Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Androcur

Androcur

Polecane posty

Gość --magdaa--
Czy ktoś kiedyś wyleczył się do końca stosując androcur?? Bo z wypowiedzi wynika, że jest skuteczny tylko podczas stosowania (tak było w moim przypadku). Po pół roku od zaprzestania stosowania androcuru testosteron 86... CZY MOŻNA SIĘ UWOLNIC OD STOSOWANIA HORMONÓW (Z POZYTYWNYM SKUTKIEM) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanonim
ja stosuje masc z androcurem na glowe przeciw wypadaniu wlosow. przepisala mi dermat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewitek
Hej dziewczyny Mam do odsprzedania jedno opakowanie Diane 35 oraz jedno Androcuru, niestety mi te tabletki nie spasowały... Diane kupiłam za 17,50, natomiast Androcur za 60 z groszami Kupowane jakieś póltora miesiąca temu więc data ważności jak najbardziej aktualna. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na: krejzitka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_zolza50
Witam, mam do odsprzedania 1 (jedno) nowe, pełne opakowanie leku Androcur (data ważności 04.2013), 50 mg, 20 tabletek, producent: Bayer Schering Pharma za 40 zł. Wykupiłam receptę na dwa opakowania, ale lekarz przerwał moje leczenie i zostało mi to jedno. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy wredna_zolza50@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaczejNieInaczej
hey mam pytanie> Czy androcur zawsze trzeba przyjmować tak jak jest na ullotce czy można go przyjmować codziennie?? Bo niestety lekarz mi tego nie wytłumaczył i mam brać po 2 tab na dzień ale nie wiem czy zgodnie z ulotką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela25
Problem z tradzikiem hormonalnym spowodowanym podwyzszonym androgenem - androstedionem (norma 3.5,ja 5.8) i PCO mam i ja. Zmagam sie z tym od ponad 8 lat lat. Leki obnizajace hormony(Diane35, Jasmin, Jasminella, Androcur, Spironol), masci i zabiegi(kwasy). Poza tym zaczely strasznie wypadac mi wlosy. Mysle ze probowalam juz wszystkiego. Niestety przy tym typie skory jak to mowi moja pani dr :"trzeba ja nieustatnie trzymac w ryzach, jak wierzgajacego konia" a ja ostatnio zwatpilam i odpuscilam sobie noi doszlam do okropnego stanu!! A poza tym chodzilam do solarium 3 razy w tygodniu co dodatkowo bardzo pogorszylo stan mojej skory, pozniewaz zaczela sie "bronic" guzowatymi wypryskami, ropnymi itp., wzialam wiec najsilniejszy znany mi srodek- Androcur i Unidox(antybiotyk), po 2 miesiacach jednak rezygnuje z Androcuru. Pomimo tego, ze widze efekty: wlosy przestaly wypadac, skora mniej sie przetluszcza i ogolnie mniej wypryskow, wloski na ciele rowniez sa slabsze, gorzej z tymi na twarzy. Mimo tego postanowilam odstawic go, powoduje on u mnie depresje, zupelny brak energii, checi do zycia, poczucie bezsensu, najchetniej ciagle spalabym i uciekla od ludzi, a i przytylam ok. 3kg. Mysle ze lepszym rozwiazaniem bedzie Cyprest + Spironol i sprobuje wspomnianej witaminy B6. Mam nadzieje ze Cyprest, ktorego jeszcze nie probowalam, nie bedzie dzialal tak samo depresyjnie na mnie jak Diane i Androcur, chociaz sklad podobny. Oczywiscie oprocz wewnetrznego leczenia trzeba stosowac zewnetrzne srodki . Moge polecic sprawdzona i polecona mi przez dermatologa metode: jednego dnia na noc: Zorac(0,1% lub 0,05%), nastepnego Diacneal(z kwasami) i tak na przemian, bardzo skutecznie zapobiega to powastawaniu podskornych grudek, wypryskow itp.,wygladza skore i pomaga na te ktore juz sa, tylko trzeba byc systematycznym. Mozna dodac Duac czy Acneroxid albo na przebarwienia Acne Derm. Po jakims czasie (miesiac) codziennego smarowania tymi masciami mozna zrobic sobie peeling kwasami(pirogronowym np.), ale u dermatologa(100-200zl) a nie u kosmetyczki , a pozniej Yellow Peel, to juz kilkugodzinny i drozszy(400zl)peeling roznymi kwasami, ale skora jest jakby odnowiona po nim, dobry na wszystkie blizny potradzikowe, przebarwienia, plamy, prosaki, guzy, grudki i ogolnie bardzo polecam-raz na rok. Ja na swoim przykladzie moge powiedziec ,ze po stosowaniu sie do tego wszystkiego wyzej, moja strasznie tradzikowa, tlusta i z bliznami po wyciskaniu skora byla naprawde w stanie zadowalajacym!! Gdyby mimo wszystko ktos chcial sprobowac z Androcurem bo kazdy organizm reaguje inaczej, mam do sprzedania jedno opakowanie zakupione 2 miesiace temu- 20tabl, kontakt na meila: evel.21@op.pl lub gg6244090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie , czy któraś z Was leczyła problemy z cerą (trądzik) u endokrynolog Bogusławy Baranowskiej w Warszawie? Czy leczenie było skuteczne?Byłam na pierwszej wizycie, czekam na wyniki badania hormonów, lekarz zaproponowała mi Yasminelle 1 tabletke 1 raz dziennie od 1 do 21 dnia cyklu i Androcur 1 raz dziennie od 5 do 14 dnia cyklu, zewnętrznie Dalacin T codziennie wieczorem i Izotrexin punktowo? Zaznaczę, że nie mam problemów z miesiączką, regularne cykle co 28 dni jak w zegarku i książkowo;).Nie stosowałam nigdy terapii hormonalnej jako metody antykoncepcji czy terapii przeciwtrądzikowej z wyjatkiem mojego 1 miesięcznego eksperymentu z Dianą po której czułam się jak pączek napuchniąta. W okresie dojrzewania, leczenie trądziku poskutkowało i o ile dobrze pamiętam była to raczej odpowiednia pielęgnacja i leczenie punktowe niż antybiotykoterapia. Obecnie mam 27 lat od kilku lat leczę się na trądzik, antybiotykami, leczyłam się również tertacyklinami (Tetralysal)+Differin, w trakcie stosowania bardzo poprawiła mi się cera, miałam gładziutką po odstawieniu gdzieś około po miesiącu trądzik wrócił, cały czas smaruje się na noc Differinem już z 4 lata, na ropne wykwity stosuje antybiotyki, leczenie nie przynosi pozytywnego rezultatu, w postaci braku trądziku. Owłosienie, wąsik mały jest po noskiem i na twarzy tez mam meszek, na klatce piersiowej krótki meszek jasny, jestem blondynka więc, aż tak bardzo tego nie widać. Czytając Wasze posty mam wątpliwości co do zastosowania Yasminelle i Androcura, bo pomaga w trakcie kuracji? po odstawieniu choroba powraca, dlaczego? przy tym dużo skutków ubocznych, ze strony wątroby, układu nerwowwego-depresje, stany obniżonego nastroju, tycie, rozregulowanie miesiączki, w konsekwencji ewentualne problemy z ciążą, na dzień dzisiejszy ciąży nie planuje, ale wiadomo już najwyższa pora. Lekarz dermatolog zaleca mi leczenie izotretynoiną, gdyz uważa, że trądzik jest wynikiem złej pracy gruczołów łojowych, sama mi powiedziała w końcu, że Differin mi nie pomoże tylko zapobiega i to niezbyt skutecznie. Niercierpliwie czekam na wynik badania hormonów. Może, któraś z Was spotkała się z takim poglądem, że nawet gdy jest właściwy poziom hormonów męskich to należy stosować terapię Yasminelle i Androcur w celu wpływu na prace na receptorów dla tych hormonów i że ma to wyleczyc z trądziku? z góry dziekuje za pomoc i cenne wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie , czy któraś z Was leczyła problemy z cerą (trądzik) u endokrynolog Bogusławy Baranowskiej w Warszawie? Czy leczenie było skuteczne?Byłam na pierwszej wizycie, czekam na wyniki badania hormonów, lekarz zaproponowała mi Yasminelle 1 tabletke 1 raz dziennie od 1 do 21 dnia cyklu i Androcur 1 raz dziennie od 5 do 14 dnia cyklu, zewnętrznie Dalacin T codziennie wieczorem i Izotrexin punktowo? Zaznaczę, że nie mam problemów z miesiączką, regularne cykle co 28 dni jak w zegarku i książkowo;).Nie stosowałam nigdy terapii hormonalnej jako metody antykoncepcji czy terapii przeciwtrądzikowej z wyjatkiem mojego 1 miesięcznego eksperymentu z Dianą po której czułam się jak pączek napuchniąta. W okresie dojrzewania, leczenie trądziku poskutkowało i o ile dobrze pamiętam była to raczej odpowiednia pielęgnacja i leczenie punktowe niż antybiotykoterapia. Obecnie mam 27 lat od kilku lat leczę się na trądzik, antybiotykami, leczyłam się również tertacyklinami (Tetralysal)+Differin, w trakcie stosowania bardzo poprawiła mi się cera, miałam gładziutką po odstawieniu gdzieś około po miesiącu trądzik wrócił, cały czas smaruje się na noc Differinem już z 4 lata, na ropne wykwity stosuje antybiotyki, leczenie nie przynosi pozytywnego rezultatu, w postaci braku trądziku. Owłosienie, wąsik mały jest po noskiem i na twarzy tez mam meszek, na klatce piersiowej krótki meszek jasny, jestem blondynka więc, aż tak bardzo tego nie widać. Czytając Wasze posty mam wątpliwości co do zastosowania Yasminelle i Androcura, bo pomaga w trakcie kuracji? po odstawieniu choroba powraca, dlaczego? przy tym dużo skutków ubocznych, ze strony wątroby, układu nerwowwego-depresje, stany obniżonego nastroju, tycie, rozregulowanie miesiączki, w konsekwencji ewentualne problemy z ciążą, na dzień dzisiejszy ciąży nie planuje, ale wiadomo już najwyższa pora. Lekarz dermatolog zaleca mi leczenie izotretynoiną, gdyz uważa, że trądzik jest wynikiem złej pracy gruczołów łojowych, sama mi powiedziała w końcu, że Differin mi nie pomoże tylko zapobiega i to niezbyt skutecznie. Niercierpliwie czekam na wynik badania hormonów. Może, któraś z Was spotkała się z takim poglądem, że nawet gdy jest właściwy poziom hormonów męskich to należy stosować terapię Yasminelle i Androcur w celu wpływu na prace na receptorów dla tych hormonów i że ma to wyleczyc z trądziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balusiad
Hej dziewczyny! Mi niestety kuracja androcur + Diane 35 nie pomogła na delikatne zmiany trądzikowe, wręcz przeciwnie po 6 miesiącach stan mojej skóry bardzo sie pogorszył (ewentualne pogorszenie powinno nastąpić, ale po 2-miesięcznym stosowaniu cera powinna się poprawić - zatem w moim przypadku coś jednak nie zadziałało). Wykupiłam opakowania z góry, a że kuracja okazała się dla mnie przykrym doświadczeniem, chcę sprzedać ANDROCUR 50mg - 20 tabletek. Jedno opakowanie jest całe - nieruszone(do 2013), drugie natomiast zawiera połowę tabletek, czyli 10 z 20. Sprzedam po korzystnej cenie!!!!! kontakt balusia@o2.pl 692 339 671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaawaria
mam do odsprzedania jedno opakowanie Androcur 50 mg, 50 tabletek po cenie, jak w aptece (z refundacją 50%) kontakt mariaawaria@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renufka
WITAM.OD PONAD PÓŁ ROKU STOSOWAŁAM TERAPIE MAJACA NA CELU WYLECZENIE ZMAIN TRADZIKOWYCH I PONIEKAD JAJNIKÓW POLICYSTYCZNYCH.dODOAM IZ LEKARZ TERAPIE ZASTOSOWAŁ U MNIE BEZ ZADNYCH BADAN JEDYNIE NA PODSTAWIE WYWIADU. BUZIA PIEKNA PO LECZENIU ALE NIESTETY INNE CZESCI CIAŁA CHORUJA PRZEZ ANDROKUR.NOGI BOLĄ,MAM DUASZNBOSCI,SPADEK FARMY TZN JESTEM BARDZO SŁABA I MAM DOŁKI PSYCHOCZNE Z MYSLAMI SAMOBOJCZYMI....ZROBIŁAM SIE NIEZNOSNA I AGRESYWNA.TERAZ JESTEM PO ODSTWIENIU LEKOW I NIESTETY ZACZELY SIE INNE PROBLEMY TZN MAM UCZUCIE SCISKANIA W KLATCE PIERSIOWEJ DO TEGO STOPNIA ZE NIE MOGE NABRAC POWIETRZA,NIE SPIE,DUZO JEM,JESTEM NERWOWA I ZDOŁOWANA BARDZIEJ NIZ WCZESMNIEJ. POSTANOWIUŁAM OCZYSZCAC ORGANIZM PO TYCH SMIECIACH I PIJE SOK Z CYTRYNY Z MIODEM,A NA BUZIE POLECAM SREBRO KOLOIDALNE DO PICIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Co Kocha
Chcialabym odświezyc temat gdyz mam pytanie i prosze o pomoc! Mianowicie miesiac temu zaczelam Diane 35 w tym miesiącu mam wziac Androcur i chcialabym wiedziec czy bierze sie tą tabletke w 1dniu miesiaczki czy razem z Diane 35 po 7 dniowej przerwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek1990
Mi gin przepisała OC-35(to odpowiednik diany) i mam go brac 21 dni, potem 7 dni przerwy (w czasie przerwy mam barc androcur) i po 7 dniach znowu OC wraz z androcurem (androcur jeszcze 3 dni, czyli w sumie androcur 10 dni) a potem znów same OC-35 az do 21 dnia i od początku, jeszcze nie boore tych leków a psychika mi siada od tego co czytam na necie masakra, choc są tez i pozytywne opinie jednak są one wyrazone tylko podczas stosowania leków, nie przeczytałm jeszcze ani jednej opini ze ktos odstawil hormony raz na zawsze a objawy (trądzik, wypadanie włosów, podwyzszone androgeny) nie wróciły. Czy to naprawde jest takie straszne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Androcur-jedno opakowanie 20szt, nieotwarte, ktore zostalo mi po skonczeniu kuracji-cena 30zl Joanna.b1@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androcur
Brałam Androcur+ Yasmin, w przypadku trądziku poprawa utrzymująca się do kilku miesięcy po odstawieniu. teraz minął rok i mam okropny łojotok, skóra na twarzy jest tlusta po 3 min od popudrowania. poziomów hormonów na razie nie robiłam. PS. Androcur 20 tabl na dzień dzisiejszy kosztuje na receptę około 33 zł więc nie rozumiem, że ktoś sprzedaje za 40 lub 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_24
Mam do sprzedania 1 opakowanie Androcuru za 30 zł ważny do 2015 r. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt gg 23314077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata-22
Hejka. Czy ma moze któraś z Was Androcur na odsprzedanie, 1 lub 2 opakowania. Prosze o wiadomość na agata190388@interia.pl Z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-K 30
Sprzedam ANDROCURE 50 mg( 30 tab.) termin ważności do 01.2014 w bardzo korzystnej cenie. Tel: 607 259 343, lud@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboo
Odkupię androcur. bamboface@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memi
sprzedam Androcur 50mg 44 tabletki (opakowanie pozostało po kuracji); data ważności 05/2015; więcej info na casey.05@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 3 opakowania Androcuru 50mg po 20 tabletek w kazdym. Leki przepisala mi moja endokrynolog i od razu po wizycie je wykupilam, ale okazalo sie, ze nie powinnam ich brac tylko cos zupelnie innego. Nie oplacam ZUS-u, wiec lekarstwa wykupuje na 100% i cena za jedno opakowanie to 52,2o PLN (mam rachunek z apteki). Termin waznosci: 04.2016. Osoby zainteresowane prosze o kontakt- dominika1975@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość langusta1916
"Andorcur" dziewczyna która pisała wyżej, cena leku zależy od apteki oraz miejsca zamieszkania w którym kupujesz. Ja przepisany lek dopiero dzisiaj wykupiłam i zapłaciłam za niego 51,74. Rozpoczynam branie za tydzień, mam problem z wypadaniem włosów, przetłuszczaniem, i skórą twarzy która ciągle jest tłusta + ciągle jakaś krostka się pojawia. Podobno efekty można zobaczyć już po pierwszych 10 tabletkach. Dam znać jak to wygląda u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za mój Androcur zapłaciłam 111zł. Mam nadzieję, że jego stosowanie się opłaci. Zobaczymy po miesiącu, bo dziś dopiero pierwsze tabletki wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eoven
Drogie panie.. Moj problem jest dosc skomplikowany. Bralam diane na zbyt wysoki testosteron (teraz mam zmienione na jasmin) razem z androcurem. Mam strasznie rozregulowana tarczyce stad moj testosteron siegal ponad norme. Miesiaczki mialam strasznie nieregularne i obfite. Byly tez bardzo bolesne (pare razy przez to trafilam do szpitala bo zemdlalam). Ale teraz jest problem taki ze nie mam okresu juz czwarty miesiac (nie jestem w ciazy), w dodatku nie pierwszy raz tak sie dzieje. I to moze byc przez jasmin. Odkad wykryto mi niedoczynnosc tarczycy jestem na lekach typu diane czy jasmin i im pochodne (czyli od 11 roku zycia) zeby wspomoc dzialanie tarczycy. Dlatego moje pytanie jest takie. Czy moglabym brac androcur sam? Bez koniecznosci brania jasminy? Biore do tego jeszcze euthyrox 75. Pomocy~! O listy prosze na maila: imsweetprussia@gmail.com. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore od niedawna androcur na tradzik hormonalny . I mi moja endokrynolog powiedziala ze nie bd caly czas brala androcuru , tylko do czasu , az moja gospodarka hormonalna wroci do normy, a mam niedoczynnosc tarczycy , ktora dlugotrwale nieleczona spowodowala u mnie wlasnie podwyzszdnie hormonow meskich we krwi. Jak pozbede sie tych wszystkich zawirowan hormonalnych odstawie lek i tradzik nie powinien wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny androcur to bardzo silny lek i uszkadza płód.dlatego przewaznie jest zapisywany w kombinacji z anty. ja tez go brałam ale krótko przestraszyłam sie konsekwencji. anty tez odrzuciłam bo po paru latach brania moj organizm sie buntował praktycznie na kazde. co do witaminy B6-cos w tym jest i to duze cos.ja przeszukałam net i zrobiłam sobie kombinację-b complex b6+pp=siemie lniane.brałam to ze 2 miesiace i było super-cera mi sie niesamowicie poprawiła!!!!!teraz od miesiaca jem sama b complex (bo rezta mi sie pokonczyła i nie pamietam co by dokupic) i jest masakra-pryszcz na pryszczu.az mi sie nie chce wierzyc ze juz było tak dobrze. lece rano po b6 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie zażywania Androcuru zauważyłyście jego efekty? ja po miesiącu zero efektów, a wręcz przeciwnie. Mój trądzik jest dość nietypowy, występuje na skroniach, brodzie i w okolicach nosa, do tego moja skóra jest tragicznie sucha. Wszelkie smarowidłą zalecane przez dermatologa jeszcze bardziej wysuszają mi skórę, w zasadzie schodzi płatami z miejsc posmarowanych maścią (nigdy nie miałam tłustej cery), włosy również mi nie wypadają, ewentualnie troszkę nadmierne owłosienie na udach i czasem na brodzie. Testosteron odrobinkę podwyższony. Nie wiem czy jest sens się truć, skoro brak efektów ;/ pozdrawiam Olla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos na sprzedaż androcur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię pilnie jedno opakowanie androcuru, moj mail: ksiezniczka.basiolandu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam do odsprzedania 2 opakowania androcuru po 20 tabl. Niestety nie służą mi. E- mail: PATYCIA5@WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×