Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośkaniezdecydowana

garnki Eurofit

Polecane posty

Gość magda - 25
byłam ostatnio na pokazie firmy EUROFIT, ich produkty mnie po prostu zauroczyły. Po powrocie do domu przeglądałam oferty w internecie i natknęłam się na produkty firmy GASTROLUX, okazało się że to te same produkty co proponuje firma EUROFIT nawet olej był ten sam tylko że GASTROLUX ma 3x niższe ceny. Ludzie nie przepłacajcie za produkty na tego typu prezentacjach! Oni nażucają kolosalne ceny bo musi im sie opłacać przyjechać, postawić kolację, ewentualnie wręczyć jakieś upominki - to wszystko jest wliczone w cenę. Mam garnki firmy GASTROLUX i jestem bardzo zadowolona, że nie dałam się naciągnąć na pokaie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony73
Mam te garki od roku. jestem z nich bardzo zadowolony.Według mnie są dużo lepsze od Zeptera.A wiem coś o tym bo kiedyś zajmowałem się sprzedażą zeptera. Różnica jest w tym że w zepterze nie usmażysz mięs i ryb w panierce. Do zeptera lubi się przywierać mięso podczas smażenia. w euroficie wychodzą piękne pieczenie a takiego sosu nie zrobicie w żadnym innym naczyniu. Złe opinie na temat tych garnków dają ludzie którzy ich nie używali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy83
A CO MYSLICIE O GARNKACH NA POKAZACH FORMY REMES????? moi rodzice kupili. Mają logo "REMES". Nie ma nic o gasstroluxie czy eurofit...czy nie wiem jak. Oni zapewnili rodzicow ze to są garnki jakosci PHILIPIAK, bo oni robia z tego samego tworzywa. PRAWDA?????????????? i czy mozna tak gotowac jeden na drugim? jak poukladane są garnki w piramidke? Moi rodzice dali za caly zestaw 3 tysiaki . . . Moze i dobrze, ze beda sie zdrowo odzywiac. No ale - moze KTOS TE GARY MA? BYŁ NA POKAZIE "REMES 'A???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik 72
czy same garnki są coś warte, pomijam śmieszny malekser i noże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 79
same garnki Gastroluxa ( w Polsce nazywaja się Eurofit)są super, używam od trzech lat i nie zamienię na żadne inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor 304
Witam zamówiłem żonie patelnię ze strony ebay str. www. kochen -essen-wohhnen.de jestem zadowolony z żoną .Patelnia wymiary 32/7cm.wysoka koszt:114,50E (471zł) w tym wliczona przesyłka, warto było.Pamiętajcie zamawiając na tej str.oddzielnie trzeba zamówić patelnię oraz przykrywkę. Czas oczekiwania na paczkę 4dni. ( woj.pomorskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor 304
Byłem na pokazie z matką firmy EUROFIT, matka się skusiła i zakupiła patelnię na raty 26/7cm.wysoka koszt z ratami 927zł. Kiedy znalazłem stronkę na ebay zaraz kazałem matce zwrócić patelnię . Zwrot do 10dni trzeba zadzwonić do Bielsko-Białej umawiają z kurierem na dany dzień podjeżdża pod dom niestety wiąże się to z kosztami zwrotu przesyłki 50zł.I nie widzę żadnej różnicy jeśli chodzi o patelnię w smażeniu czy to eurofit, czy gastrolux jedyna różnica to cena ,nie przepłacajmy.Co dziwne na stronie ebay z patelniami też można znleść te chińskie noże, dziwne ??? A ja zakupiłem z firmy gastrolux patelnie 32/7 cm.wysoka koszt.471 zł. różnica co ? A na pokazie za taką patelnię zapłacił bym 1300zł. Co do mixera na pokazie kobieta nawrzucała takie ciężkie produkty do tego aż wył z bólu i prosił żeby go wyłączyć za takie pieniądze i tylko 700 W.Koszt takiego mixera to 200zł. Nie ma się co oszukiwać w Bielsko-białej chcą zarobić ,przedstawiciel też i osoba która robi pokaz wy za to płacicie wliczone w garach + obiadki ala gratis ! ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiaa
Witam! Ja jestem zachwycona robotem kuchennym tej firmy, ponieważ posiada 2 ostrza co zwiększ efektywność tego urządzenia a w internecie nie znalazłam żadnego innego urządzenia z podwójnym ostrzem. Znacie jakieś inne równie dobre roboty, które moglibyście mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris1981
Zastanawiam się czasami, czy niektóre osoby całkiem pogięło? 900 zł za patelnię, 1000 zł za garnek? Rozumiem takie sumy w przypadku naprawdę bogatych osób, ale żeby kredyty na garnki brać? Raty przez kilka lat?? Ludzie - pogooglujcie sobie, znajdzie fora, na których wypowiadają się PROFESJONALNI kucharze i poczytajcie sobie na czym oni gotują. Przykładowo śp. Maciej Kuroń gotował na garnkach ze Stalgastu - polska, profesjonalna produkcja: http://www.kuron.com.pl/forum/viewtopic.php?p=1515&sid=80dae51e28a41fef8a16785dee435c85 http://znam.to/recenzje/3462/Garnki-stalowe-Stalgast Zelmer wypuścił bardzo trzy linie porządnych garnków - ceny dla normalnych ludzi: http://www.zelmer.pl/produkty/go:kategoria:390/ http://polki.pl/dom_gadzety_artykul,10013148.html Nadmiar kasy radzę zainwestować w zdrowe jedzenie i rowerek treningowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niestety należę do grona osób które dały się naciągnąć.Za późno zorientowałam się że taniej można kupić te w firmie gastrolux.Prześledziłam forum i kit wciska ten co twierdzi że to nie te same garnki.Ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się naciągnąć. A dowód na to taki że na plastikowych zabezpieczeniach( na czas trnasportu)które oddzielaą garnek od pokrywki widnieje nazwa GASTROLUX.Zapytałam przedstawiciela wprost czy to te same garnki co niemieckiej firmy-oczywiście zaprzeczył,dopiero jak pokazałam te zabezpieczenia to zaczął kręcić że to koszta długiej gwarancji!!!! MORAŁ Z TEGO TAKI ŻE ZA WSZYSTKO ZAPŁACI NAIWNY KLIENT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggy32
Garnki(a właściwie jeden) fajne, praktyczne i same plusy w porównaniu z dotychczas posiadanymi. Ja mam patelnię o średnicy 28 i wysokości 10 cm i mnie służy od półtora roku bez zarzutów. Chętnie dokupiłabym inne ale niestety "cena czyni cuda" co w moim przypadku oznacza, że są za drobie. Może kupię LADY 28/28 z niemieckiej firmy wysyłkowej tam kosztuje ok 110 euro z pokrywką łopatką i kosztami transportu do Polski.Wtedy będę mieć porównanie czy są takie same czy różne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość softailv2
to w takim razie kto i jak zamienia napis Gastrolux na Eurofit ? Jak przeplacilem to juz mowi sie trudno ale jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coemi
Witam, Cieszę się, że powstają tego typu fora internetowe. Wczoraj byłam na pokazie garów firmy Eurofit. Od początku było to podejrzane, jakaś kolacja - można było zabrać kilka osób, towarzyszył jej pokaz cudownych garnków. Zakochałam się w nich od razu, od dawna myślałam o zakupie porządnych naczyń, dbając przy okazji o zdrowie i oszczędność energii no i czasu. Kurczak, który został przygotowanych w takiej patelni smakował rewelacyjnie, smażył się 25 minut na kropli oleju, ja takiego kuraka piekę w rękawie w piekarniku przez ponad godzinę! Ile to pieniędzy na prąd się wydaje! Garnki owszem kupię, ale nie za pieniądze, które chce eurofit. Umowę podpisaliśmy, na szczęście prawo daje możliwość odstąpienia od takiej umowy. Za zestaw 4 garnków, noże, robot, i zestaw do pakowania żywności firma chciała prawie 5.500. cieszę się, że znalazłam to forum... Robot pewnie da się kupić taniej philipsa albo brauna, ten z eurofit ma beznadziejny design i wyje jak krowa, nic dziwnego skoro ma silnik jak w motorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erofit to jedna wielka sciema. przestawiciele to Macgaywery lub coperfildy z guwna i bat ukreca. bylem z zona , pomylka chyba cos nie tak my po 31 lat, a srednia zaproszonych 65. jaja lepsze niz jak na nocy kabaretowej w sopocie. super noze super proznia i robot ze star treka rodem wziety. tylko kolacja oki. a przedstawiciel o urodzie gremlina z elokwencja pameli anderson zaczynal czarowac z odrobija erotyzmy, az ci biedni staruszkowie nie dostali zapasci. i nagrody my wycieczka do szczyrku, tylko wyzywienie trzeba wykupic. jedyne 75zl. dzwonilem i juz bezposrenio z hotelu mialem ofert lepsza. zyskalem okola 30 zl na dniu.. oczywiscie nie bylem do konca ale widzialem tych biednych staruszkow i ich poznieniejsze placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam
Byłam w poniedziałek na pokazie, nie kupiłam, choć w tym momencie było mi bardzo żal prowadzącej pokaz dziewczyny.Nie kupiłam ponieważ mam a w domu konkurencyjne garnki firmy Medial , które w porównaniu z ofertą Eurofitu były za darmo (kilkadziesiąt zł szt).Przed pokazem wygrałam 7-dniowy pobyt w hotelu Milena (bez posiłków).Zamierzam skorzystać. W tym tygodniu zarezerwuję termin, oczywiście zapytam , czy muszę u nich wykupić posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziewie
mam jeden garnek i o jeden za dużo. powłoka mi odlazła :( nie polecam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiu
Nie jaraj się tak zbytnio tym darmowym wypoczynkiem...Posiłki musisz wykupić!Cena wyniesie ok.60 zł.łaski Ci nikt nie robi bo za tą kasę kupisz i nocleg i wyżywienie! Pamiętaj,że za darmo nikt Ci nic nie da...Też się na to dałem złapać...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka k-ce 00
czy ktoś był wczoraj na pokazie w Katowicach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszub
Po prezentacji firmy REMES , postanowiłem zakupić " Biżuterię kuchenną" garnki do gotowania na parze. Sprzęt jest dobry i wykonany solidnie, jednak jego cena jest bardzo zawyżona. Mam problem z patelnią gilową. Smażyłem kotlety mielone i nie mogłem ich przewrócić na drugą stronę - bo przywarły. Zajęło mi to więcej czasu niż na zwykłej patelni. MIAŁA TO BYĆ idealna patelnia, a zwykłych kotletów nie idzie usmażyć. Czy jest możliwość zwrotu tych garów ? wiązłem je na raty na całe 2 lata. Proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez98
wygrałam wycieczkie czy ktoś był na takiej w milówce proszę opisać co było opłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................loiujhygt
no przecież masz napisane, że opłacone masz noclegi, a wyżywienie musisz sobie wykupić :o co za baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza98
nie co za baba chodzi mi o to czy ktoś był na takiej wycieczce fizycznie a nie co jest napisane i może z własnego doświadczenia opowiedziec o pobycie w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroooooooooooooooooooooo
a Ty myślisz ze co?lot balonem będziesz tam miała? nic więcej nie ma oprócz tych noclegów. sama sobie czas organizujesz babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez98
kulturą niegrzeszysz i przypuszczam że niebyłeś na takim wyjeżdzie i niemożesz nic madrego powiedzieć i konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggh
własnie dzisiaj do mnie zadzwonili ze wygrałam 5 darmowych noclegów w miejscowosci Szczyrk ale najpierw musze zjesc obiad w jakiejs restauracji hmmm nie wiem czy na to pojde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroooooooooooooooooooooo
akurat byłam wiec sie nie wypowiadaj to raz, a dwa nie zadawaj głupich pytan nastepnym razem. w co ty wierzysz, ze taka firma zasponsoruje ci cały wyjazd? noclegi masz za free za jedznie placisz nic wiecej, pokoje mozna zobaczyc na stonie www. osrodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroooooooooooooooooooooo
.....ale najpierw musze zjesc obiad w jakiejs restauracji hmmm...... a w międzyczasie wysłuchac 3h o garnkach, mikserach i innych paściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8808kaska
a ja byłam ostatnio na pokazie garów firmy REMES. Kupiłam z mężem gary i dostaliśmy kuchenke indukcyjna i pościel wełnianą, juz po tych wypowiedziach niewiem czy żałować czy nie. mam tylko jedno pytanie czy to prawda że jak stawia sie jeden garnek na drugim to można gotować kilka potraw na jednym palniku?? czy rzeczywiscie sie tak nagrzewają zeby dawać ciepło drugiemu garnkowi??? kto ma gary np.ZEPTER to bedzie wiedzial o co mi chodzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wyżywacie po tej nazwie :) przecież każda technologia musi mieć jakąś nazwę, czy nano czy nie nano ważne jak się sprawują w gotowaniu... ja niestety nie posiadam takowego (bo biednej studentki nie stać :P) ale moja siostra za plecami szwagra (:D) kupiła patelnię i mały jakiś taki mały garnek Eurofitu i jest bardzo zadowolona. jak ktoś ma możliwość to czemu nie kupić kilku dobrych garnków? zawsze się znajdą tańsze i droższe odpowiedniki (jak każdego sprzętu AGD) ale każda firma produkuje trochę inne garnki więc trzeba zdecydować czego się szuka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam tych garnków, które figurują w temacie, ale za bardzo solidne i ładne uważam garnki marki Silit. Można je dostać na myin.pl. Są całe zestawy tych garnków, różne rozmiary i kolory. Bardzo estetyczne i funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×