Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

markizza

do mam 5 letnich chłopców---POMOCY

Polecane posty

witam wszystkich , jestem mama 5 latka, mam problemy tego typu, ze nie jest zbytnio samodzielny, to synus mamusi. starałam sie go wchowac najlepiej jak umiem, ale widze ze czesto sobie poprostu nie radzi, np, chciałby najczesciej zebym mu towarzyszyła ze wszystkich czynnosciach od mycia zebów po zabawy z rózwiesnikami. w przedszkolu jest z tego co wiem samodzielny nie wiem natomiast czemu zachowuje sie tak w stosunku do mnie. do meza nie tylko do mnie. mamo pomóż, ja nie umiem, mamo zrób to zrób tamto, ja nie potrafie, u was tez tak jest? jakie metody wychowawcze stosujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o jakies rady poza tym syn jest czasami nie do wytrzymania, nie wiem czy to zalezy od dnia czy nastroju. raz jest aniołem innym razem jest piekło na ziemi, rzuca zabawkami, nie chce isc do przedszkola, nie chce sie ubrac, wstac złóżka, zjesc sniadania. miałyscie takie problemy lub macie, co radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam chłopca tylko 3- letnią dziewczynkę. Nie wiem czy ci pomogę ale jak moja córa mówi mi, żebym za nią coś zrobiła a wiem, że umie sama, to patrzę jej prosto w oczy i proszę żeby zrobiła to sama. Potem oczywiście pochwała za samodzielność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachora to moze ty masz.... :( jak mozna mowic tak na dzieci..... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie mój syn ubiera się rzadko sam, bo rano się spieszę do pracy i gdybym miała na niego czekać, to musiałabym wstac pół godziny wcześniej. W weekendy staram się go jakoś \"przekupić\". Czekam, aż mnie o coś poprosi (przeczytanie bajki, wspólna zabawa), a potem mówię \"Najpierw sie ubierz\". Do tego on uwielbia pochwały i jest dla nich w stanie wiele zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup minutnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mysle ze twoj synek zwyczajnie wykorzystuje twoja nadopiekunczosc skoro w przedszkolu jest samodzielny jak piszesz a w domu we wszystkim liczy na ciebie Zwyczajnie zacznij sie \"migac\' a moze to spowoduje ze zacznie byc samodzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×