Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spragniomy

Jestem przystojny...

Polecane posty

Jestem . A niech ges kopnie tego psa. Ze tez ludzie lubia takie cudaki. A wy gdzie jestescie? Kleo pewnie serniki piecze. Spragniony czeka az Kleo mu kawalek sernika da sprobowac.;) Spragniony z wawy w wannie , z piwkiem, i slucha muzyki.;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos nie dobrze ze mna , zaczynam sama do siebie pisac ;) jeszcze chwilke poczekam , jak nikogo nie bedzie to uciekam przed pudlo, jakies romansidlo ma leciec, a jak nie to sobie Niebieski Kieslowskiego wlacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniowy z wawy
hej nie uciekaj mimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah jestes w koncu. A wiesz leci ten film z Meg Rayan i Tomem Henksem ( chyba dobrze napisalam) , ten co to sobie najpierw maile pisza i nie wiedza jak wygladaja a czasami przechodza obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh.. ja tez siedze w domku sam.. szkoda ze nie mogę byc z kims .. a moze tak - mogęale chcialbym byc z kims bliskim a z tym nie jest latwo. Mimi - worcisz tu? - popiszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez , ale tytuly zawsze gdzies mi wyleca z glowy hahahaha to chyba nie skleroza hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprzedni dostalam , potem drugi takze ;) i ten co ja tobie napisalam tez dostalam z twojego adresu nie wiem dlaczego a wyslales mi jakis jeszcze? bo poczty nie sprawdzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy powiedzmy to byl ten dlugi i ;) a potem odpowiedz na moj mail dzisiaj chociaz dwa dzisiaj byly ja nie wiem , ale dzisiaj byly dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to dlatego , ze moj komputer nie zna polskich znakow , i jak patrze w zalaczniki to orginalny list od ciebie jest czysta kaligrafia , to znaczy jakies smieszne znaki zamias liter , ktorych przykladu podac nie moge bo i tak wyjda inaczej np .l jak lukasz ale jak czytam maila to wyglada tak normalnie ale bez polskich znakow zreszta sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ;) szwedasz sie po forum? bo ja tak i bardzo tu dzisaj milo , tak zyczliwiej niz zawsze , chyba sie wszystkim udzielily swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znikne - wiedz, że wróce by Cie odnalezc...warta jesteś wielu,wielu pieknych i dobrych zdarzeń.. szwedam się tylko troszkę, tak żeby sam nie byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spragniny z wawy ide . Mam nadzieje , ze jeszcze jutro sie spotkamy a jak nie to napewno do Ciebie skrobne mail. Mnie wykonczyla ostatnia noc, prawie oka nie zamknelam . Jestem padnieta , moje cialo wysiada bo czuje , ze to wolne. Juz nawet palce pisza w spowolniony sposob. Trzymaj sie cieplutko skarbie . Do jutra , ale jeszcze zaczekam na twoja odpowiedz ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniomy
witam wszystkich o tak pozniej porze . pewnie i tak teraz tu nikogo nie ma ale mam takie pytanko - czy ktos wie co sie dzieje z Kleopattra? bo od jakiegos czasu wcale nie pokazuje sie na forum i smutno mi bez niej a swieta to czas kiedy nikt nie powinien byc smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupczek
znam kleo,odwiedzilem smutna nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mimiko - ja dziś wyjeżdzam - będe po nowym roku moja śliczna.. miłego pobytu -swiąt pełnych uśmiechu bede tesknił i czekał na mial... caluję mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spragniomy
Kleopattro jesli kiedys tu jeszcze zagladniesz to odezwij sie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczesnie rozprawiczony
A ja mam 17 lat i stracilem prawictwo w wieku 15. Mialem wspaniala partnerke. Przez caly okres bycia ze soba robilismy to wszedzie i jak tylko mozna. Sam sie niekiedy dziwie ze w takim wieku tyle juz mialem do czynienia z sexem :) Najwazniejsze jest to ze kochalem ta osobe. Teraz jestem sam i potrzebuje kogos bardzo a to bardzo ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×