Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiki_Riki_Tiki

Balsam w piance!! REWELACJA!!!

Polecane posty

Słuchajcie Misie :) Ostatnio z braku kasy kupiłam balsam w piance firmy \"$pory roku\", zapłaciłam 5 złotych w kauflandzie (w drogerii widzialam za 6 zl) i jest poprostu REWELACYJNY!!!! Skóra jest super nawilżona, pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Moim pierwszym takim balsamem bym balsam limonkowy, a teraz uzywam bialej herbaty. Bardziej podoba mi sie ten drugi. Kochane nie zastanawiajcie sie ani chwili.. po co placic 3-4 razy wiecej za balsam o dzialaniu gorzym od tego. Do drogerii masz ! :* pozdrawiam :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o feeeee
przeciez on smierdzi:O skora sie lepi i pozostawia uczucie nieswiezosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarka
mialam, według mnie jest beznadziejny:( prawie cały wywalila... skóra się lepila i okropnie pachniał.....fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o feeeee
Kiki Riki---> po prostu sa rozne gusta:) fajnie ze Tobie podpasowal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go kiedys uzywalam
a teraz tego mojego ulubionego zapachu nie moge znalesc nigdzie:( bardzo dlugo pachnial na skorze i byl naprawde rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go kiedys uzywalam
wlasnie bodajrze zapach baweły dokladnie nazwy niepamietam ale po opakowaniu bym poznała a dlatego neimoge go spotkac bo zazwyczaj wszedzie znajduje te inne zapachy no limonke :o a mi sie on nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go kiedys uzywalam
ale dokładnie nazwy zapachu teraz nie skojarze własnie szukam w necie opakowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go kiedys uzywalam
kurcze moze ale nie nie raczej nie cos mi sie z bawelna kojarzy no wlasnie widzisz dawno jej nei mialma stad nie pamietam nazwy bo teraz widze tylko pozostale zapachy a mojego ulubionego nie ma a na opakowaniu raczej chyba były takie białe kulki bawełny no tak jakos mi sie kojarzy wlansie szukam i nie moge znales strony zeby Ci pokazac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Miałam go. Ale mnie akurat zupełnie do gustu nie przypadł. Zapach wprost okropny (miałam chyba bawełne). Pianka po paru sekudach stawała sie wodnista, śnierdząca mazią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zaintersowanych - widywałam kilka rodzajów tego balsamu w Realu. Ten o zapachu bawełny chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×