Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spragniomy

Jestem przystojny...

Polecane posty

ale sie narobilo , podszywacze nawet tu dotarlii , oni to jak ta epidemia , wszedzie sie rozplemia przepraszam spragniony ale obowiazki w czasie pracy tez musza byc a nie tylko marzenia i bujanie w oblokach 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmika
tez za toba tesknie, nawet cipsko ogolilam na te okolicznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha, ale romantyzmem zaleciało z żeńskiej strony dialogu ;d (no comments xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och przepraszam Cie za moja nieobecnosc ale mialam virusa w komputerze .Przyszli wczoraj wieczorem moi znajomi i maz kolezanki wyczyszcil ten stary grat. Co tam u Ciebie? Ja jeszcze nie skonczylam malowac :( pokoju. To trudniejsze niz myslalam.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi nie mow. W co ja sie wpakowalam. Malowania mi sie zachcialo.Tylko mi nikt nie powiedzial , ze najpierw trzeba sciane jakim plynem pomalowac , zeby farba nie wsiakala. A teraz musze jeszcze raz malowac bo poprzedni kolor przebija. Kurcze jaka ja zla bylam. Wczoraj nawet w pracy nie bylam bo padalam przez to wszystko i musialam farbe i ten plyn kupic. Pierwszy i ostatni raz , jak sie rozpedzilam do malowania, czegokolwiek.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragnionyz wawy
caluje, lize ci patelnie, ssam groszka, mlaskam peknietego jeza, jednoczesnie marszczac sobie freda. ciagle jeste prawiczkiem, mam nadzieje ze to zmienisz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniomy
Co sie dzieje ? dlaczego tu juz nikt nie zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×