Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*aAa*

38 tc i krwawienie?? prosze wejdzcie

Polecane posty

Gość wozkowa mama
noooooooooooo wg mnie tez rodzisz!! to sa juz bardzo czeste skurcze!! dziewczyno-NA SNIADANIE BEDZIESZ MIAŁA DZIECKOO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
TZN MIAŁAM NA MYSLI ZE DO RANA URODZISz powaga dziwny ten lekarz ale torbe do szpitala miej w pogotowiu zaczeło sie jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
kurde az bede czekac na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że aAa się na mnie nie obrazi, że Wam przekazuję wiadomości, ale w nocy dostałam od niej takiego smsa \"dziś o 24:30 urodził się nasz skarb. Ból był niesamowity, ale szczęście jeszcze większe:-)\" G R A T U L U J Ę *aAa* 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
a nie mowiłam:) gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ! 🌻🌻🌻 No to na świeta beda juz razem w domku :)😘 PS:Szybciutko poszło od momentu odejscia czopka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie kochane❤️Zieloneszkielko dziekuje ze przekazas wiadomosc :-)Pewnie jestes w limanowej na swieta Mam nadzieje ze jak sie zrobi cieplo to uda nam sie spotkac z bobasami i wyjsc razem na spacerek:-)Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mówiłam ze mikołaj pzryniesie Ci super prezent? Tylko troszke sie pomyliłam ,..........kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje net-arku:-) wygadalas mi to:-) a to ze sie pomylilas to zaden problem nawet lepiej ze czesniej;-) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×