Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Androcur

Androcur

Polecane posty

Gość gość
Ja całe życie walcze z trądzikiem. Androkur to jedyny lek który zdzialal cuda. Chyba będę go brać do końca życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Posiadam do odsprzedania 51 tabletek Androcur (w 3 opakowaniach). Rezygnuję z jego stosowania więc są mi zbędne. Zestaw sprzedam za 40PLN plus ewentualne koszty przesyłki. Możliwy również odbiór osobisty w Katowicach. W razie chęci zakupu proszę o kontakt e-mailowy bakelolo@interia.pl Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam te tabletki przez kilka dni. Lekarz przepisał je ze wzgledu na nadmierne owłosienie oraz trądzik ale po przeczytaniu jakie te tabletki powodują spustoszenie wątroby, to stwierdziłam, że szkoda zdrowia. Zwłaszcza, że trzeba ten lek przyjmowac stale, żeby objawy nie wróciły. Ja osobiście wolę mieć mniej estetyczne ciało niż potem biegać po gastrologach a na trąd podobno są bardzo dobre zestawy ziół do picia, zresztą trąd w głównej mierze wynika ze złej diety bo to zła praca właśnie narządów trawiennych powoduje występowanie nadmiernego trądziku, także bardziej warto przyjżeć się temu z tej strony niz truć się tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ten lek na sprzedaż? Może komuś zostały jakieś pozostałości po leczeniu. Odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość abc
Odkupie androcur ,jeśli ktoś ma proszę o podanie adres email w komemtarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masebzdur mozna tu wyczytac, chyba dlategi ze polscy lekarze sami nie znaja dobrze tych lekow. Testosteron bada sie WOLNY a nie calkowity. To wolna postac jest aktywna. Mozna miec calkowity w normie tylko co z tego jesli mala jesgo czesc bedzie zwiazana z SHGB to znaczy ze za duzo jest wolnego ktory robi z nas potwory. Diane nie jest tabletka ani mniej ani bardziej grozna niz kazda inna. Akurat najwiekszy syf jaki moze byc to drospirenon w Yasmin i Jasminelle , ale uchodzi za antyandrogenny, wiec go przepisuja. Lepiej juz brac Diane. Fakt, ze androcur niczego nie leczy, ale to nie jest tak, ze sie na pewno rozwali watrobe jak sie go bierze wiecej niz dwa miesiace - sa kobiety , ktore go biora 30 lat i zapewniam, ze wyniki maja dobre. To nie zmienia faktu, ze nie jest to interesujaca opcja truc sie chemia cale zycie, ale przesadna jest tez panika wokol tego srodka. Jest on zdecydowanie mniej grozny niz EE zawarty w pigulkach, a mimo to jedza je dziesiatki milionow kobiet i jakos sie nie przejmuja. W koncu TRADZIL MA ROZNE PODSTAWY. Co i rusz pojawia sie jaka madrala , ktora twierdzi, ze wie na pewno ,ze tradzil to przez to lub przez tamto . ZALEZY. Fakt ,ze na pewno warto BARDZO zadbac o diete. Dieta typowo polska jest TRAGICZNA dla hormonow. Radze odstawic mieso , ktore zawiera hormony, antybiotyki i mase toksyn , ktore kumukuja sie w organizmie i wylaza w postaci tradziku przez skore. Odstawic cukier, wsyztskie produkty przetworzone oraz NABIAL - ten dziala jak cukier, powoduje skoki insuloiny a podwyzszona insulina podwyzsza androgeny - juz wszystko jasne ? Po latach takiej diety dorabiamy sie PCOS. Pocieszajace jest to ,ze dzieki diecie mozna z tego wyjsc. Nie z dnia na dzien moze...ale oczyszczone nerki i watroba i ogolnie organizm to mniejsze ryzyko tradziku. Najwazniejsza jest jednak genetyka - receptory na testosteron mamy w wiekszej lub mniejszej ilosci. Szczesciarze, ktorz maja ich mniej albo niewrazliwe na adnrogeny , beda mieli ladna cere i bujne wlosy nawet przy wysokim testosteronie, a ci mniej fartowni beda je mieli nawet przy androgenach w normie. Czy ktos tu czyta jeszcze ulotki? Androcur NIE OBNIZA testosteronu i nie taka jego rola. On dziala na poziomie tych receptorow wlasnie gdzie blokuje dzialanie testosteronu, a tak naprawde jego wscieklej wersji, czyli DHT. Sa ciezkie prztpadki tradziku na ktore ziolka moga nie pomoc, ale zanim sie siegnie po androcur warto wyprobowac wszystkie inne srodki, ktore komus gdzies pomogly. Ja gdybym to wiedziala 5 lat telu nigdy bym tego nie zaczela brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×