Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZEBY

ZEBY - IMPLANTY

Polecane posty

Gość adnn

Zadowolony jestem z leczenia w KSE. Szybko uporali się z moją piątką, która nie dawała mi żyć przez długie lata, ale jakoś nie mogłem się nigdy wybrać do żadnego dentysty. Pewnie dlatego że miałem traumę po wcześniejszym leczeniu u jednego z lekarzy....Na szczęście tym razem trafiłem na fachowców, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.04.2019 o 00:30, Gość janek napisał:

Jak taki implant ma zastapic protezę skoro u wielu starszy osob nie ma już innego ratunku na ladny uśmiech niż sztuczne żeby?

Witaj janek

Wybór zależy od osoby, na którą opcję się zdecyduje. Czy na protezę, która jest krępująca i po prostu mniej wygodna czy na implanty. Jednakże najważniejsze jest to, że są metody dzięki którym można uzyskać piękny uśmiech.

Dnia 8.04.2019 o 11:31, Gość Madziora napisał:

@doradca jaki jest koszt takiego zbiegu i ile on trwa?

Witaj Madziora

Zabieg związany z użyciem implantów zygomatycznych wymaga pewnej inwestycji, jednak opinie pacjentów potwierdzają, że takie rozwiązanie jest warte każdej złotówki. Przewiduje się, że zabieg tra około 2 godzin, jednak uzależnione jest to od różnych czynników np takich jak umiejętności specjalisty. 

Dnia 8.04.2019 o 17:05, Gość kurczak napisał:

@doradca jak długo taki implant się utrzymuje? Całe życie jest taki "wkręcony" i nic się z tym nie dzieje? 😄  a co z kamieniem, on chyba też się pojawia na takich implantach, nie?

Witaj kurczak

Trwałość implantów nie jest ograniczona czasowo, ale uzależniona jest od higieny jamy ustnej. Implant jak naturalny ząb jest chroniony przez otaczające je dziąsło i może być narażony na działanie różnych bakterii dlatego tak ważna jest higiena oraz regularne kontrole w gabinecie dentystycznym.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.04.2019 o 08:47, Gość jackson napisał:

na czym polega metoda zygomatyczna, tak ludzkimi słowami ;d

Witaj jackson

Metoda ta polega na wszczepieniu długich implantów do kości policzkowych pod dużym kątem. Może to zrobić tylko doświadczony specjalista i oczywiście zabieg wykonywany jest pod znieczuleniem.

 

Dnia 9.04.2019 o 12:44, Gość janek napisał:

O i to jest dobre pytanie! Co to wgl jest ta metoda... Zanim pytania o kasę to może o samą ideę takiego zabiegu

A czy "wkręcane" implanty to nie są takie typowe najnormalniejsze na świecie? W gruncie rzeczy z tego co się orientuję to implanty są z materiałów sztucznych wykonywane więc nie wiem do końca czy kamień ma się wtedy powody tworzyć? Doradco jak to jest w przypadku implantów?

Witaj janek

Implanty są to sztuczne zęby, które wymagają dokładnie takiego samego traktowania jak naturalne.  Przede wszystkim należy pamiętać o dokładnym szczotkowaniu i używaniu nici dentystycznej w celu oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Implanty muszą być po prostu czyste, bo i na nich może osadzić się kamień. Warto również od czasu do czasu wybrać się na oczyszczanie implantów w gabinetach dentystycznych.

Dnia 10.04.2019 o 16:00, Gość szym napisał:

@doradco jestem dentofobem. Czy taki zabieg jest wykonywany też pod narkoza?

Witaj szym

Oczywiście osoby, które panicznie boją się dentystów nie muszą mieć obaw, ponieważ zabieg również wykonywany jest pod narkozą. Także bez większego stresu możesz umawiać się na zabieg.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka88

Jeśli chodzi o Śląsk polecam klinike w Katowicach na Roździeńskiego- Astra Dent, Robił mi u nich implanty dr Tomasz Bigas, znakomity jest. Na prawdę efekt super, wcale się nie dziwi ę, że ich tak polecaja http://www.astra-dent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek

Brzmi to całkiem ciekawie. Jeżeli faktycznie jest możliwość odratowania uzębienie, a właściwie wstawienia sobie nowych zębów to czemu nie skorzystać. Takie zabiegi są wykonywane przez państwa w całej polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronio

@doradca a skąd mam mieć gwarancję że te implanty przeżyją długo? Dajecie taką? Bo wydać pieniądze to nie sztuka, ale jeśli płaci się tyle to i przydałoby się mieć te implanty na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2019 o 10:18, Gość janek napisał:

Brzmi to całkiem ciekawie. Jeżeli faktycznie jest możliwość odratowania uzębienie, a właściwie wstawienia sobie nowych zębów to czemu nie skorzystać. Takie zabiegi są wykonywane przez państwa w całej polsce?

Witaj janek

Wydaje mi się, że każda osoba która ma problem ze swoimi zębami chce je "odratować" w jakiś sposób. Implanty zygomayczne są ostatnią deską ratunku dla osób, które mają dość niewygodnych protez, albo nie mają możliwości założenia korzeniowych implantów. Jeżeli chodzi o wykonywanie zabiegu to nasza klinika znajduję się w Warszawie.

 

Dnia 24.04.2019 o 11:36, Gość Bronio napisał:

@doradca a skąd mam mieć gwarancję że te implanty przeżyją długo? Dajecie taką? Bo wydać pieniądze to nie sztuka, ale jeśli płaci się tyle to i przydałoby się mieć te implanty na lata.

Witaj Bronio

Implanty najczęściej wykonywane są z tytanu, który jest materiałem w pełni dostosowującym się do organizmu. Więc trwałość implantów jest uzasadniona, jednak nie wolno zapomnieć o higienie. Trzeba o nie dbać tak jak o nasze prawdziwie zęby, a może i jeszcze bardziej, aby żadne stany zapalne czy kamienie nie osadzały się. Warto również chodzić na oczyszczanie implantów do gabinetów stomatologicznych. 

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson
Dnia 24.04.2019 o 11:36, Gość Bronio napisał:

@doradca a skąd mam mieć gwarancję że te implanty przeżyją długo? Dajecie taką? Bo wydać pieniądze to nie sztuka, ale jeśli płaci się tyle to i przydałoby się mieć te implanty na lata.

nie można też wymagać gwarancji jak dostaniesz implanty,a nie będziesz dbał jak należy i się coś posypie.

 

Dnia 27.04.2019 o 11:45, DoradcaDentalFratetniry napisał:

Witaj janek

Wydaje mi się, że każda osoba która ma problem ze swoimi zębami chce je "odratować" w jakiś sposób. Implanty zygomayczne są ostatnią deską ratunku dla osób, które mają dość niewygodnych protez, albo nie mają możliwości założenia korzeniowych implantów. Jeżeli chodzi o wykonywanie zabiegu to nasza klinika znajduję się w Warszawie.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

Czy taka metoda utrzymuje się dłużej? Czy implant zygomatyczny, a implant zwykły to jest różnica w codziennym użytkowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopa
1 godzinę temu, Gość jackson napisał:

nie można też wymagać gwarancji jak dostaniesz implanty,a nie będziesz dbał jak należy i się coś posypie. 

wydaje mi się że napewno jest gwarancja jeżeli wszystko robimy zgodnie z zaleceniami.

 

1 godzinę temu, Gość jackson napisał:

Czy taka metoda utrzymuje się dłużej? Czy implant zygomatyczny, a implant zwykły to jest różnica w codziennym użytkowaniu?

też jestem bardzo ciekaw. Czy np są dużo trwalsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirska

W Katowicach na Roździeńskiego przyjmuje dr Bigas w klinice Astra Dent, u niego sobie zrób implanty, będziesz zadowolona http://www.astra-dent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravissimo

Ja mam implant zygomatyczny i jestem bardzo zadowolony, wszystko się pięknie zagoiło i kompletnie go nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkakielska

Zęba na szczęście udało się odbudować implantem i organizm nie protestował po zabiegach w Dental House. Zaufany gabinet w Łukowie jeśli chodzi o takie zabiegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolka
Dnia 29.04.2019 o 16:54, Gość bravissimo napisał:

Ja mam implant zygomatyczny i jestem bardzo zadowolony, wszystko się pięknie zagoiło i kompletnie go nie czuję

ile trwał zabieg?

@szopa czy taki implant wygląda jak prawdziwy ząb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugo
Dnia 29.04.2019 o 16:54, Gość bravissimo napisał:

Ja mam implant zygomatyczny i jestem bardzo zadowolony, wszystko się pięknie zagoiło i kompletnie go nie czuję

Robiłeś go w tej warszawskiej klinice czy gdzieś indziej? Jak długo trwał proces przygotowania do całego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera

Jak chodzi o leczenie implantologiczne to tylko dr Witold Szindler z Warszawy. Przyjmuje w Cinis Medzie. Mąż do niego jeździ. Widać różnice ogromną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiana

@dolka na pewno wyglądają jak naturalne zęby, inaczej ludzie by ich sobie nie 'zakładali'. Era złotych zębów już chyba minęła 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolka
Dnia 29.04.2019 o 16:54, Gość bravissimo napisał:

Ja mam implant zygomatyczny i jestem bardzo zadowolony, wszystko się pięknie zagoiło i kompletnie go nie czuję

Jak długo się goiło?

Dnia 6.05.2019 o 21:58, Gość Fabiana napisał:

@dolka na pewno wyglądają jak naturalne zęby, inaczej ludzie by ich sobie nie 'zakładali'. Era złotych zębów już chyba minęła 😄 

Oj nie pomyślałam, że jest złoty :D Jednak jakby był zbyt biały w porównaniu do innych zębów to mógłby się bardzo odznaczać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to najbardziej kosztowna metoda na uzupełnienie ubytku po utraconym zębie, ale jest też najlepsza - implanty są tak na prawdę na całe życie, jeżeli się o nie dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonas
Dnia 8.05.2019 o 10:29, Gość dolka napisał:

Jak długo się goiło?

Też jestem ciekawy! Różne są opinie na ten temat, a rozbieżność jest dość znacząca.

Dnia 8.05.2019 o 11:15, seweryn100 napisał:

Jest to najbardziej kosztowna metoda na uzupełnienie ubytku po utraconym zębie, ale jest też najlepsza - implanty są tak na prawdę na całe życie, jeżeli się o nie dba

O wszystko trzeba dbać :) Ale fakt, jest to najbardziej solidna metoda o jakiej słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertka

Wstawiłam implant w miejsce wyrwanej trójki górnej, zależało mi na szybkim uzupełnieniu i udało sie wstawic implant natychmiastowy z koroną porcelanową - robione w Warszawie w gabinecie stomatologicznym Lux medu , świetnie wykonane i co najwazniejsze - szybko. Implanty to wybawienie z problemów zębowych dzisiejszych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

@doradca czy implanty czyścimy tak samo jak nasze zęby? czy do tego trzeba używać jakichś specjalnych past/szczoteczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witerka

ja mam implant zęba i czyszczę go normalnie, w końcu ma zastepować nasz naturalny ząb, stomatolog wszystko mi wytłumaczył po wszczepieniu implantu, ja robiłam sobie implant w Eurodental, bardzo profesjonalne podejście i nowoczesne metody leczenia, polecam to miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

Czyści się je tak samo jak naturalne zęby, ale trzeba przykładać znacznie większą wagę do higieny jamy ustnej. Implant nie zrasta się z dziąsłem jak ząb i może to stwarzać ryzyko przedostania się w tę przestrzeń powiedzmy niepożądanych substancji. Dlatego trzeba naprawdę zwracać uwagę na higienę i oczywiście regularne wizyty u dentysty obowiązkowo. Implant w przeciwieństwie do zęba nie boli, więc jeśli coś zaczyna się dziać, to zauważy to dentysta. Polecam od siebie Varsovia Dental, mam dwa implanty, oba robiłem tam i jestem jak najbardziej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Jeśli chodzi o implanty to mogę polecić w Warszawie Eurodental. Na prawdę świetni specjaliści. Siostra jesy bardzo zadowolona z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta56

ja mam tylko jeden implant, robiony w stomatologia borowski i jestem zadowolona. ciezko mi bylo zdecydowac sie na jakis gabinet, bo nie mialam rozeznania w temacie czy nawet w cenach... ale ostatecznie dr borowski przekonal mnie, ze warto wybrac akurat jego gabinet. zabieg przezylam, chociaz bardzo sie stresowalam,niedawno bylam na ostatecznej kontroli, wszystko ladnie sie zagoilo, implant wyglada bardzo naturalnie, nie mam z nim zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukota
Dnia 29.04.2019 o 16:54, Gość bravissimo napisał:

Ja mam implant zygomatyczny i jestem bardzo zadowolony, wszystko się pięknie zagoiło i kompletnie go nie czuję

Też się czaję na takie rozwiązanie. jest dużo dobrych opinii o tej metodzie. Mam do zrobienia ząb, który przy wypadku wyleciał więc myślę ,że na jedną sztukę to raczej szybko pójdzie? ile to trwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Hej, czy w Krakowie jest jakiś godny polecenia gabinet z opieką od a do z ? Tak, żeby iść na przegląd, leczyć zęby i też zrobić implant ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimka

jeśli chodzi o implanty to nie warto szukać tylko w swoim mieście można równeż poszukać miejsca któe ma dobre opinie, ja robiłąm sobie implant w Warszwie w Eurodental, specjalnie do nich jeżdziłam kilkadziesiąt kilometrów ale uważam, że warto było pokonywać tą trasę bo implant jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2019 o 08:37, Gość ukota napisał:

Też się czaję na takie rozwiązanie. jest dużo dobrych opinii o tej metodzie. Mam do zrobienia ząb, który przy wypadku wyleciał więc myślę ,że na jedną sztukę to raczej szybko pójdzie? ile to trwa? 

Witaj ukota

A zastanawiałeś się nad wszczepieniem standardowego implantu ? Czy w Twoim przypadku nie ma możliwości na założenie go ?

 

Dnia 15.05.2019 o 17:07, Gość Sonia napisał:

@doradca czy implanty czyścimy tak samo jak nasze zęby? czy do tego trzeba używać jakichś specjalnych past/szczoteczek?

Witaj Sonia

Oczywiście implanty czyści się normalnie tak ja pozostałe zęby. Warto jednak pamiętać żeby po prostu o nie dbać ! Czasami też warto udać się do gabinetu dentystycznego w celu kontroli jamy ustanej 🙂

 

Dnia 9.05.2019 o 17:33, Gość Jonas napisał:

Też jestem ciekawy! Różne są opinie na ten temat, a rozbieżność jest dość znacząca.

Witaj Jonas

Przewidywany proces leczenia po zabiegu z użyciem implantów zygomatycznych to maksymalnie 4 miesiące. Aczkolwiek wszystko również zależy od organizmu człowieka, jedni szybciej dochodzą do siebie po zabiegu, a inni troszkę wolnej.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2019 o 08:37, Gość jackson napisał:

Czy taka metoda utrzymuje się dłużej? Czy implant zygomatyczny, a implant zwykły to jest różnica w codziennym użytkowaniu?

Witaj Jackson

Implanty rzeczywiście mogą nam służyć całe życie, jednak dużo zależy od tego jak zostaną one założone no i jak dba o nie pacjent. Należy zadbać więc o to, aby implanty zakładać tylko w profesjonalnych klinikach.

 

Dnia 4.05.2019 o 13:27, Gość dolka napisał:

@szopa czy taki implant wygląda jak prawdziwy ząb?

Witaj dolka

Oczywiście, że tak inaczej ludzie raczej by tak chętnie z nich nie korzystali 🙂 Na początku zabiegu przygotowywane jest miejsce pod wszczep. Po zamocowaniu go jest wprowadzany do niego implant.

 

Dnia 8.05.2019 o 11:15, seweryn100 napisał:

Jest to najbardziej kosztowna metoda na uzupełnienie ubytku po utraconym zębie, ale jest też najlepsza - implanty są tak na prawdę na całe życie, jeżeli się o nie dba

Witaj Seweryn

Fakt, implanty wymagają pewnej inwestycji, ale mimo tego dużo pacjentów korzysta z tej metody. Wiele osób ma po prostu dość stosowania niewygodnej i krepującej protezy dlatego szuka innego rozwiązania. Być może zabieg do najtańszych nie należy, ale to w końcu inwestycje w siebie i praktycznie na całe życie.

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×