Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natusia*20*

jakie dodatki do bordowej sukienki ?? pomozcie prosze

Polecane posty

Prosze , poradzcie mi jakie mam dobrac dodtaki i jaki kolor butow do bordowej sukienki ? buty koloru bordowego ??? czy nie za duzo tego bordo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrny do szarego
?? może czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do swojej bordowej
sukienki mialam delikatne jasne sandalki (kolor pomiedzy cielistym a różowym) z malym bordowym dodatkiem z przodu, do tego szal w kolorze baby-róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysalam wlasnoe nad srebrnym , sandałki srebrne z syrkonami i do tego jakies takie bolczyki , łancuszek i branzoletka . Sama nie wiem wlasnie bo moja sukienka jest bardzo skromna ! i nie wiem co mam do niej zalozyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorris
Moja kuzynka miała bordową sukienę a buty i dodatki złote. Wyglądała super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki odcień bordo i jaki materiał. Ja mam bluzeczkę z tafty w kolorze wina, czyli odcień bordo. Do tego świetnie wyglada biżuteria złota lub imitująca stare złoto. W/g mnie buty wyłącznie czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmngn
zlote.zaszalej z dodatkami skoro mowisz ze sukienka jest skromna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka126
jezleli to kreacja sylwestrowa to tylko złoto!!!! w innym przypadku moze byc jaśniutki róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białatek
moim zdaniem czarny odpada!!!sukienka jest bordowa czyli ciemna i do tego czerń?!no wybaczcie,ale sie z tym nie zgodze!owszem buty czarne jak najbardziej,bo złoite to za duzy kontrast i tak tandetnie ,ale dodatki koniecznie stare złoto,pieknie to razem wygląda,zaufaj mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordo i złoty odpada
chcesz wyglądać jak bożonarodzeniowa choinka?? ja na 100dniówkę miałam suknię bordo i srebrne dodatki - kolczyki i "naszyjnik" z cyrkoniami właśnie, i bransoletę chyba - ogólnie cały komplet żeby wszystko do siebie pasowało tak, że tylko SREBRO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kochaniutkie , chyba sie zdecydowalam na te dodatki do tej sukienki , i wybralam srebro poniewaz ja za złotem nie przepadam. Pomyslalam ze bede czesciej chodzila w butach srebrnych niz w zlotych , a co do czarnych oddtakow to bym chyba sie na nie nie skusila ! nie chce wygladac jak bym na pogrzeb szla. moze ktos znalazl na necie jakiegos fajne buty z cekinkami srebrnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkam prawie
a jakis zgaszony bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez patrzylam na te sandałki , kurcze ale wydaje mi sie ze jest za wysoki obcas i kurcze nie bede potrafila w nich chodzic !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqa
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do borda przeslicznie
pasuje złoto, ja własnie kupiłam piekna ciemnoczerwoną sukienkę w GC ze złotymi cekinowymi kwiatami przy dekolcie, bardzo ze sobą to współgra, także i złota bizuteria, mogą być złote butki, ale ja np. złamałam wszystko,żeby nie być takim buraczkiem: czarnymi szpileczkami i czarnym bolerkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Witam czyli do bordowe można też założyć białe buty plus torebeczka Biała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×