Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZEBY

ZEBY - IMPLANTY

Polecane posty

Gość zetelka
jeśli chcesz zrobić implant w dobrej cenie w warszawie to ja osobiście polecam Lux Med sama u nich wstawiałam implant i wyszło super, w ogóle nie widać różnicy, cieszę się że zdecydowałam się na implant właśnie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowanie polecam podzamcze ze szczecina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli bym miała polecać klinike na śląsku będzie to na pewno Klinika Ligota, wspaniali stomatolodzy, takze jeśli chodzi o implanty zebowe http://stomatologia-ligota.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o protetykę i implanty to zdecydowanie namawiam na klinikę Stomatologii Estetycznej w galerii Polna Parka (mają swój serwis – http://www.kse.dental). Poza tym że znają się na robocie wiedzą jak zrobić zęby żeby efekt był naturalny, to też mają własną pracownię na miejscu przez co nie czeka się u nich na zęby wieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja opisze swoją historię w listopadzie 2017 miałąm argumentację kości, bolało strasznei zabieg trwał 3 godziny, dentysta mówił o 1,5 .Dlaczego tyle nie wiem , ale wiem jedno nigdy więcej. W kwietniu założenie implantu, nigdy więcej zabieg masakryczny. Po ośmiu miesiąca można powiedzieć zaczęła sie protetyka. Miałam mieć 4 spotkanai z Panią protetyk i piekne korony. Niestety po drugim spotkaniu coś było nie tak , bół przy nagryzaniu, okazało się że mam ropę , stan zapalny. KOLEJNE Spotkanie z chirurgiem zamiast z protetykiem. Przyszłam jak gdyby nic , a byłam w gabinecie 1,5 h, nie móie już o bólu ani w trakcie ani po bo to juz jest wiadome. Okazało się że materiał kościopodobny się rozkruszył i to powodowało ból przy nagryzaniu i stan zapalny. Implant dobrze się trzyma kości i to jest jedyny plus tej historii . Nie wiem czy będzie pozytywne zakonczenie mojego leczenia , ale mam już dość .Leczę się już ponad rok, każde spotkanie w gabinecie wiąże się z cierpieniem. Zaczynam mieć obawy czy będę miałą te korony czy nie okaże się w końcu żę muszę mieć protezę, już nie wspomnę żę na dzień dzisiejszy wydałam prawie 10 tyś. Może jest ktoś kto miał podobnie i może się pochwalić pozytywnym zakończeniem , a może jest tu jakiś lekarz i mi pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekWak

Miałem wiele obaw co do implantów ale trafiłem na super gabinet  Dentica Bieleccy
http://www.implanty-bieleccy.pl/

  , bardzo nowoczesny! Na fotelu  jest bardzo komfortowo . Pani doktor precyzyjnie wyjaśnia co można i jak wyleczyć . Zabiegi bezbolesne. Czułem się bardzo komfortowo , także polecam jak najbardziej to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hekatka

Obecnie tez zastanawiam się nad implantami bo niestety zaliczyłam nieprzyjemne spotkanie z glebą podczas biegania i wypadły mi dwa zęby górne 😕 Na początek kazali mi zrobić zdjęcie tomografem zębów tak więc zapisałam się i wykonałam je w pracowni Diagdent na Ursynowie i teraz czekam na kolejną wizytę u implantologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obi Wan

Gdyby potrzebna była gotówka na implanty to mogę zaoferować kredyt gotówkowy jednego z renomowanych banków (Warszawa i okolice). W razie pytań proszę dzwonić 889768065.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskamam

W Łukowie mamy sprawdzonego dentystę Dental House gdzie leczy się cała nasza rodzina. Dzieciom niedawno usuwaliśmy ósemki co okazało się nieco skomplikowane, ale ostatecznie obeszło się bez bólu. Mąż ma implant od kilku lat i mówi, że jest mocniejszy od zwykłego zęba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

Mój mąż robił implanty w Medykusie na Mokotowie i wszystko się ładnie przyjęło, mają tam dobrych specjalistów i materiały. jakby ktos chciał to mają też placówkę w Wesołej z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja robiłem w dental care w tychach u dr Słysz. Mogę spokojnie polecić. Wszystko przebiegło w miły sposób, a efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imka

ja ostatnio robiłam sobie implanty w Lux Medzie, jestem bardzo zadowolona z efektu, wyszło super i cenowo też sie zmieściłam w założonym pułapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Mój problem z brzydkimi  zębami rozwiązał się po tym jak zgłosiłam się do Pracowni Pięknego Uśmiechu w Borowie. Świetne podejście do pacjenta, super klimat w gabinecie i zaangażowanie spowodowało, że zaufałam im w 100% i nie żałuję! W końcu mogę żyć bez wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NunesMendes
23 minuty temu, Gość Ewka napisał:

Mój problem z brzydkimi  zębami rozwiązał się po tym jak zgłosiłam się do Pracowni Pięknego Uśmiechu w Borowie. Świetne podejście do pacjenta, super klimat w gabinecie i zaangażowanie spowodowało, że zaufałam im w 100% i nie żałuję! W końcu mogę żyć bez wstydu.

Oj tam,oj tam.Pitolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka

Implanty to na pewno super rozwiązanie, uzupełnienie braków uzębienia, może warto zacząć od przeglądu zębów i planu leczenia, ja polecam pakiet komfort za 49 zł w lux medzie, warto pójść do stomatologa omówić ubytki i podjąć leczenie i od tego warto zacząć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
5 minut temu, Gość efka napisał:

Implanty to na pewno super rozwiązanie, uzupełnienie braków uzębienia, może warto zacząć od przeglądu zębów i planu leczenia, ja polecam pakiet komfort za 49 zł w lux medzie, warto pójść do stomatologa omówić ubytki i podjąć leczenie i od tego warto zacząć. 

Oj tam oj tam.Co ty nie powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelll

Ja szukałam kogoś sprawdzonego w Katowicach, w koncu trafiłam do Astra Dent na al. Roździeńskiego do dr Tomasza Bigasa. Wspaniały człowiek, specjalista chirurgii szczękowej, miałam u niego robione implant. Wspaniała opieka , polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupakka

a ja się zastanawiam nad wykupienien tego pakietu stomatologicznego lux medu, skoro za pakiet 49 zł mam możliwość korzystania z nieograniczonej liczby wizyt to moim zdaniem bardzo opłaca się taka opcja, w warszawie na pewno nie ma bardziej atrakcyjnej oferty, tak jak się rozglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

ja bylam na wstawianiu implantu jakies pol roku temu w Stomatologia Borowski w Starachowicach i polecam. Na poczatku spoooro sie stresowalam :D ale doktor Borowski jest naprawde w porzadku, tlumaczy, mowi co robi, wiec wiedzialam co sie dzieje w mojej jamie ustnej i tak sie czulam bardziej komfortowo, spokojniejsza bylam. efekt jest super, no i nie ma tam jakos szczegolnie zawyzonych cen jak to sie zdarza w niektorych wiekszych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Moi drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek

Jak taki implant ma zastapic protezę skoro u wielu starszy osob nie ma już innego ratunku na ladny uśmiech niż sztuczne żeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midelka

ale implanty to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie bo idealnie zastępują ząb naturalny. Ja sama zastanawiałam się nad implantami i w końcu udało mi się zrobić implant w lux medzie, jestem zadowolona z efektu, wyszło pięknie i nie zbankrutowałam, a teraz mogę regularnie chodzić do stomatologa w lux med i na bieżąco kontrolować swoje uzębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziora

@midelka też sądzę, że to dobre rozwiązanie. Mam znajomego, który właśnie stoi przed takim wyborem.

@doradca jaki jest koszt takiego zbiegu i ile on trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczak

@doradca jak długo taki implant się utrzymuje? Całe życie jest taki "wkręcony" i nic się z tym nie dzieje? 😄  a co z kamieniem, on chyba też się pojawia na takich implantach, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson

na czym polega metoda zygomatyczna, tak ludzkimi słowami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek
3 godziny temu, Gość jackson napisał:

na czym polega metoda zygomatyczna, tak ludzkimi słowami ;d

O i to jest dobre pytanie! Co to wgl jest ta metoda... Zanim pytania o kasę to może o samą ideę takiego zabiegu

19 godzin temu, Gość kurczak napisał:

@doradca jak długo taki implant się utrzymuje? Całe życie jest taki "wkręcony" i nic się z tym nie dzieje? 😄  a co z kamieniem, on chyba też się pojawia na takich implantach, nie?

A czy "wkręcane" implanty to nie są takie typowe najnormalniejsze na świecie? W gruncie rzeczy z tego co się orientuję to implanty są z materiałów sztucznych wykonywane więc nie wiem do końca czy kamień ma się wtedy powody tworzyć? Doradco jak to jest w przypadku implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym
Dnia 9.04.2019 o 12:44, Gość janek napisał:

O i to jest dobre pytanie! Co to wgl jest ta metoda... Zanim pytania o kasę to może o samą ideę takiego zabiegu

cena też odgrywa ważna role bo to nie są tanie rzeczy :D ale też jestem ciekaw tej idei :)

@doradco jestem dentofobem. Czy taki zabieg jest wykonywany też pod narkoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość szym napisał:

cena też odgrywa ważna role bo to nie są tanie rzeczy 😄 ale też jestem ciekaw tej idei 🙂

@doradco jestem dentofobem. Czy taki zabieg jest wykonywany też pod narkoza?

Zabieg taki nie jest wykonywany pod narkozą, ale spokojnie zabieg nic nie boli,  co prawdę po zabiegu przy najmniej ja spuchłam, ale dało się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

@DoradcaDentalFratetniry czy mogłaby Pani opowiedzieć jak dokładnie wygląda taki zabieg i czy jest bolesny?

@szym nie ma się co bać dentystów, to wszystko dla naszego dobra - o zęby trzeba dbać nim będzie za późno.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×