, lacznie 24, potem pisanie na komputerze (trzeba bylo przepisac tekst i wykonac kilka polecen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na nie
po ostatnich doświadczeniach odradzam ten rodzaj pracy. ale każdy sam decyduje. chodzi mi o te obowiązki wymienione wyżej... zapieprzanie i jeszcze raz zapieprzanie. wykorzystywanie. pretensje o byle co. czynności nudne, nic nie wnoszące. nadgodziny. po 3 miesiącach miałam dosyć - a wydawało się, że to dość proste, odpowiedzialne czynności. nigdy więcej. nie wytrzymałabym roku. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaczarna
witam czy moge prosci o pomoc jak wyglada drugi etap konkursu na referneta stazyste.Moj numer gg 9012916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1511
wcześniejszy mój post ------------> odnośnie konkursu na referenta stażyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokosia
hej.Prosze o pomoc dostałam sie do trzeciego etapu konkursu na referenta stażystę w Prokuraturze Okręgowej, jak wygląda taka rozmowa, o co pytaja. Prosze o pomoc zalezy mi bardzo na tej pracy. Moj nr gg to 9080083

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w sadzie do kitu
sluchajcie, ja w sądzie pracuje juz 5 rok i powiem wam ze praca fajna ale cieniutko placą. wyobrazcie sobie ze ja po 5latach pracy zarabiam na reke 1300zł, porazka, a wymagania stawiaja nam coraz wyzsze, mi.inn studia . W pracy bynajmniej u mnie ciagly stres,ciagle kontrole,ciagle cos im nie pasuje. Człowiek zyje w ciaglym biegu,nawet wysikac sie nie ma kiedy, czepiaja sie ze akta musza byc wykonane w terminie 3 dni,oni chyba na glowe poupadali ,to jest niewykonalne. PozdrawiaM i prosze o rozwage, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w sadzie do kitu
jestem na nie = popieram cie i zgadzam sie z toba w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaczarna
witam serdecznie przeszlam drugi etap konkursu na referenta stazyste teraz czeka mnie 3 etap prosze o pomoc jak wyglada rozmowa jakich mozna sie spodziewac pytan.Moj numer gg 9012916.Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jestem już po konkursie na stanowisko referenta stażysty w sądzie rejonowym. Konkursik był dość prosty i wygrałam go. Zaproponowali mi 1400 brutto. Nie zgodzilam sie na takie warunki i nie podjelam tej pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraw74
Witam, mam ogromną prośbę ... dostałam się do drugiego etapu konkursu na stanowisko referenta stażysty w sądzie rejonowym ... czy może mi ktoś podpowiedzieć, z jakich ustaw należy przygotować się - na pewno Konstytucja, ale co jeszcze ... proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doly001
Witam .Wiele osob zasypalo mnie prywatnymi wiadomosciami i pytaniami odnosnie egzaminu i etapow. Niestety nie bylam w stanie wczesniej udzielic komukolwiek odpowiedzi ze wzgledu na stan zdrowia. Do konkursu nie przystapilam , gdyz okazalo sie ze jestem w ciazy i dostalam powiklań ktore niestety odbily sie pobytem w szpitalu ( ale samo to tak czy siak by mnie zdyskwalifikowalo). Ponadto absolutorium nie wystarczylo , a obrona we wrzesniu.... Ehhhhh... Pozdrawiam i zycze powodzenia tym , przed ktorymi takowy egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśmim
Czy ktoś z Was pracuje w Sądzie Okręgowym w Elblągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magpis12
Bardzo proszę wszystkich którzy przeżyli rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko referenta stażystę w sądzie rejonowym o udzielenie kilku wskazówek dotycząych pytań, a zwłaszcza z obsługi komputera. Z góry dziękuje. Mój gg:1477126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobperz
witam czy ktoś może mi napisać jak wygląda drugi etap na referenta stażystę w prokuraturze, czy jest test i z czego, jak sprawdzają umiejętności przy kompie? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooo
hej może mi ktoś napisać o co pytają na rozmowie na referenta sta zystę w sądzie???? będę bardzo wdzięczna bo już niedługo mnie to czeka Moje gg7450954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była b.
powiem wam jedno - praca jako referent stażysta to jedna wielka farsa! wykorzystują Cię do bólu, zwłaszcza nowicjuszy za psie pieniądze i NIE MA CO LICZYĆ że te zarobki się zmienią! Pracowałam w SO przez 2,5 roku i widziałam zero perspektyw na podwyżkę! zarabiałam niecałe 1200 na rękę (mam wyższe pełne). W końcu rozsądek wziął górę i się zwolniłam bo miałam dość wyzysku i śmiesznych pieniędzy! tylko stare zasiedziałe biurwy (w większości mające średnie wykształcenie, ale były też asy bez matur - w tym np. z-ca kierowniczki!) potrafią się migać od pracy, z tym, że za to zasiedzenie dostają extra tzw. "stażowe" czy "wysługę" hehe jeszcze co niektóre jak dobrze się przymilą do Kierownicy to i mają "dodatki" za nicnierobienie, tzn plotkowanie i obrabianie wybrańcom d..y. Do tego nikt nie mówi że trzeba nosić kilogramy! akt (pewnie jeszcze zależy jaki wydział - u mnie sprawy miały od 5-20 tomów ale były też 70t i 115t.) Nie doczekałam się egzaminu na sekretarz sądowego (bo to nie niesie żadnej znaczącej podwyżki) i pożegnałam ozięble cały ten bajzel i jestem z tego dumna! POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_kropeczka_
eee! a ja tam uwielbiam swoją pracę pracuje w Sądzie Okregowym w wydziale karnymw średnim mieście Polski i jest naprawdę nieżle! wiadomo czasami mamy tyle pracy że życ się odechciewa, nie ma czau siku zrobić nie mówiac o przegryzieniu kanapki czy wypiciu kawy. Sprawy sa długie i czasem po godzinach się siedzi ale nie narzekam. Mnie to ciekawi i uwielbiam chodzić np. na sale. Zresztą mam bardzo miłych i fajnych sędziów. Oraz cały sekretariat jest zajebisty. Wszyscy się wspieramy i pomagamy sobie. Wiadomo że czasem są wpadki i dostajemy od przewodniczącego opieprz ale i tak nie zamieniłabym tej pracy na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka pierwsza klasa
teraz są już konkursy na referenta stażystę jescze rok temu ni było przynajmniej u mnie w Sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petirbeurre
Właśnie rozpoczęłam staż w okręgu. Zarobki 1450 brutto. po koleżankach widzę że są sasiedziałymi biurwami obrabiającymi dupę innym. Wciskają za powzwoleniem kierowniczki brudną robotę nowicjuszom a same zacierają ręce. Jak chcesz coś załatwisz musisz im nadskakiwać. Już na początku mam dość. A miało być tak pięknie, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stolat
a sedziowie po 10 000pln a ty siedz za te 900zl.... wszedzie tak biurowym placa, ciekawy kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka zielona
gdzie sędziowe zarabiają 10000? u nas w SO nie aż tyle = fakt że my za to zę robimy za nich większośc roboty zarabiany marne 1500 brutto na początek ale cóż nie trzeba było się tyle uczyć co oni zeby zosatć sekretarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alilka
cześć! czy może mi ktoś napisać o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej na staż urzędniczy do prokuratury?? bardzo proszę zorientowanych o odp. czy maglują z ustaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwan
proszę o pomoc czy byl ktoś już na 2 etapie w prokuraturze i mniej więcej wie jakie pytanie z czego? bo dzwoniłem i maja być z ustawy i z wiedzy ogólnej a tego jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakolka
hej. w tygodniu przystępuję do drugiego etapu konkursu na staż urzędniczy w sądzie. jest to sprawdzenie umiejętności obsługi komputera. czy ktoś wie na czym to polega? jakie moga być zadania? w ogłoszeniu nie wymagali znajomosci ustaw więc mam jeszcze ptanie, czy moze pojawic się coś z ich tresci na jakimś etapie konkursu? z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsgfggh
polega to np na przepisaniu tekstu tak było u mnie w sądzie rejnowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widam. Zostalam zaproszona na rozmowe do sądu czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada pierwszy etap. Bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widam. Zostalam zaproszona na rozmowe do sądu czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada pierwszy etap. Bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×